Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Meitai nav draugu

Pumle

Neuzskatu, ka ir pareizi bērnu raut no skolas ārā un pārcelt uz citu skolu. Bērniem tas ir grūti. Par pielāgošanos komentārs nevietā, pusaudzim jau tā ir grūti, iebāžot citā skolā tās grūtības paliek vēl smagākas. Nevajag uzskatīt, ka pusaudzis domā kā pieaudzis cilvēks.

Paldies visiem par lielo atsaucību un padomiem. Ir grūti. Bet nu daram, ko varam. Laikam šī bezdraugu būšana un attālinātās mācības tomēr ir radījušas dziļākas psiholoģiskās problēmas.

Par nometnēm esmu domājusi. Un kādreiz esmu arī sūtījusi. Bet viņia ir negatīva pieredze, tāpēc tas šobrīd nebūs risinājums.

susums
2.ģimnāzijā, dzīvojam Āgenskalnā. Bet Rīgā attālums nav nekāds šķērslis. Jā, to varētu pamēģināt

Elīna78, LedijaDi
Sameklējām meiteņu regbiju Imantā. Pagaidām 2 reizes ir bijusi. Bet nu iet, lai aizpildītu laiku. Vismaz...

VeryLuckyGirl

Jā, sanāca ļoti neveiksmīgi! Bet neviens jau to nevarēja zināt! Gribējām, kā labāk! Piekrita aiziet pie ārsta šonedēļ. Nosūtūjums pie psihiatra. Šobrīd psihiatra meklēšanas procesā. BKUS nepieraksta jaunus pacientus, tur laikam viss pilns. Vienīgi gaidītāju rindā, bet tur jāgaidakādi 3 mēneši.

Papildināts 06.06.2021 09:07:

ExBandita
Tas arī ir variants, nva ir pieteikusies, nosūtījusi vēstles uz cv arī individuāli. Diemžēl vakanču nav, viss ir aizpildīts, tā atbild. Citur nezinu. Varbūt izdosies Centrāltirgū ...lai tirgo sezonas ogas...

Vai tad psihiatrs nav paredzēts slimību ārstēšanai? Nu jā, tad jau nav brīnums, ka visi pieraksti pie visiem psihiatriem pilni.

Deizy

reitings
https://ssk10.spkc.gov.lv/ssk/g_124

Uzvedības un emocionāli traucējumi, kas parasti sākušies bērnībā un pusaudža vecumā (F90-F98)

palasi zem šī koda un savas aizpagājušā gadsimta muļķības atstāj pie sevis

Dzīvot ir vērts, lai mīlētu, audzinātu bērnus, dejotu un lasītu grāmatas. Pārējais ir tikai līdzekļi mērķa sasniegšanai

Deizy
un savas aizpagājušā gadsimta muļķības atstāj pie sevis
Tā kā šis ir publisks portāls, tad katrs var teikt vai atstāt pie sevis, ko vien vēlas, bet rupji norādīt citiem, ko viņiem darīt, gan par īpaši attīstītu intelektu neliecina Un jā, es palieku pie sava veidokļa, ka psihiatrs ārstē slimības, nevis meklē draugus (skat. tēmas virsrakstu).

Kāpostgalva

Pinuplady
10.klasė ļoti daudziem sanāk uzsākt mācības jaunā vidē. Daudzi beidz pamatskolas, izvēlas iet uz tehnikumiem utt. Tā tas bija gan manā jaunībā, gan tagad un parasti jaunieši to vispār neuztver kā problēmu.

Būtu viss gads normāli klātienē, 95% nekādu problēmu meitenei nebūtu, paspētu iejusties un sadraudzēties.

Viss panākams - kamēr vēl acīs skatās,Viss iespējams - kamēr vēl vārdā sauc.(I.Z.)

Сергей Жадан: ...и поэтому все, чего ты боишься, как оно ни зовется,
тебя не касается, пока не начнется.

bumburums

Pumle
Es šajā forumā rakstu, jo meklēju kādus vecākus, kuriem arī ir bijušas tādas pašas vai līdzīgas problēmas. Es neesmu nekāda māte kontrolētāja vai darīt neļāvēja. Bet tagad ir jau viss nonācis tik tālu, ka meitai ir vajadzīga palīdzīga roka....

Vai viņa tev lūdza palīdzēt? Māte/tēvs, atrodiet man draugus?

Pusaudzībā "nav draugu" problēma ir jārisina pašam lielajam bērnam. Kamēr ir gana ērti, tikmēr vieglāk ir dzīvot pa vecām sliedēm un "nesaprastam", bet nemainoties un neko aktīvi nedarot.

Jā, vecāki var pasviest ideju par interešu pulciņiem - bet jāiet, jāmeklē, jāzvanās, jādraudzējas, jākļūdās, jākrīt izmisumā, jāmēģina atkal un atkal ir tieši pašam pusaudzim.

Pēdējās izmaiņas: bumburums, 07.06.2021 19:01.

Change your mind and the rest will follow!

Viņa skrien pa vakariem vai mācās braukt ar skrituļdēli. Bet viena. Tāpēc tas notiek arvien mazāk un mazāk, un retāk un retāk... Sliktākais ir tas, ka pašapziņa krītās un cilvēks jūtās nevienam nevejadzīgs...

Tev pašai vajag iegūt draugus, ja tev tādu nav, ari meitai nebūs. Sāc ar sevi, sadraudzējies savā jaunajā vietā ar cilvēkiem, kas ir tev apkārt- darbā, dzīvesvietā, hobijos. Meita pati arī ar laiku iejutīsies, jums abām kopā vajag iejaugt jaunajā vietā.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419657