Britu karaliskā ģimene (un citas ar)

RikuRaka

Slēdza RikuRaka: "Šī bija mana tēma. Tā kā uz safabricētu suņa murgu un melu pamata mani nobanoja, tad taisiet savu. Neko no tā, ko man inkriminēja, neesmu darījusi.".
Rosalia

Smuidra
Kur tad es esmu teikusi, ka neinteresē? Man patīk palasīt klačas un vēl labāk patīk paskatīties viņu smukās cepures. Nepatīk žults izgāšana un gānīšanās, principā, tieši tāpat kā citās tēmās. Uzjautrina teksti par to, ko kurš no internetā redzētajiem personāžiem domā vai jūt, jo ir jābūt apveltītam ar īpašām spējām, lai lasītu citu cilvēku domas.

RikuRaka

Paskaties uz saviem mīnusiem, nelaimīgais! (c)

Pasaulē nākusi prinča Harija un Meganas meitiņa - Izklaide - nra.lv

Papildināts 06.06.2021 19:35:

sagaidījuši Lilibetu "Lili" Diānu Mauntbatenu-Vindzoru, k

Paskaties laimīgā uz savu termperatūru ,   pirms runā tālāk.

renjchiks

PR gājiens.

pie dupša mazi ratiņi un sirdī mūžīgs pavasaris

renjchiks
Kas dzemdibas?

Paskaties laimīgā uz savu termperatūru ,   pirms runā tālāk.

renjchiks

takataka
Protams ka dzemdības, kas gan cits

pie dupša mazi ratiņi un sirdī mūžīgs pavasaris

Undomiel

PR bija nepaziņot par Lili piedzimšanu 4.jūnijā, bet 6.jūnijā, kad Čārzls teica runu sakarā ar kādu tur britiem svarīgu vēsturisku gadadienu. Loģiski, ka šis gadījums aizēnoja Čārlza runu. Un vēl briti ir sašutuši, ka vispirms Harijs ar sievu apsūdz karalisko ģimeni rasismā un citos grēkos, Harijs apvaino Čārzlu un netieši arī apsūdz karalieni, runājot par "ģenētiskajām sāpēm" attiecībā uz bērnu audzināšanas neprasmi, un pēc tam nosauc savu bērnu karalienes vārdā. Turklāt mīļvārdā, kādā viņu sauca tikai paši tuvākie - māsa, vīrs un varbūt vēl daži tuvi bērnības draugi.

Rosalia

Piesmēja karalieni.

filozofe

Reti derdzīgs pārītis. Tādi pakaļskrējēji, fui. Nozaga gan prinča Džordža iesauku, gan tagad Šarlotes pilno vārdu (kurš ir Elizabete Diāna), gan Karalienes mīļvārdiņu. Ja nepatīk Firm, ko vēl lien saistībās un atsaucēs uz to? Bet, protams, vajag taču nodrošināt turpmāku iztiku ar skandāliem. Neatkarīgie privātuma un dabas aizstāvji, kas lidinās privātajās lidmašīnās šurpu turpu

Undomiel

Un vēl abi esot paziņojuši, ka uz laiku atstājot savus dabus un aizejot bērna kopšanas atvaļinājumā, par ko cilvēkiem, protams, atkal ir ko iesmiet. Kaut kā nav manīti šie abi strādājam...

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18419661