Britu karaliskā ģimene (un citas ar)

RikuRaka

Slēdza RikuRaka: "Šī bija mana tēma. Tā kā uz safabricētu suņa murgu un melu pamata mani nobanoja, tad taisiet savu. Neko no tā, ko man inkriminēja, neesmu darījusi.".
vilks

Hallhuber
Vai tas tikai izskatās, ka Keita ļoti novājējusi! ?
Viņa principā visu laiku, kamēr nav stāvoklī vai neilgi pēc dzemdībām, ir ļoti novājējusi. Iespējams, viņai patīk būt ultratievai, kaut kur ir lasīti Viljama joki par to, ka Keita pārtiekot no salātlapām.


'If you don't know where you are going any road will get you there.' (c)


Atradu neta dzīlēs vienu astroloģi, kas paredzēja, kad Harijam ar Meganu būs pirmais dēls, paredzēja, ka būs "spontānais aborts" un paredzēja, ka šajā periodā būs meita. Paredzēja arī to, ka nomirs kāds no vecākajiem ģimenes locekļiem šajā periodā (Filips). Viņa arī prognozēja, ka viņi atteiksies no karaļnama pienākumiem (pirms tas notika) un tieši tajā laikā.

Vēl minēja, ka vairāk bērnu viņiem nebūšot...Ka Harijam draud ar savu dēlu atkārtot tādas pašas neveselīgas attiecības, kādas pašam bija ar tēvu (kaut arī viņš cenšas ar terapeitiem to pārtraukt ). Paredzēja arī šķiršanos un ka viņam nebūs iespēja būt blakus dēlam un viņš izaugšot ne tāds, kādu viņš gribētu. Viņš būs vīlies dēlā. Minēja, ka arī Meganai ar dēlu vēlākā vecumā būs sarežģītas attiecibas un pastāv augsta iespējamība, ka viņa ar dēlu diezgan ātri nedzīvos kopā (varbūt vēlākā periodā) vai arī vispār mirs (pirms pilngadības). Tāpat arī minēja, ka Harijs tuvāko 2 gadu laikā atgriezīsies ģimenē, atgūs statusu - vai nu reputācijas līmenī vai faktiski. Bet Megana vietu vairs neatgūs. Tas notikšot vai nu īsi pirms šķiršanās vai pēc šķiršanās (un aiz kalniem to šķiršanos nemaz nesola).

Noklausījos arī "pareģojumus" par Harija dēlu Ārčiju. Minēja, ka kopumā viņam ir veiksmīgs horoskops, ja neskaita attiecības ar vecakiem. Būs sievas, būs sānsoļi un būs arī vairākil abi bērni (šis ir galvenais dzimtas raksturojošais rādītājs), respektīvi, dzimta turpināsies tīri veiksmīgi. Un drīzak būs pat veiksmīga laulība. Ārčijam patiks viss skaistais - dizains, skaistas lietas - viņš pat varētu strādāt tajā jomā. Un vispār dzīvē mainīs nodarbošanās - kaut kādā brīdī sāks visu no 0 un neturpinās darīt to, kur ieguvis izglītību. Bet viss vienalga būs labi,nauda būs. Nebūs labas attiecības ar brālēniem Anglijā. Nu redzēs. Mani visvairāk šokēja, ka Meganai draud priekšlaicīga nāve.

Čārlzam nāvi prognozēja ap 2030.gadu, ja pareizi atceros.

Papildināts 02.06.2021 23:07:

Vispār Harijs ir ļoti intuitīvs. Atceros, tā astroloģe minēja, ka Harijam ir izcili labs horoskops. Arī parādās nesaskaņas ar tēvu, bet lai cik slikti viņam it kā ietu, viņam ir tik spēcīgi sargeņģeļi, ka nekas viņu nespēs notriekt. Pat sliktos apstākļos viņam būs labi. Viņu mīlēs gan uz Zemes, gan radi mīlēs, gan debesīs. Kad viņš zaudēja savu troņa statusu, tad viņa horoskopā esot parādījies sliktais periods, kad skar statusu, bet drīz vien sāksies periods, kas statusa ziņā dod karaliskas pozīcijas, tāpēc tika paredzēts, ka ir lielas izredzes statusu atgūt pilnīgi tiešā nozīmē. Harijs arī jūt, ka darbojas kaut kāda nepareiza attiecību programma. Un, starp citu, vai tiešām viņa vārdi, ka "viņi neliksies mierā, kamēr Megana mirs" - nav reāls pamats, varbūt viņš nojauš nākotni. Bet pasekošu, ko tā astroloģe vēl teiks.

