Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Meitai nav draugu

Pumle

Bezmaksas nodarbības organizē arī Rīgas Dome

PuupoliiC
Kas Tev liek domāt, ka nav kontakta ar meitu?

Iemācīt būt interasti pašai ar sevi?
Mums, introvertajiem, tas nav jāmāca. Bet ektravertie šo nesapratīs, un no malas neviens neiemācīs.
Tagad stāsta, ka jauniešiem nemaz nevajagot kontaktus reālajā dzīvē, viss tikai internetā. Bet izrādās, ka vajag.

Kur vecās draudzenes? Virtuāli tak var sazināties. Skola beigusies, var braukt kaut kur un redzēties dzīvajā.

Ar ko agrāk nodarbojās? Mūziku, sportu, dejas, koris? Var sameklēt interešu grupas. Rudenī atkal stāties pulciņos un tur sadraudzēties.

Visbeidzot tik liela meitene tagad vasarā var sameklēt darbu. Vismaz būs kaut kādā sabiedrībā.

Nu te jau tēmā dažas izpaužas, var redzēt kāpēc bērnam no laukiem ir grūtāk integrēties.

Lauki-pilsēta, nabagi-bagāti, izglītoti-neizglītoti, intraverti –ekstraverti. Ja cilvēks grib meklēt iemeslus ārpus sevis, tad vienmēr tie atradīsies!

Jautājums – ko pa īstam gribas darīt?! Gremdēties atmiņās par iepriekšējo PIERASTO dzīvi un skumt par to, vai PĀRVARĒT diskomfortu, kas rodas vienmēr pēc kardinālas ārējo apstākļu maiņas un ADAPTĒTIES jaunajos apstākļos!

Skudra73
Nu nu.

Pieminēt "laukus" visās iespējamās variācijās ir katra otrā pilsētnieks svēts pienākums. Pat uz žurnāla vāka, par ko es diezgan nošokējos. " Izsisties no laukiem" . Tas laikam ārstējas tikai ar kājām pa priekšu nesot. Tā kā es brīnos par problēmām.

PuupoliiC

.. nolasījušies atkal galviņas glaudītāji un rociņas turētāji !!

LATVIJA Zemgale

Ах вот оно что, Михалыч!!!

Ļaunu nepieminu - atriebšos, aizmirsīšu.

*nebrīnos

Bērnam vajadzētu koncentrēties uz nodarbībām vai darbu, gan jau draugi pa ceļam atradīsies. Bet kā to iestāstīt 16 gadīgam?

Smuidra
Un? Atbildi labāk pati sev - kāpēc Tevi tas tik ļoti aizskar? Kamēr tas tik sāpīgi tiks uztverts (lolota sāpīte), tikmēr nekāda progresa nebūs!

Cilvēkam, kas vēlas atrast draugus, ir jāizmanto katra iespēja draudzēties, protams vienmēr ir 50/50, bet tā ir visās lietās! Draugi nevar uzrasties, ja sēž četrās sienās un skumst par iepriekšējo dzīvi!

Conejito

Te visi runā no pieauguša cilvēka "kurpēm", ko vajadzētu. Reāli pat daudzi pieaugušie nespēj to izpildīt - neskatoties uz izolētību palikt ar augstu motivāciju, saglabāt draugus, ko nesatiek mēnešiem, gadu, saglabāt dzīvesprieku un meklēt vērtības SEVĪ - tak daudzi to visu mūžu mācās un neiemācās. Bet jūs gribat, lai to izveic pusaudzis, ar nenobriedušu prātu, nervu sistēmu. Viņiem taču visa dzīves jēga tajā laikā ir ap "kas es esmu" un "kas es esmu starp citiem". Izlasiet to Satori rakstu, ko ielinkoju. Tur psihiatrs runā par realitāti. Pusaudži nespēj pašmotivēties. Varbūt 1 no 100 spēj.

AuraAura

Lauciniekiem, nav jāstreso, pārvākties uz laukiem, tajad īpaši, ir trends. Katrā žurnālā, pa slavenībai, kas pametusi Rīgu

Papildināts 31.05.2021 10:32:

Katram savi apstākļi un iemesli, darīt tā vai citādi.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419657