Britu karaliskā ģimene (un citas ar)

RikuRaka

Slēdza RikuRaka: "Šī bija mana tēma. Tā kā uz safabricētu suņa murgu un melu pamata mani nobanoja, tad taisiet savu. Neko no tā, ko man inkriminēja, neesmu darījusi.".

Pazibēja bauma, ka
Diāna

Pasadena4

Man Megana nesimpatizē (pat ļoti), bet, nu, kāpēc gan, lai viņai pašas bērni būtu pie kājas? Un diez vai tik traki, ka viņa būtu psihopāte...

Rosalia

Pasadena4
Nu, mums šeit ir cālenes, kuras ar viņu personīgi pazīstamas ilgu laiku, tapēc precīzi zina visas viņas diagnozes, gājienus un pat domas. Un kā lai netic ekspertēm.

cirkusk

Es lieku uz Dianu.

Undomiel

Kamēr klusums Vindzoru frontē, es vēl palielīšos ar pēdējām zinām par Monako princesi Šarlēni Rosalijai par skaudību

Kopš janvāra viņa (Šarlēne) nav manīta nevienā kopīgā pasākumā ar vīru un šad tad pienāk ziņas, ka viņa ceļo pa Āfriku. Vakar viņa nopublicēja sveicienu brāļa meitai un pievienotajā foto redzama brāļa ģimene ar jubilāri un Šarlēne ar Albertu un dvīņiem, prese gan piesardzīgi raksta, ka nav zināms, kad foto uzņemts. Vienlaikus ir pāris foto, kas ļauj domast, ka Alberts ar dvīņiem arī pievienojušies Šarlēnei Āfrikā, bet nav zināms, kad. Ir doti mājieni, ka Šarlēne varbūt vispār neatgriezīsies Monako.

Prese arī vēro viņas pēdējos redzamos matu griezumus ar izdzītajiem sāniem un prāto, ko viņa ar tiem vēstī.

Rosalia

Undomiel
Protams, ka man skauž. Es, atsķirībā no citiem, neprotu nolasīt cilvēka domas no bildes internetā. Ar tādu defektu katrs kļūtu skaudīgs. Vot, skatos uz to kaut kādu princesi, un nespēju pat iedomāties, kapēc viņa nogriezusi matus tieši tā.

Undomiel

Rosalia
Nu sūdīgi tev

Rosalia

Undomiel
Nav tik traki, vienmēr var palsīt kārtejās ekstarasenses atklājumus par to, ko īstenībā dziļi sevī domā vai jūt kāds plincis vai plincese. Var arī nopirkt krūzīti ar viņu attēliem, lai neaizmirstu, ka tādi arī eksistē uz pasaules.

Vai tad šī tēma nav domāta tiem kurus interesē karaliskās personas un pat krūzītes ar to attēliem? Atkal kāds ieveļas vegānu ballītē ar kotletēm.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18419661