Undomiel

Nav jābūt pareģim, lai ko tādu izprātotu. Skaidrs, ka karaliskā ģimene paņems Hariju atpakaļ vienmēr, bet bez Meganas. Un tāpat skaidrs, ka bērnus Megana viņam pēc šķiršanās nedos un izmantos kā ēsmu, lai izspiestu naudu. Un tāpat skaidrs, ka Meganai tie bērni pie kājas, ne viņa ar tiem darbosies, ne audzinās, bērni bija līdzeklis Harija piesiešanai, un bez audzināšanas, bet ar kaudzi naudas kontā Arčijs izaugs tikai tāds puskoka lēcējs. Un meita būs modele tāpat kā lielākā daļa slavenību atvases.

Bērnu visvairāk žēl. Izaugt ar māti narcisu ir smagāk nekā vispār bez mātes. Ar māti psihopāti nevar izaugt vesels cilvēks. Tā ir traģēdija vairākās paaudzēs. Tēvs visticamakais būs prom, klāt pielaists netiks nākotnē. Loģiski jau izklausās tie pareģojumi.


BODOLLINO

Kurš tur rokas pa karaliskajām baumām? Kādā neparastā vārdā tad saukšot bėbi? Nezkāpēc ienāca prātā Hiacinte

RikuRaka

Noliku uz laiku šo hobiju malā. Te ar interesi lasu. Kad piedzims, padodiet ziņu. Ielūkojos klačātavā, a tur šitas, tip Čārlza un Kamillas dēls

Simon Dorante-Day, who was adopted when he was 18 months old, makes this startling allegation. He claims that his adoptive grandmother worked for the Queen and informed him that he was the son of Prince Charles and Camilla.

The 55-year-old has spent decades studying his birth parents' exact identities and claims that "all roads lead back to Charles and Camilla."


Bites netērē savu laiku, lai pierādītu mušām, ka medus ir labāks par mēsliem.

Un tāpat skaidrs, ka Meganai tie bērni pie kājas,

Bērnu visvairāk žēl. Izaugt ar māti narcisu ir smagāk nekā vispār bez mātes. Ar māti psihopāti nevar izaugt vesels cilvēks. Tā
Lai Dievs nogrābstās, jums pašām nelabi no sevis nepaliek?

Papildināts 05.06.2021 12:58:

r māti psihopāti nevar izaugt vesels cilvēks. Tā ir traģēdija vairākās paaudzēs.
Laikam aizmirsi kāda bija prinča Filipa māte. Pie tam šizofrēnija arī tur smagā formā bija, ne tikai kurlmēma. Un viss visiem ok.

Papildināts 05.06.2021 12:58:

r māti psihopāti nevar izaugt vesels cilvēks. Tā ir traģēdija vairākās paaudzēs.
Laikam aizmirsi kāda bija prinča Filipa māte. Pie tam šizofrēnija arī tur smagā formā bija, ne tikai kurlmēma. Un viss visiem ok.

RikuRaka

Re, puisītis


Bites netērē savu laiku, lai pierādītu mušām, ka medus ir labāks par mēsliem.

Undomiel

BODOLLINO
Pazibēja bauma, ka Lily. Tipa, par godu Elizabetes bērnības mīļvārdiņam Lilibeth, un Harijam ļoti ejot pie sirds tāds vārds. Bet nu redzēsim, tas pārītis vienmēr izdara kādus negaidītus gājienus.


aplis

Kādā neparastā vārdā tad saukšot bėbi? Nezkāpēc ienāca prātā Hiacinte

Neatceros, kur pavīdēja rakstelis, ka viena no versijām esot Lily, mājiens uz Elizabetes bērnības iesauku Lilibete. Lilija, Hiacinte - tas jau tas pats

Undomiel arī to pašu lasīja.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18419661