Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Korona vīruss. S2.E3.

ogai1

mirx_

Sviestabeka
Šaize ... Pat karantīna vairs nepienākas.

Sarmozo
Ahā, savakcinējusies un vairs nekādas cieņas pret kovidu!

Nezinu, es laikam tos fake news lasu, kur stāsta, ka vakcinētie slimos vieglāk nevis, ka vīruss pagriezīsies uz citu pusi un pieķersies pirmajam antivakcerim.

Sviestabeka

Juneberry
Tas ir tas pats, kas smēķētāju arguments, ka pasīvā smēķēšana esot kaitīgāka par aktīvo. Tāpēc esot labāk pašam smēķēt, nevis citu dūmus ostīt. Dzelžains arguments.

Nāks citi s..di, šitie aizmirsīsies.

Sviestabeka
Nu gan salīdzināji, ņemot vērā, ka antivakceris neapdraud nevienu vakcinēto.

Sarmozo

Juneberry
Laikam gan. Jo citādi zinātu, ka potes primārā funkcija.ir pasargāt no saslimšanas.

Pieleca, kāpēc Sinopharm tika iekļauta listē. Tā vakcīna taču populāra Vidējos Austrumos, un šeihu nauda nesmird...

Sarmozo
vai tad? Vai tad visur nestāsta, ka nevis no slimošanas pasargāt kā tādas, bet no smagas slimošanas.

mirx_

Juneberry
Ja tu man par tiem darba kolēģiem jautāji...

Tad, pirmkārt, es uz viņiem raugos kā uz cilvēkiem. Zinu, ka man pašai ir trūkumi un gļuki, tāpēc saprotu un pieņemu, ka viņi drīkst darīt kā grib..

Piemēram, darbā ir gana daudz cilvēku, kas ņem brīvdienas pēc algas..zināmu apstākļu dēļ.

Un vispār būtu interesanti uzzināt, ka kādam darbā es esmu bīstama, jo esmu vakcinēta...

Sarmozo

Zabacins cik esmu lasījusi, aizsardzības % ir 60-90%. Atlikušie saslimst, taču teorētiski izslimo viegli.

ja nu notiek kā Igaunijā, kur tulīt lems, ka maskas ir rekomendējošas, nevis obligātas, neatkarīgi no vakcinācijas?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419663