Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Meitai nav draugu

Pumle

viedaminka

bumburums
Vispār pastāv arī citi varianti- varbūt vecāki nomainīja darbu vai varbūt kādu attiecību iemeslu dēļ vecāki pieņēma lēmumu pārvākties.

Conejito
a reiz par to, kurš mums kāds "liekas" - man savukārt liekas, ka Tu savus bērnības pārdzīvojumus esi norakusi labi dziļi un uzsitusi ar lāpstu pa virsu, sak, ja no sajūtām ceļas tikai sliktums, tad nu i napig, būšu ka nu es pragmatiķis.
Es vispār stāvu un krītu par veselo saprātu, to, protams, var saukt arī par pragmātismu. Nezinu, tad kas būtu jāuzskata par "pārdzīvojumu" - nu jā, skolu nomainīju, stresiņš bišķi bija, bet nekas nepārvarams, bet, ja dikti gribētu, gan jau kādu nepārvaramu, dziļi emocionālu drāmu varētu sacerēt, ko pēc tam gadiem apzelēt Ā, jā, bija šādi un tādi sirdsēsti, bet vai tad tas nav parasts pieaugšanas process?

LaternaMagica

Ā, jā, bija šādi un tādi sirdsēsti, bet vai tad tas nav parasts pieaugšanas process?

Mana pieckapeika: ir jāsaprot, ka cilvēki nav vienādi - lietas, kas vienam kā pīlei ūdens jau pusaudža gados, citam aizķer dvēseli tā, ka vēl vecumdienās asaras var pabirt atceroties. Kad reizēm parunāju ar dažiem vienaudžiem par skolas gadiem, ko no tiem atceramies un kādas sajūtas palikušas, rodas iespaids, ka esam dzīvojuši dažādas dzīves un gājuši dažādās skolās. Jūtīga psihe diemžēl nav padarāma par mazāk jūtīgu ar vienkāršu "Ai, ko nu tur ņemties, pofig, pāries." Jau pieaugušam tas ir milzīgs darbs ar sevi - padarīt ādu biezāku un dvēseli neievainojamāku, pusaudzim tā ir neiespējamā misija, jo, kā jau te teica, nav vēl ne tās dzīves pieredzes, ne izpratnes par galvas procesiem.

Vajag kopīgu projektu bērniem. Vecāki un pieaugušie aplikuši bērnus no visām pusēm. Pārsvarā drošibas vārdā.

LaternaMagica
Jūtīga psihe diemžēl nav padarāma par mazāk jūtīgu ar vienkāršu "Ai, ko nu tur ņemties, pofig, pāries." J
Man standarta uzstādījums ir par visu pārdzīvot un uztraukties, bet tieši tas, ka vecāki, nevis raudāja līdzi visiem maniem pārdzīvojumiem un dikti žēloja, bet pārliecināja, ka tas pāries un principā ir dzīves sīkumi, ir ļāvis man pašai laika gaitā nedaudz pamainīt attieksmi pret lietām. Tāpat man vienmēr ieteica risināt situāciju, nevis pārdzīvot, lai gan no dabas baigā risinātāja neesmu. Nezinu, ko ļoti jūtīgam cikvēkam dod tas, ka vēl stimulē viņa bēdas un pārdzīvojumus un piemet savu pieckapeiku drāmai.

PuupoliiC

.. sniegs ir balts !

..

Pēdējās izmaiņas: PuupoliiC, 01.06.2021 07:51.

LATVIJA Zemgale

Ах вот оно что, Михалыч!!!

Ļaunu nepieminu - atriebšos, aizmirsīšu.

reitings

es tev atbildesu - tas ka ta justies ir normali. To dod, ja nenoliedz tos pardzivojumus. Piekritu ka jamegina risinat, bet ir jalauj izjust to, ko juti un akceptet, ka ta justies ir ok, nevis bazt seja - nu ko tu tik jutiga. Zini ko tas izdara? Ka cilveks netic savam sajutam. Noliedz tas. Jo ir iemacits, ka ta nav patiesiba, ta nav labi, vinam nevajadzetu just to ko jut. Un zini kur tas noved? Pie problemam. Saku, ka viens no tiek jutigajiem cilvekiem, kuri vecaki sadu strategiju izmantoja visu manu dzivi. Tadel ne - iejutiba, saruna un virzisana uz risinajumu, nevis ko tu nemies.

LaternaMagica

Nezinu, ko ļoti jūtīgam cikvēkam dod tas, ka vēl stimulē viņa bēdas un pārdzīvojumus un piemet savu pieckapeiku drāmai.

Nav runa par stimulēšanu, bet par izpratni. Tieši kā Fausts rakstīja - bieži vien labi domātais "nepārdzīvo, beidz ņemties, tie taču ir sīkumi, saņemies" utt. utjpr. iedveš pārliecību, ka būt jūtīgam ir slikti un sabiedrībā kotējas tikai cilvēki-tanki.

Līdzībās runājot - to, ka ir trausli augi, kam vajadzīgi saudzīgi apstākļi un kas nekad pilnvērtīgi neaugs ziemeļvējā uz klints, cilvēki spēj akceptēt bez problēmām, bet to, ka arī starp cilvēkiem ir dvēseles, kam visu mūžu vajadzēs aizvēju un kas skarbākos apstākļos vienkārši nīkuļos, reizēm ir grūti pieņemt.

Vārds ''saņemies'' tagad ir kļuvis par ko līdzīgi politnekorektu, kā nē...is un ž..s. Muļķīgi, jo jēdzienu neviens nav atcēlis

Papildināts 01.06.2021 12:01:

Piekritu ka jamegina risinat, bet ir jalauj izjust to, ko juti un akceptet, ka ta justies ir ok, nevis bazt seja - nu ko tu tik jutiga.
Kā tas ir- neļaut just? Tev kāds var neļaut just? Man nē.

Ir skaidrs, ka jūtīgais jūt, un turklāt tik ļoti jūt, ka vienīgais, ko no malas var darīt, ja tev tas jūtīgais ir dārgs, ir palīdzēt atrast risinājumu.

Papildināts 01.06.2021 12:03:

Bet jūtīgie cīnās par savām tiesībām neko nerisināt.

Vasara un saule

Pumle
nav šajā laikā bijis arī nekādu pulciņu vai nodarbību.
Visos parkos notiek sporta , vingrošanas, deju nodarbības. Skaties aktivitātes ārā, ko piedāvā rajons, kurā jūs dzīvojat.

Papildināts 01.06.2021 12:21:

Pārcēlāmies uz Rīgu no laukiem
tagad daudzi rīdzineiki pārceļas uz laukiem, jo C19 laikos vienkārši dzīve vienkāršaka, lielpilsētās tāpat daudz kas slēgts.

Papildināts 01.06.2021 12:24:

šoreiz bāze "no laukiem".
daudz kas atkarīgs no skolas, kurā meitene mācās. Dažām skolām ir ne tā labākā slava, tur visam jābūt attiecīgajos zīmolos utt. Taču tādas skolas ir dažas.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419657