Vai visiem ģimenē ir vienojas ņemt mājdzīvnieks?

Katram savs

Slēdza Katram savs: "Paldies par viedokļiem!".
PuupoliiC

.. ha,, es klasisks piemērs ! Manējie gribēja kaķi, es pret (jo kaķis man vienmēr saistijās ar vienu slinku, bet zaglīgu lopu)

..ļāvos pierunāties, paņēmām ( https://calis.delfi.lv/forums/tema/18411005-mani-kaki-mana-bagatiba/103/ )

.. pilnībā apgāza manus priekštatus par kaķiem !! Arī starp viņiem ir inteliģenti !!

..

LATVIJA Zemgale

Ах вот оно что, Михалыч!!!

Ļaunu nepieminu - atriebšos, aizmirsīšu.

Danica

.. ha,, es klasisks piemērs ! Manējie gribēja kaķi
Es tieši pārsvarā savā pieredze stāstīju tieši par kaķiem. Dzīvojam pilsētu dzīvokļos, un suns ir reti kuram. Tikai tiem, kuriem ir iespēja nomenedžēt staidzināšanu. Kaķi visiem "uz galvas sēž", un visi priecājās par tiem.

.. pilnībā apgāza manus priekštatus par kaķiem !! Arī starp viņiem ir inteliģenti !!
Dzīvniekiem katram savs neatkarīgs raksturs. Man ir bijuši vairāki kaķi, un vienādu vienkāršu nav. Bet tas prieks par viņiem ir neatsverams. Viņi ir forši. Man kopš agras bērnības vienmēr ir blakus bijuši dzīvnieki. Nezinu, kā tas ir, kad mājās tāda nav. Vienīgais iemesls man butu neņemt tikai tad, ja garāku ceļojumu laikā nebūtu iespēju saorganizēt to pieskatīšanu. Tikai ceļojumu iespējas es varētu nostādīt pret mājdzīvnieku.

Mezameita2

Es neko negribēju. Bērni izglāba kaķēnu. Te nu esam ar savu runco. Nevienam neatdotu...

P.s. pašlaik jaunākās paaudzes domas šķeļas - ir vēlme pēc grauzēja un putna, kā arī suņa. Man - pēc akvārija. Kopumā tas izklausās, ka drīzumā būs mājas zoo, vai arī kaķim vakariņas Katra vēlmes ir jāņem vērā, ja vien kādam nav alerģijas pret kustoņa spalvu...

Zirgu gan negribu...

Ģimenē ir kopīgi jāvienojas par mājdzīvnieku ieviešanu. Tā ir absolūta necieņas pret otru cilvēku - iegādāties suni, jo man tā patīk sunīši, un pēc tam likt otram par to rūpēties, kaut gan otram ir fobija vai alerģija, vai vienkārši nav laika un ir citi hobiji. Ir jārunā un jāatrod kompromiss. Mums pirms gadiem bija diskusija - bērni gribēja sunīti, mēs ar vīru negribējām, jo daudz darba, es nebiju gatava celties vēl agrāk, lai to staidzinātu, atvaļinājuma plānošana ir apgrūtinoša. Bērnu iebildes, ka viņi visu darīšot, atļāvāmies neņemt par pilnu. Vienojāmies par kompromisu - paņēmām kaķīti. Tagad tas ir mūsu visu mīlulis un galvenais "cilvēks" mājās. Apkope, ārsti, barošana ir uz manis, bet daru to labprāt, jo pati to izvēlējos.

Piekrītu, ka ģimenē ir jābūt vienprātības un cieņai. Šādas darbības nav pieļaujamas, ja mīl otru.

Aloja

Ģimenē ir kopīgi jāvienojas par mājdzīvnieku ieviešanu. Tā ir absolūta necieņas pret otru cilvēku
Un vai ir cieņa pret visiem pārējiem uzlikt kategorisku veto, lai gan nav ne alerģiju, ne arī kāds liek kakas vākt?

rojs2

nu, atļaušos tev argumentēt - nē, necieņa būtu ļaut paņemt. ja nav vienprātības, es uzskatu, ka dzīvas būtnes ieviešana tad nav iespējama. un tie veiksmes stāsti par to, ka negribēja, bet tagad tāāā mīl... man ir zināmi arī neveiksmes stāsti.

Bet nepārsteidzies draugs! Pēc kārtas stāsti man, kā viņi bojā gājuši! Prieks divkāršs būs, ja dzirdēšu, ka drausmā nāvē miruši. /Mēdeja/
Aloja

rojs2
Bet kas tad ir uzskatāms kā norma? Mājdzīvnieka esība vai neesamība? Var taču būt arī otrādi, ka par izejas punktu ir uzskatāms, ka lopam mājās ir jābūt. Un nebūt var tikai, ja visi nobalso, ka nē.

Aloja
Uzlikt absolūtu veto bez iemesla arī ir necieņa. Bet parasti jau ir iemesls. Ja, piemēram, mans vīrs arī būtu gribējis suni (kaut govi un 3 zirgus) es neiebilstu, bet tad viņam arī pašam bûtu par dzīvnieku jārūpējas (izņemot slimības gadījumus utml). Ar mani tas cauri neies - ieviest aprūpējamos un tad uzgrūst man. Bērnu vēlmēm dažreiz vajag uzlikt veto

Papildināts 30.05.2021 23:08:

Aloja
Ir jau dažādi tie "lopi". Var mēģināt vienoties par tādu lopa paveidu vai šķirni, ar ko mierā visi.

Vai visiem ģimenē ir vienojas ņemt mājdzīvnieks?

Google translate?

Jaa, Ms Obvious, visiem gimenee par to ir jaavienojas. Vecaakiem ir lielaaka teiksana kaa berniem, jo viniem tas viss bus jaafasilitee..

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18419637