Britu karaliskā ģimene (un citas ar)

RikuRaka

Slēdza RikuRaka: "Šī bija mana tēma. Tā kā uz safabricētu suņa murgu un melu pamata mani nobanoja, tad taisiet savu. Neko no tā, ko man inkriminēja, neesmu darījusi.".

2o2o.
Nu skautu nometnē nenoņemtu, bet uz tāda līmeņa tikšanos gan ko citu izdomātu, vismaz nomaskētu

Mikaa

Ir taču plāksterlīmes. Uzpūš, miesas krāsā un pilda f-ju. Diezvai tur viņai bija šuve, kurai vajag sterilu plāksteri. Bet varbūt. Vispār es to plāksteri neievēroju, tad jau acī gluži neleca. Skatījos uz žaketi un katru reizi redzot šo pāti, domāju par plastiskajām operācijām, abiem tik pievilktas holivudas sejas. Bet tā man tā dāma patīk, šķiet vienkārša un sirsnīga.

Undomiel

ankara
Karaliene arī piedalījusies publiskos pasākumos ar plāksteri uz kājas. Viņa tāpat kā Pirmā lēdija ir tikai cilvēks un var savainoties, neies jau ar vaļēju brūci.

Sta, viator!

Ļoti patīk Kamillas gaišzilais tēls, ļoti.

Nav vērts darīt labi to, ko nav vērts darīt vispār.

Undomiel

Jā, Kamilla izskatās ļoti eleganti.

Tikmēr aizjūras pāris saskaņā ar baumām (kuras agri vai vēlu izrādās patiesas) nolēmis pārtraukt savu bērna kopšanas atvaļinājumu un Megana būšot Harija "slepenais viesis" Diānas pieminekļa atklāšanā jūlijā sākumā. Pārītis, kurš pasludināja karalisko ģimeni par rasistisku un par Trumena šova un zoodārza sajaukumu, tomēr negrib palaist garām iespēju lieku reizi pagrozīties kameru zibšņos un klišķos (lai cik traumējoši tie būtu Harijam ) un pievienoties karaliskajam Trumena šovam un zoodārzam.

Un pie viena spodrināt savu strauji sūbējošo PR. Jo saskaņā ar tām pašām baumām Megana ir beidzot aptvērusi, ka karaliskās ģimenes noķengāšanā abi ir aizgājuši par tālu un Harijs var zaudēt titulus un vietu rindā uz troni.

solar wind

Sen jau karaliene vareja atnemt visus titulus tiem abiem mulkiem un tai egocentriskajai maitai par visam varitem vajag iespraukties Dianas pieminekla atklasas cermonija....tada kaza!

RikuRaka

Diānai pašlaik būtu 56. Te gan laikam vecāka modelēta

Papildināts 16.06.2021 14:44:

Keitai pārmet Meganas "leģendārā foto" cenšanos atdarināt

Papildināts 16.06.2021 14:45:

Da tur pat bērnu nevar apģērbt bez "atsaucēm" un kopēšanas........

"Paskaties uz saviem mīnusiem, nelaimīgais!" (c) Sarmozo

"Paskatījos. Pēdējiem spēkiem valdu asaras!" (c) VisuRakom

Diānai būtu 60 gadi.

Plāksteris no neveiksmīgas kāju skūšanas laikam... kā gan citādi tādā vietā. Bet ģērbjas viņa diezgan traki... nauda cilvēkam ir, bet gaumes nav. Karaliene gan pēdējā laikā arvien elegantāk iznesas, un laikam jau Kamillai tas pats stilists. Prieks skatīties.

BODOLLINO

Meganai vajadzēja noformēt autortiesības uz ārkārtīgi originālo mizanscēnu, kur vīrs sievai pietur lietussargu

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18419661