Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Korona vīruss. S2.E3.

ogai1

mirx_

Kļavaslapa
Tas ir daudz plašāk jāskatās, nevis tikai tā, ka jāsargā atsevišķi indivīdi kas nevar potēties...

Situācijai jābūt kontrolējamai.

Kaut vai.. Patīkami zināt, ka arī rīt dārziņš strādās, ka nebūs aizslēgts uz karantīnu....

abcde

Jazz_
Nevis apdraudēts, bet radīs netiešas izmaksas un neērtības. Nevakcinētiem lielāka iespēja salimt un tas rada varbūtību, ka kāda iestāde vai uzņēmums nestrādās vai strādās sliktāk, piemēram, veikalā mazāk kasieres un lielākas rindas pie kasēm. Tāpat lielākas izmaksas budžetam - slimnīcās covid slimie jāārstē, viņiem jāapmaksā slimības lapu. Un tas ir no valsts budžeta (nodokļos samaksātās naudas).

Vai tu pēdējā gada laikā esi bijusi veikalā?

Aizliedzam alkoholu, cigaretes, cukuru un sviestu. Sirds un asinsvadu slimības ir pašā augšā. Es negribu maksāt par ārstēšanos no saviem nodokļiem nevienam, kas apzināti sevi indē un vēl ņem slim lapas. Ja vairs neder demagoģija, ka nevakcinētais apdraud vakcinēto, tad šī jaunā izmaksu demagoģija neiztur kritiku.

mirx_

Vai masalu, vējbaku u.c. vīrusiem arī rodas arvien jauni celmi?

Papildināts 30.05.2021 20:27:

(šis man jautājums bez zemteksta. Vienkārši interesanti, kāpēc tās senās vakcīnas vēl joprojām ir efektīvas. Un kur paliek tas, ar ko biedē par kovidu, ka tas mutēs... Un mutēs)

Papildināts 30.05.2021 20:29:

Juneberry
Daļu no alkohola un cigarešu ļaunās ietekmes dabūjam atpakaļ akcīzes nodokļa veidā.

Marso

mirx_
Ja būs šo vakcīnu kampaņa, uzradīsies arī nrpieciešamie celmi iebiedēšanai.

Es pat atceros, kad reklamēja vējbaku vakcīnu, precīzi tā arī bija. Biedēja ar visbīstamāko vējbaku paveidu, lai cllvēki nedomā, ka tā ir parasta bērnu slimība.

Kļavaslapa

Interesanti, kāds ir sarēķinājis, cik covid slimības lapu dienas gadā ir sanācis vidēji uz vienu strādājošo? Domājams, ka ne vairāk kā dažas. Un dažas slimības lapu dienas, maksājot nodokļus, katrs strādājošais ir nopelnījis. Tā kā nav pamata cepties par šausmīgām izmaksām un nenormālajām aizvietošanām.

mirx_

Kļavaslapa
Varētu padomāt, ka tam, kas aizvieto, ir svarīgi, cik tas slimojošais izmaksā valsts budžetam

Papildināts 30.05.2021 21:02:

Nemaz nerunājot par to, ka satraucies par kolēģa veselību..

Marso

mirx_

Mums vislielākās dusmas bija aizvietot tieši kontaktpersonas. Jo reāli vesels cilvēks saņēma 2 nedēļu papildatvaļinājumu. Pret kovidniekiem nekas nebija pret. Pārsvarā slimoja 10-14 dienas. Ir kundzītes, kas ar citām diagnozēm pat līdz 4 mēnešiem slimojušas.

Darba devējam patiesībā po. Jo B lapu taču apmaksā valsts. Pat izdevīgāks kovidnieks ar B lapu nekā parastais A lapas bronhītslimnieks.

Es joprojām nesaprotu aizvietotāja problēmu. Vai šobrīd jums tur slimo tieši antivakceri? Vai arī tas ir par hipotētisko nākotni, jo tu esi tikko laimīgi savakcinējusies un beidzot jūties labāka sabiedrības locekle par tiem citiem, kuri noteikti slimos un atpūtīsies mājās un tavam darba devējam lēnāk nāks naudiņa.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419663