Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Meitai nav draugu

Pumle

Sliktākais ir tas, ka pašapziņa krītās un cilvēks jūtās nevienam nevejadzīgs....
Beigsies ierobežojumi, tad dzīve pamazām atgriezisies normālās sliedēs, būs jaunas pazīšanās. Pašlaik visiem pietrūkst komunikācijas dzīvajā. Telefona zvani vai sarakste to var aizstāt tikai uz īsu brīdi.

Vai kāds brālis vai māsa vinai ir?

puisis180
Nav

Danica

Vai kāds brālis vai māsa vinai ir?
Brālis 16 gadu jaunai meitenei neko nedos. Ja tāds arī ir, viņš jau nu tiešām situāciju neuzlabos - viņam savas darīšanas.

Pumle
Vai ar vecajiem draugiem nevari saorganizēt randiņu (ja nu meita pati nevar, jo par tālu)?

Man dēlam ir draugi, kas pretēji - pārvākušies uz laukiem. Tad mēs viņus ik pa laikam piegādājam uz vienu vai otru māju.

Bet tā viņi turpina komunicēt netā, spēlē spēles, skatās filmas kopā utml. Klasei tak noteikti ir kāds diskords utml, viņi tur spējīgi tā komunicēt, kā dzīvē nekad nepratīs.

PuupoliiC

=== Tas ir 16 gadi. Pārcēlāmies, jo iestājās ģimnāzijā. Iespējams, ka es daudz nezinu, bet redzu un zinu pietiekami, lai saprastu, ka pusaudzei ir ļoti lielas psiholoģiskās problēmas, jo nav vienaudžu blakus. Nav. Kopā paspēja mācīties tikai 3 nedēļas. Tālāk jau viss notiek attālināti. Vecie draugi palika laukos...un jā, attālums šķir. Un draugi pazūd.===

.. man māsa, arī pārvācāmies jo mammai tā vajadzēja, kad māsa beidza astoto, es otro klasi.. uz citu rajonu,,, !!

..tikai pēc daudziem gadiem ,,atradu māsas dienasgrāmatu (jā,, lasiju) tieši par TO vasaru, kad viņa beidza astoto klasi un no padarmijas pārnāca Ivans Beļikovs (baltkrievi tak mums NAV vairs draugi,, ipio,,lai visi zin )) ),,, (mūsu māte, domāju to stāstu nezin vēl tagad,,, un nevajag zināt)....

.. tas no sērijas, ko tu māt zini par savu meitu !!!

LATVIJA Zemgale

Ах вот оно что, Михалыч!!!

Ļaunu nepieminu - atriebšos, aizmirsīšu.

AuraAura

Manai arī 16. Covids viņai uzdeva ziemā pa nerviem pamatīgi. Izjuka arī dažas draudzības. Grūti, mēs arī pārcēlāmies, un bērnības draugi palika, citā pilsētā. Tā kā tur ir vecvecāki, tad tagad dažreiz aizbrauc, tur esot viņas laimes zeme. Arī psihologs onlainā, tika piesaistīts, jo slikti bija, dēļ tās mājās būšanas, mājmācības. Bet nu neko, uz pavasari, savācās, labi pabeidza skolu. Un jā, arī iet uz sporta grupu 1×ned, laukā, patīk viņai treneris, smuks jauns džeks Šī ziema nebija viegla un tāda kā parasti. Tagad, nākotnes plāni, ja tiks savā iecerētajā skolā, rudenī sāks mācības un dzīvi Rīgā.

Juneberry

Laikam katrs bērns ir citādāks. Pirmajā pusgadā tā arī bija, vecās draudzenes brauca pie mums, pa nedēļai dzīvoja, vienā istabā katrs mācījās savā skolā. Likās, tā būs vienmēr...bet...pamazām, pamazām visas atsvešinājās, jo tām laukos savas problēmas un kompānijas, savi čaļi.. Vecajām draudzenēm tagad nav laika. Un meitenēm, man šķiet, tas viss ir savādāk, kā puišu draudzības...

Klasē, jā komunicē par mācībām (vai recīzāk komunicēja)...

Varbūt man vajadzēja vairāk iesaistīties tajā visā (bet diez vai...) tagad esam tur, kur esam...

AuraAura

Jauniešiem lielas psiholoģiskas problēmas, daudziem. Ļoti daudzus ir ietekmējis negatīvi. Par to lasu, to redzu un dzirdu apkārt. Uzrakstīju vēstuli vienam psihiatram, izmisuma brīdī, kurš ir daudz palīdzējis manai ģimenei, viņš atrakstīja, ka ar šīm jauniešu problēmām, saskaras katru dienu, ļoti pastiprināti.

AuraAura
Viņa pati piekrita psihologam?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419657