Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Bērnudārzi Jelgavā

hh_hh

Sveiki, atrodu tikai vecas tēmas par šo.

Varbūt kāda zina, kāda šobrīd situācija ar rindām bērnudārzos Jelgavā vai apkārtnē?

pumpurīte

Interesē pašvaldības vai privātie?

Gan, gan.

pumpurīte

Pašvaldības dārziņā praktiski neiespējami tikt, ja mazais dzimis sava gada jūnijā, jūlijā un vēlāk. Tikko bija lielā sadale. Piem, mana meita dzima decembrī. Pirms sadales bijām ap 400 vietu, sadaļija vietas, uzņēma meitas gadā dzimošos un esam ap 250 vietu. Meitai ir 2.5 gadi tagad. Nu principā neceru uz tādu ekstru. Privātos dārziņos, ir kur var tikt, piem Varavīksnē, no turienes ļoti mūk prom, bet tādos labākos kā Rūķu māja, vai Punktiņs vai Pūčuks praktiski neiespējami. Piem, pūčukā aizgāja uz pašvaldības dārziņu 3 bērni, tātad, tikai 3 vietas atbrīvojās, bet rinda arī tur ir diezgan liela. Šogad palaimējās ka Paulas karlsonā uztaisīja jaunu grupu, tad tur vairāk uzņēma.

Pumpurīte ļoti trāpīgi uzrakstīja! Mums ir Punktiņš, ļoti labi tur, bet tikt nereāli! Mēs ilgi gaidījām un par sevi draudzīgi atgādinājām kamēr uzņēma. Visur, kur labāk ir lielas rindas....

Paldies par info, man tieši arī plānotais dzimšanas laiks ir decembris, baigi neceru, ka pa 1-2 gadiem kaut kas baigi mainīsies.

Sammymammy, kādā vecumā tikāt?

pumpurīte

Iesaku uzreiz pieteikties rindā ne tikai pašvaldībs dārziņā, bet arī visos privātajos, kuri pašai patiktos. Nubun tālāk jau laiks rādīs. Principā pašvaļdības dārziņa netiksi. Bet pieteikties vajag, lai dabūtu līdzfinansējumu no pašvaldības. Nu un kad nāks tuvāk 1.5 gadi, maija pašā sākumā sāc piestaigāt vai zvanīt privātajiem. Citādi nekā... es biju naiva un domāju ka man pazvanīs, bet nekā, tad pati zvanīju un šeku, reku, viss nokoplektēts. Esot padomājusi, ka mums vairs nevajag, ja jau nezvanu. Nubtas bija vienā privātajā, kur ļoti gribēju, bet nekā... tāka šis būtu mans ieteikums

Enitsirk13

Mani apmierina privātais dārziņša mācos mācīties, tad kad mums vajadzēja pagājušā gada augustā tikām uzreiz. Tagad kaimiņi gribēja, bet vietas nebija. Rudenī iesim uz pašvaldības dārziņu Pasaciņa (pienāca rinda janvārēnam, bez prioritātes)

Papildināts 09.06.2021 11:59:

Par apkārtni, novados vieglāk tikt pašvaldības dārziņos. Tie paši kaimiņi meitu ved tagad uz Staļģeni piemēram.

Papildināts 09.06.2021 12:01:

Par Punktiņu gan sliktas lietas dzirdējusi esmu tā jau tipa foršais dārziņš, bet nu ne velti pirms gada gandrīz visa grupiņa viena aizgāja prom Pirms tam arī biju labās domās un apsvēru šo mācību iestādi saviem bērniem.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419651