Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Mani kaķi - mana bagātība

RikuRaka

Četri vēji

Pie sterilizetām kaķenēm runči tak nenāk.
To var stāstīt manu dāmu kavalieriem. Nāk, un kā vēl, veseli 3 šogad bijuši. Pat suņa esamība nebaidīja.

Papildināts 01.06.2021 08:21:

Innochka
Zinu, kāds prieks, ka zudušais atrodas. Mana dāma bija paņēmusi brīvsoli un (domāju gan, ka ne pati tik tālu aizklīdusi) atradās pēc mēneša 5 km attālumā (pa vidu šoseja, intensīvas citas ielas, dzelzceļš).

Četri vēji iet pa lauku / Četri vēji manī mīt / Vēja slota mūžu slauka / Nevar vējus saslaucīt

Četri vēji
nākt jau nāk. Bet ne tik uzmācīgi un nekaunīgi kā tad, ja kaķene pretī ir nesterilizēta. Man ir divas kaķenes mājās un runči, protams, ka nāk. Bet ne pie viņām tieši precībās. Nav tā baurošana dienām un naktīm ilgi pie logiem un durvīm. Nav tik nežēlīgi tie kautiņi. Ir villas izmešana, plūkšanās un stāvokļa noskaidrošana.

Gygy

Vai kādam ir bijusi pieredze ar superbailīgiem kaķiem? Vīramāte uz nedēļu ir devusies trimdā pie otras vedeklas, bet man tikmēr viņas kaķi jāpieskata. Bet tas zaķpastala mājai pat tuvumā nenāk, kur nu vēl iekšā paēst.. Ārā brīvi atstāt barību ar nevar.. klīst te visādi bomžukaķi un ticamība maza, ka tieši viņš dabūs paēst.. Šodien beidzot uzķēru ap mājas stūri un pabaroju.. nu kur var būt TIK bailīgs! Spalvu ar nenormāli met šī paša iemesla pēc

Papildināts 04.06.2021 20:08:

Tikmēr Villijs jūtas kā mājas karalis

RikuRaka

Bites netērē savu laiku, lai pierādītu mušām, ka medus ir labāks par mēsliem.

SanSu

RikuRaka
Kur kaķis?

RikuRaka

SanSu
Bildi augstāk skaties - pasakains skaistulis!

Bites netērē savu laiku, lai pierādītu mušām, ka medus ir labāks par mēsliem.

SanSu

Beidzot ieraudzīju, kur kaķis. 2 gab.

Gygy

Mans faķīrs šorīt stāvus uzgāja pa ābeli augšā un pēc tam ilgi domāja kā tikt lejā

AuraAura

Papildināts 15.06.2021 05:21:

Jau vairākas dienas, pie mums šis skaistums staigā un barojas. Vakar vakarā atkal bija abi atlidojuši, gribēju pafotografēt. Lavos klusi klāt aiz krūma...peekšņi skatos, pāri zāliemam, nesas mans kaķis, kurš ir 3× mazāks par stārķi, taisni šiem virsū. Padzina, aizlidoja

B_Zuze

Ja kāds atklāj labu guļamvietu, tad otram arī obligāti vajag, patlaban tā ir sporta soma

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419659