Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Meitai nav draugu

Pumle

Izmisums, un nezinu, ko darīt!

Pārcēlāmies uz Rīgu no laukiem, meita sāka mācīties jaunā skolā 10.klasē. Covid attālinātās mācības. Draugus tā arī neieguva.

Kā un kur lai viņa atrod draugus? Depresīva, tāpēc nekur negrib iet un neko darīt... Citi savā starpā pazīstami, nav šajā laikā bijis arī nekādu pulciņu vai nodarbību.

Es vairs nepazīstu savu agrāk smaidīgo un dzīvespriecīgo bērnu!

Varbūt vēl kādam ir tāpat? Ko jūs darāt?

PuupoliiC

.. desmitā klase, tas ir cik gadi ???

.. mammīt,, ko Tu zini par savu meitu,, domājams, ka maz ,,,dikti maz

Tad kapē pārvācāties uz dižpilsētu ??

Papildināts 30.05.2021 17:11:

... jūs (tas ir vismaz divi(as),,,, nevis mīnuso,,, bet argumentē !!

Pēdējās izmaiņas: PuupoliiC, 30.05.2021 17:12.

LATVIJA Zemgale

Ах вот оно что, Михалыч!!!

Ļaunu nepieminu - atriebšos, aizmirsīšu.

Elīna78

PuupoliiC

Kas tie par uzbraucieniem uzreiz? Cilveks jautā padomu.

Varbūt var sākt nodarboties ar sportu?

PuupoliiC

Elīna78
... un ko sporC paļīgos ???

..reāli, ko ????

LATVIJA Zemgale

PuupoliiC
Nez vai kādam ir jāargumentē, kāpēc pārceļas uz citu dzīvesvietu.

Pumle
Nezinu, šobrīd sarežģīti veidot attiecības, ja nav kopīgu interešu vai pasākumu.

PuupoliiC

...ipio iedziļinaties jautājumā !!!!

Mamma pārvācās uz citu sity,,,,

...es jautāju : ...ipio , ko Tu mamma zini par meitu, kam ir 16-17n gadi !!!!!

Papildināts 30.05.2021 17:17:

vivalavida
... Tu tiešām nerubī ??????

Papildināts 30.05.2021 17:19:

...pled, jūs savā senilismā vairs neatceraties, ko nozīmē pazaudēt draugus, jo senči pārvācas !!!!!!!!!!!!!

LATVIJA Zemgale

PuupoliiC

Tas ir 16 gadi. Pārcēlāmies, jo iestājās ģimnāzijā. Iespējams, ka es daudz nezinu, bet redzu un zinu pietiekami, lai saprastu, ka pusaudzei ir ļoti lielas psiholoģiskās problēmas, jo nav vienaudžu blakus. Nav. Kopā paspēja mācīties tikai 3 nedēļas. Tālāk jau viss notiek attālināti. Vecie draugi palika laukos...un jā, attālums šķir. Un draugi pazūd.

Es šajā forumā rakstu, jo meklēju kādus vecākus, kuriem arī ir bijušas tādas pašas vai līdzīgas problēmas. Es neesmu nekāda māte kontrolētāja vai darīt neļāvēja. Bet tagad ir jau viss nonācis tik tālu, ka meitai ir vajadzīga palīdzīga roka....

Danica

Pirmkārt, ierobežota tikšanās ar draugiem un domubiedriem šobrīd ir pilnīgi visiem. Tikai savādi, ka meita to nedara digitālā vidē - caur visiem iespējamiem sociāliem portāliem. Draugu taču kaut kaur jau ir, tikai šobrīd ne blakus.

Tiklīdz sakārtosies visi šie Covida ierobežojumi, un skolas atsāks darboties normālā režīmā, būs arī draugi klātienē. Vēl jau tas, ka, visdrīzāk, meita pēc pāris gadiem stāsies augstskolā, kur noteikti satiksies viens otram nepazīstami cilvēki un veidos visdažādākās savstarpējās attiecības - no draugiem līdz pat ļoti tuviem draugiem. Nāks laiks, nāks arī risinājums. Šobrīd visiem ir tā. Tik daudz draugu dzimšanas dienas un tusiņu ir palaists garām visiem. Pat tiem, kuri jau sen vairs nav tīņi.

Elīna78
Viņa skrien pa vakariem vai mācās braukt ar skrituļdēli. Bet viena. Tāpēc tas notiek arvien mazāk un mazāk, un retāk un retāk...

Sliktākais ir tas, ka pašapziņa krītās un cilvēks jūtās nevienam nevejadzīgs....

Danica

Jā, vēl kas mums pašiem palīdz nejusties vietuļiem, ir tas, ka katru brīdi, kad vien tas ir iespējams, ir kaut kur jādodas vai jābrauc. Darba dienu vakaros kopīgās pastaigās, un Rīgā to nav mazums, brīvdienās - kaut kur garākos maršrutos. Lai prāts un ķermenis būtu noslogts. Lai nenoskatītās filmas, neizmazgātākā veļa u.c. saimnieciskie darbi paliek... gan kaut kad tos izdarīsiet vēlāk. Vakariņas paņemiet pa ceļam kastītēs vai apēdiet terasēs - šobrīd ir laiks, kad jāmīl sevi. Ne velti to kāds no augšas ir saorganizējis.

Papildināts 30.05.2021 17:37:

Pumle
Viņa skrien pa vakariem vai mācās braukt ar skrituļdēli. Bet viena.
Un kāpēc Tu nebrauc? Man ir 40 +, un pirms gada nopirku sev gan jaunas skrituļslidas, gan dēli. Tas ir tik forši!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419657