Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Korona vīruss. S2.E3.

ogai1

Marso

Un kā turpmāk būs? Vakcinētie drīkstēs būt arī kontaktpersonas? Jo pēc loģikas vairs nevajadzētu...

Es jau vairs nesekoju līdzi, bet vai nav tā, ka tieši bīstamāk ir vakcinētas kontaktpersonas, jo ar nebūtiskiem simptomiem tesīs uz darbu un lipinās visus apkārtējos. Un beigās visi tāpat slimos.

Marso

Juneberry

Vasarā nekas nebūs. Ne aplipnās, ne saslims. Bet rudenī redzēsim, ko gudrās galvas būs nolēmušas. Vai "ļaus aplipināt", vai izsludinās jaunus celmus, vai 4.vilni un jaunus ierobežojumus...

Marso
Es tikai tagad dzirdu, ka manā lokā sāk slimot. Pieņemu, ka visi, kas līdzšim bija nobijušies un nekur negāja, ir savakcinēti un sākuši nākt laukā no migām. Nezinu, kā patiesībā, bet man liekas interesanta sagadīšanās.

Sarmozo

Juneberry
Vispār jau vakcinētām personām principā nebūtu jāsaķer skopulis. Tātad arī par aplipināšanu nebūtu jāsatraucas..

Papildināts 30.05.2021 21:31:

Juneberry skorbulis, ne skopulis

mirx_

Laikam tikai medpersonālam vakcinētajam vairs nav jāiet karantīnā?

Nezinu..

Sviestabeka

Es nebaidos ne no vakcinētajiem, ne nevakcinētajiem. Bet, darba vietā viena nevakcinētā dēļ visiem vakcinētajiem jāliek maskas. Šobrīd, ja visi vakcinēti, līdz 20 cilvēkiem var pulcēties bez maskām.

Kamēr nebūs vakcinēts noteikts procents iedzīvotāju (tik vēl nav zināms, cik liels), tikmēr neatcels vispārējos ierobežojumus.

Un besī bloķēt facebook visus antivakserus, jo viņu argumenti ir vai nu emocionāli vai nepatiesi, balstīti uz novecojušu/aplamu informāciju. Ja būtu sakarīgi argumenti, varētu arī palasīt. Man patīk iepazīties ar dažādiem pamatotiem viedokļiem. Tāpēc arī cāli diskusijās palasos. Mēdz būt interesanti.

Lasu un smaidu.

Nāks citi s..di, šitie aizmirsīsies.

mirx_

Marso
Kontaktpersonām taču bija jāsēž ieslodzījumā un jābaiļojas, vai izspruks, vai nē. Kas tur ko apskaust...

Un.. Ja darba specifika ļauj, tad varēja arī no mājām strādāt.

Sviestabeka

mirx_
Vakcinētajiem nav jāiet karantīnā. Tikai jāuztaisa tests 5. dienā pēc kontakta.

Nāks citi s..di, šitie aizmirsīsies.

Tā, tā... izskatās, ka ES principā ņems pretī vakcinētos ne-ES tūristus; cerams, nākošnedēļ tiks atrunāti sīkumi. https://www.msn.com/en-us/news/world/eu-is-reopening-with-new-rules-for-tourists-and-travelers-this-summer-do-you-qualify-for-entry/ar-AAKdzXh ... kas iekļaus ar Sinopharm vakcinētos ķīniešus. Ja kkas noies pa pieskari, radīsies interesanti jauni vīrusa ciltszari.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419663