Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Meitai nav draugu

Pumle

Labi, ka tad, kad es augu, nebija modīgi pie parastam pusaudžu problēmām uzreiz psihologus piesaukt. Tieši tā jau arī ir tā pieaugšana, ka bērns pats atrod modeli, ka veidot attiecības ar pasauli un draugiem, nevis gadīga māmiņa pie katra sīkuma psihologu piegādā.

Nafig visiem paakjiem ir jaanesas uz Riigu? Cakaree sevi, cakaree bernus... prieksh kam?

Meitai būtu jāattīsta komunikācijas prasmes kā tādas. Objektīvi ņemot, internets ar visiem saviem sociālajiem tīkliem nav atcelts un ir pieejams, tajā var atrast pat dzīvesbiedru citā kontinentā. Jaunajai paaudzei būtu jābūt daudz labākām tehnoloģiju lietošanas prasmēm un iespēju komunicēt ir vairāk kā nepieciešams. No virtuālās vides var pāriet arī reālajā. Nezinu, manējiem tāpat viss notiek gan jaunus draugus pa šo laiku ir atraduši, gan brūtējas uz nebēdu. Problēma, manuprāt, ir sliktas komunikācijas prasmes, kuras Covid un dzīvesvietas maiņa tikai saasināja!

Cucamonga

Ierobežota iespēja tikties ar draugiem NAV VISIEM. Ierobežot savus bērnus bija un ir vecāku personīgais lēmums. Tas pirmais. Tā kā klātienes mācības bija tikai 3 nedēļas, es personīgi, redzot meitas noskaņojumu, celtos atpakaļ uz laukiem. Pie draugiem.

Papildināts 31.05.2021 07:29:

Trešais-ja meita mācās kāda no pirmā trijnieka sanumurētajām ģimnāzijām, tad noskaņojuma iemesls man ir skaidrs. Diemžēl ir redzēti daudzi pusaudzi no rajonu un lauku skolām, pat klātienes mācības, skumju noskaņojumu. Nāca un sēdēja, kratīja sirdi skolas māsiņai.

He-he-he

Conejito

VeryLuckyGirl
Jā, viņi tajā vecumā nespēj domāt kategorijās "šis ir tikai viens gads, viss beigsies, būs labāk". Ir melns un balts. Vecāku uzdevums ir atrast un parādīt to cerību, ka būs labi. Ja saptembrī mācības atsāksies klātienē, tad arī jauni draugi radīsies. Pa vasaru ir atļautas nometnes.

Patricia L

Māsas meita arī no laukiem iestājās Rīgas skolā. Bet tā kā mācības attālināti, tad dzīvo joprojām laukos un tiekas ar vecajiem draugiem. Arī ar radu, ģimenes draugu bērniem. Kas tas tiešām par lokdaunu, ja tāds pat ar likumu nav noteikts. Tikai īsu brīdi bija prasība tusēt vienā mājsaimniecībā.

Deju nodarbības vai sports, kur atļautas ārā nodarbības. Tas gan var nepalīdzēt..... Var palīdzēt

Papildināts 31.05.2021 09:58:

Nu te jau tēmā dažas izpaužas, var redzēt kāpēc bērnam no laukiem ir grūtāk integrēties.

Duujaa

Patricia L
Viena mājsaimniecība bija ilgi. Un divas tikai ārā un ar distanci.

Pumle
Varbūt var kādu vasaras darbiņu atrast? Mans bērns gan visu laiku tikās ar pāris draugiem, bet tomēr ilgā nīkšana mājās vnk bija apnikusi un nomāca. Tagad atrada darbiņu un palēkdamās aizskrēja strādāt. Vienkārši priecīga, ka ir ritms, pienākumi, ir cilvēkos.
Noteikti painteresējies arī par kādām grupu nodarbībām svaigā gaisā. Esmu redzējusi, ka arī Ziedoņdārzā dažāda veida nodarbības ir.

PuupoliiC

Jauna ēra
.. vēl stulbāk ir domāt, ka visi raksta d/g,,, un vēl speciāli meklēt !!

.. jau tas vien, ka ir šāda tēma,, parāda, ka kontakta ar meitu - naF !!

LATVIJA Zemgale

Ах вот оно что, Михалыч!!!

Ļaunu nepieminu - atriebšos, aizmirsīšu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419657