Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Bari vai Sicīlija septembrī

Alija

Alija

Nevaru izlemt, ko labāk uz 10 dienām ar diviem pusaudžiem, kas nekad nav bijuši Itālijā, lai izvēlas. Vēlmes ir jūra, daba, siltums, dabas parki, jo tiņus katedrāles un mākslas vēsture pārāk neaizraus. Kurš no šiem diviem galapunktiem ir daudzveidīgāks, ērtāks no sab. transporta viedokļa un arī cenas ziņā izdevīgāks, jo auto nomā neņemšu.

Pēdējās izmaiņas: Alija, 30.05.2021 12:16.

Man ir lielisks raksturs!
Vienkārši citiem ir vāji nervi.

Cucamonga

Alija
Viennozīmīgi Sicīlija. Jāņem auto un jābrauc. Apkārt salai, un šķērsām pāri salai. Ik vieta ir iespaidīga. Tur pat nav ko rakstīt. Visa atmosfēra un vēsture, visa burvība...

Bet es subjektīva. Es jau gadus esmu sev noskatījusi vietu, kur apmetīšos īsi pirms pensijas. Ja dzīve neiegrozīsies savādāk...

He-he-he

Cucamonga

Nevaru atturēties nepasakot, ka mani īpaši emocionāli ietekmēja Modica, Ragusa, Erice un Savoca-ar absolūti neparasto atmosfēru ik katrā. Tipiskas sicīliešu pilsētas. Etna-uzbraukt un nobraukt-izkāpt kalnā un paķert garaiņus no kalna dzīlēm... Sirakūzas, Agrigento-tās vairāk sena vēsture, kas jāredz...bet "nedavelk" līdz barokam un senajām kalnu pilsētām. Taormina pārāk moderna, lai arī absolūti neparasta. Pie jūras paliktu un dzīvotu un mirtu Selinunte...

He-he-he

Alija

Es nejūtos tik droša savā braukšanas pieredzē, lai riskētu to darīt Itālijā. Tāpēc man svarīga ir sab. transporta loģistika. Kā Sicīlijā ir ar šo?

Un vai septembra beigās tur ir opcija peldēties siltā jūrā?

Papildināts 30.05.2021 20:31:

Kā, starp citu, ir Milānas Bergamo lidostā ar iespēju pārlaist nakti? Reiss ielido pusnaktī un izlido pēc 6. Nav jēgas kulties uz viesnīcu.

Es izvēlētos Sicīliju, bet nu mēĝinātu tiešo lidojumu, jo Bergamo lidosta maza, aizdoma, ka nekas labs tur nebūtu no gulēšanas, gan jau dzen ārā. Un neizgulējies pusaudzis nav jaukākā kompānija.

Vai Airbaltic vairs nav biļetes uz Sicīliju? Atceros, ka pirms pāris gadiem skatījos, tad lidojumi bija vēl septembrī, beidzās tieši ap skolēnu brīvlaiku.

Alija

AirBalticam ir vājprāta cenas uz to virzienu. Reizes 4 lielākas nekā ar Raini. Nevaru to atļauties. Par Bergamo tad jānoskaidro.

Kaapurs

uz Taorminu mēs braucām ar sabiedrisko transportu - nevaru uzreiz atcerēties to mazmiestu, kur dzīvojām, - acīm ciet, jo tos šauros ceļus un līkumus bez 50gramiem neizturēt )

uz Etnu bijām 2x - vienu organizētā ekskursijā, ar busu, džipiem līdz virsotnei, no kuras var redzēt aktīvo izvirdumu (tā sagadījās), otrreiz ar nomātu auto apbraucām apkārt, caur vīnogu, olīvu dārziem, pasakaini.

pieļauju, ka Bari ari forši (jāskatās, vai nevar uz Alberobello vai Materu aizbraukt), mēs vairākkāt esam Itālijas papēdī, Apūlijā, dzīvojušies, bet tad braucām tieši turp.

Alija
eh, tik sen nav meklētas un pirktas avio biļetes, atpalikusi esmu. Itālijā jau visur forši, Bari rajonā ir būts (uz Brindishi pusi), patika, bet tas nebija top1 Itālijas reģions, kur gribētos atgriezties.

Cucamonga

Alija
Un vai septembra beigās tur ir opcija peldēties siltā jūrā?
Biju arī novembrī. +26*C gaisā un +20*C jūrā. Vidusjūrā, Selinunte

Papildināts 30.05.2021 21:28:

Alija
kaut kāds vilciens ir. bet ja neņem mašīnu, ta labāk kontinents. Sicīlijā vidēji vāji ar sabiedrisko. Ņem Bari. Aizbrauksi uz termālajiem baseiniem, pasildīsies pie jūras un vilcieni ir labi. Bet kontinentālajā daļā.

Papildināts 30.05.2021 21:33:

Es tev tomēr rekomendētu saspringt un paņemt mašīnu. Ok - nebrauc uz salas dienvidu pusi, tur ir sliktāk ar autobāni, pārrāvumi, bet ziemeļu krastam tomēr viscaur autobānis. Viedoklis subjektīvais - bez mašīnas tu vari apsēsties vienuviet un sauļoties. Bet tad patiesi Sicīlija ir vairāk vērta.

Papildināts 30.05.2021 21:35:

Es uz Sicīliju lidoju ar Raineri caur Bergamo, bet ielidoju Palermo ap 19:00, atpakaļ caur Šarleruā. Laikam pamainījuši reisa laikus.

He-he-he

Es daudz reizes esmu vīlusies Itālijas publiskajā transportā - jā, starp lielajām pilsētām vilcieni ir labi, bet, kā grib uz kādu nomali, tā ir čau - vai nu tikai vietējiem zināmi izņēmumi grafikos, vai vienkārši neatbrauc, vai tik reti, ka netiek atpakaļ, pilns, ka netiek iekšā, etc.

Līdz šim man visizdevīgāk ar pārsēšanos Itālijā bija - lidot uz Malpensu ar Airbaltic (agrs rīta reiss) ->nomaina terminālus ->un tad jau visa Itālija pieejama ar easyjet/etc pa smiekla summām tajā pašā dienā.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419649