Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Meitai nav draugu

Pumle

AuraAura

Pumle
Jā, piekrita. Kad raudāja katru dienu, nespēja koncentrēties mācībām un nekam, bija pazudusi, tad piekrita. Un tās sarunas, palīdzēja, izvilka.

Papildināts 30.05.2021 18:06:

Nevar teikt, ka tagad viss ir super un ideāli, bet daudz, daudz labāk. Laikam vajadzēs laiku, lai mēs visi izdziedinātos, tikai tīņiem un jauniešiem to grūtāk saprast.

Hellenna

Hmm, tagad tik daudz tehnoloģijas pieejamas. Nu kaut vai Tinders, lai pastaigā uz randiņiem ar čaļiem. Pastāv rindās burbuļlimonādi pērkot vai ko tmldz kas tagad tai paaudzei aktuāls.

Conejito

Nesen lasīju Satori rakstu par šo tēmu.

https://satori.lv/article/kovidnieki-2021

Mums pieaugušajiem grūti saprast. Bet patiesībā situācija ir ļoti traka pusaudžiem.

PuupoliiC

.. tas no sērijas, ko tu māt zini par savu meitu !

Tas tā kā ir ierosinājums meklēt meitenes dienasgrāmatu un izlasīt, lai zinātu meitas slēptākās domas? kas tas par stulbumu?

Papildināts 30.05.2021 21:18:

Pumle
Cik tālu ir lauki? Esmu atļāvusi meitai tikties ar draugiem, brauc katru nedēļu 50 km, lai tiktos. Es saprotu, ka tas ir svarīgi!

Mēs, pieaugušās draudzenes, pa laikam gaidām kopīgus zoom vīna vakarus. Palīdz diezgan labi!

Patricia L

Ko tas psihologs var palīdzēt?!!

"Iestāstīt", ka kaut kad būs labi? Iemācīt būt interasti pašai ar sevi? Nesaprotu.

Reāls ieteikums. Ja meita mācās skrituļot ar dēli, slidām, tad pieteikties āra treniņiem un regulāri tos apmeklēt. Grīziņkalnā, Mežaparkā ir daudz grupu, tur pa vakariem grupa uz grupas visās iespējamās aktivitātēs. Tikai mammai gan nav jāvelkas līdzi.

Conejito
Tas raksts... griež dvēselē. Tik labi uzrakstīts.

Papildināts 30.05.2021 21:51:

Mums arī mājās pusaudži. Jaunākais izturēja labi, bet mēs arī visu laiku atļāvām tikties ar tuvākajiem draugiem. MUms bija burbulis. Es uzreiz sapratu, ka nevar uz gadiem bērnu likt izolācijā, tas labi nebeigsies.

Vecākajam gāja grūtāk. Bez online psihologa neiztikām. Lai arī ar labāko draugu visu laiku tiekas, tomēr skola izvērtās par murgu, kur nu vēl izlaiduma klasē. Visi jaunieši, kuri šogad beidz skolu, ir varoņi! Organiskajā ķīmijā bija tā - skolotāja iedod grāmatu, nosauc lapu un pats mācies kā vari. Bet eksāmeni ir pa īsto. Tikai mācības nekad pa īstam nenotika.

Bet autorei iesaku meitu ielikt kādā nometnē vasarā. Vai vairākās. Ļoti neveiksmīgi sanāca, ka pārvācāties tieši pagājušā gadā. Vajag parunāt un pateikt, ka daudziem grūts gads, bet tas ir tikai viens gads un viss būs OK. Tas nav viņai zīmogs, ka viņa kaut kāda antisociāla vai tml. Vienkārši tāda apstākļu sagadīšanās, bet šis viss pāries.

Elīna78

Pumle

Es biju domājusi sportu tādā ziņā,ka tur var sadraudzēties,iepazīties,vismaz tāda maniem pieredze. Bet te jau bija labi padomi un pieredzes. Gan būs labi!

Nu kaut vai Tinders, lai pastaigā uz randiņiem ar čaļiem.
Nav taču 18.Kāds Tinderis.

susums

Pumle
kur jūs Rīgā esat? Kura ģimnāzija? Neesmu nekāda savedēja, bet man te viena līdzīga mācās braukt ar skrituļdēli, varbūt var kompāniju piedāvāt?

Sports. Teniss notiek vai kaut kas uz sporta nodarbību pusi Riga.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419657