Vai visiem ģimenē ir vienojas ņemt mājdzīvnieks?

Katram savs

Slēdza Katram savs: "Paldies par viedokļiem!".
rojs2

Patricia L
it kā jau var piekrist, bet tajā pašā laikā arī, neliekot rūpēties, tam, kurš negribēja, nāktos ar to radību samierināties, ja vien tā nav čūska, kas dzīvo terārijā. gan kaķis, gan suns aizņem diezgan lielu telpu dzīvojamā platībā, viņi faktiski ir visur.

Bet nepārsteidzies draugs! Pēc kārtas stāsti man, kā viņi bojā gājuši! Prieks divkāršs būs, ja dzirdēšu, ka drausmā nāvē miruši. /Mēdeja/

Katram savs

rojs2
it kā jau var piekrist,
Tas ir vismaz kompromiss. Bet ne jau - mums būs suns, jo bērni un es gribam, bet tev būs viņš jākopj tikpat daudz kā pārējiem.

ElbaRado

Te tas viss jau ir ticis sīki apspriests. https://calis.delfi.lv/forums/tema/18377981-par-kaki-maja/

1. Nepiedēvē man to, ko es neesmu teikusi. 2. Lasi uzmanīgi. 3. Lieto galvu arī domāšanai, ne tikai matu nēsāšanai.

Nu mums ģimenē ir notikušas pārmaiņas, kur vīrs nostādīts fakta priekšā, bet tas īsti nav saistīts ar viņu pašu, piemēram, bērns maina skolu ar manu akceptu. Ar laiku saprot, jā tas bija labs lēmums, bet pirmā reakcija - nē. Visi gribējām suni, arī viņš, tikai ne tagad, vēlāk, nav īstais brīdid utt. Meita noskatīja un braucām pirkt, tagad laimīgs spēlējas. Bet tā, ka ka kaut ko otram uzgrūstu un ignorētu pilnībā iebildumus, gluži nenotiek. Varbot dodu vīram laiku sagremot, ka būs tā un tad jau tā lieta aiziet.

Danica

Ar tiem mājdzīvniekiem...nē, pareizāk ir teikt ar vīriešiem ir tā interesanti. Sievietes ir daudz, daudz elastīgākas pārmaiņām. Viņām viens "ēdājs", viens "krācējs", viens "rējējs" vairāk vai mazāk neko nemaina. Galvenais, ka viens tāds mīļums ir mājās. Vismaz lielam vairumam. Savukārt, vīrieši tik lēni pierod pie pārmaiņām. Ne visi, protams, bet vairums. Lielākā daļā no man apkārt esošām ģimenēm vīrieši ļoti uzstājīgi nav gribējuši mājdzīvniekus. Līdz pat tādai sejas izteiksmei, it kā sieviete viņus krāptu acu priekšā. Bet tiklīdz šie mājdzīvnieki ir parādījušies, visi kā viens ir tikuši pieņemti un lutināti no viņu puses vēl vairāk kā no citiem ģimenes locekļiem. Es atceros bērnībā savu tēti, cik viņš nedēļam ilgi tēloja cietēju, kad mamma mēģināja viņu pierunāt. Tiklīdz tas mājdzīvnieks parādījās, tiklīdz bija skaidri apjausts, ka nekas jau patiesībā nav mainījies, mājās iestājās pilnīgs miers, un dzīvnieciņš tika burtiski uz rokām nesāts.

Nezinu, no kā tas ir atkarīgs. Iespējams, tiem, kuri visu mūžu ir dzīvojuši ar dzīvniekiem, uztvere ir citādāka. VIņiem jau ir pieredze, ka pa lielam nekas jau daudz nemainās, un, ja tur ir kaut kas neierasts, visu var atrisināt sadzīviskā kārtā.

Spiest staigāt gan noteikti nevajag. Bet pieredze rāda, ka paši aizskriet, apmēram, nedēļas laikā .

Patricia L

Danica
Jā, un, piemēram, suņi, ļoti bieži par savu favorītu izvēlas tieši to pašu vīrieti, kurš viņu negribēja. Klausa vislabāk, sargā vislabāk, spēlējas vislabprātāk, seko pa pēdām, gaida visžēlabaināk. Tie vīrieši publiski turpina būt auksti un skarbi pret kustoni, bet drīz vien aiz stūra bužinās.

Var saprast abas puses, bet priekšroka tam, kurš kaut ko grib fanātiskāk. Ja ļoti gribas un nav cerību nekad iegūt, tas ir postošāk, kā pieņemt vienu kustoni (vai ko citu).

Mums bija otrādāk. Konkrētais dzīvnieks pieklīdis, bija jābaro un beigās palika pie mums. Tā teikt konkrētais indivīds izvēlējās mūs, nevis otrādi!!!

Rosalia

Patricia L
Jā, un, piemēram, suņi, ļoti bieži par savu favorītu izvēlas tieši to pašu vīrieti, kurš viņu negribēja.
Ne tikai suņi, kaķi arī ir nodevīgi maitas. Es esmu tā, kas glaimiem, šantāžu, maldiem un viltu iedabūju mājās kārtējo bomžu kaķi, bet tas nepateicīgais radījums lien glaudīties un draudzēties pie vīra, bet mani piecieš tik daudz, cik es dodu ēst.

Kastanja

Kas tu esi tam vecim? Mīļākā, vai? Kāda tev daļa gar to, kā ne tavā ģimenē notiek dzīve??

omg, ja manā ģimenē viss ir kārtībā, tad Cālī vairs neko nedarīt rakstīt? Kā tikai par čubināšanos, čalko vīru un mīļāko trūkumu? Kam tas interesē?

adatainis

Galvenais saprast, ka tas ievieš neērtības uz N gadiem.

Mūsu mīļais zasi-runcis ir slims līdz mūža beigām. Ja viņš regulāri nesaņems tableti, kas palīdz cīnīties ar vairogdziedzera problēmām, tad lēnām dzisīs. Tableti mēs varam iedot trijatā Tāpēc visas izklaides ir jāplāno. Ir plāns maksāt vetklīnikas darbiniekam, kurš nāks uz mājām dot tableti, ja mēs gribēsim aizbraukt uz nedēļu.

Par tēmu: dzīvnieku var ņemt jebkad un jebkurš, bet nedrīkst pieprasīt, lai otrs pakārtotos.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18419637