Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Santorini jūnijā

Danija

Ir doma aizlidot uz Santorini. Varbūt kāds ir tagad bijis un varētu padalīties ar info.

Paldies


Sindele

Lai apmestos Santorīni,vajadzīgi plaši finansiālie resursi. Un ja godīgi,tur ilgāk par 2-3 dienām nav īsti,ko darīt. Mēs lidojām uz Krētu,kur pavadījàm 90% laika un nopirkām kruīzu uz Santorīni. Bij kā 2 atsevišķi ceļojumi.

Spulgacite

Sindele
Nepiekrītu gan par finansēm. Salas otrā pusē un ne tikai, laicīgi rezervējot, var atrast labus apartamentus par pieņemamām cenām. Pati nesen meklēju.

Sindele

Spulgacite
Nu,ja apmierina 3* apartamenti bez kondiškas un bez maltītēm vai ar trūcīgàm brokastīm,tad var riskēt palikt +34 +36* karstumā tur. Bet tāpat jārēķinās,ka uz salas ēdināšana ir dārga un pat aptiekās ir normāls uzcenojums.

Papildināts 01.06.2021 09:47:

Un tāpat šī sala ir izbraukājama max 2 -3dienās. Un pludmaļu mīļiem tur būs jāviļas,jo retā lēzenā pludmale ir exotiski izreklamētā melno smilšu pludmale,kur realitātē tās smiltis ir vulkāna pelni un rapjas,superuzkarsušas.kur nevar gulšņāt. Tur tev jāmaksā vèl par savu lavočku un jāguļ kā siļķei mucā starp tādiem pat exotikas meklētājiem. Plus papeldēt tur nevar viļņu dèļ.


Lihen

Vulkniskās smiltis atceros kā lielas negantnieces. Pēc Tenerifes apmeklējuma rozā vienkrāsauns pelčuks bija jāizmet, jo smalkās melnās smiltis bija burtiski ieēdušās audumā un nekādi nevarēja izmazgāt.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419643