Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Korona vīruss. S2.E3.

ogai1

Sarmozo

Augstākās izglītības arī ir dažādas.

Draudzene vienu brīdi strādāja juridiskajā firmā, tur šefs bija noteicis neņemt darbā atsevišķu augstskolu absolventus.

Repley

Visbēdīgāk potēšanās ziņā man šķiet tas, ka visu gadu skolēni ir nosēdējuši mājās, ar cerību, ka nākamgad jau nu skola būs klātienē. Kamēr jampampiņi bļauj par sazvērestības teorijām un nepotējās, bērni mācās mājās. Kamēr īpaši apdāvinātie noliedz vīrusa nopietnību, bērni mācās mājās. Kamēr nebūs sapotēti 70%, vīruss cirkulēx sabiedrībā, slimnīcās joprojām prioritāte būs ar vīrusu slimie nepotētie, bērni mācīsies mājās, jo valstij nepietiek naudas, lai ārstētu visus, kuriem tas nepieciešams, un ārstē tos, kuri izplata slimību un no viņiem var saslimt citi, nevis tos, kuriem sāp kāja, vēders vai acis, jo tās slimības nelīp un nevar pārnesties uz citiem. Un tagad, kad potēties pieaugušie īpaši neraujas, būs jāpotē bērni. Tā vietā, lai sapotētos pieaugušie, nu potēs bērnus, lai viņi beidzot varētu mācīties klātienē.

Varbūt beidzot savu pakaļu cilvēki varētu aizvilkt līdz vakcinēšanās kabinetam un sapotēties savu bērnu un mazbērnu vietā!?

kā Izraela panāca tādu iedzīvotāju atsaucību uz poti
Man ir versija, ka Izraēlā dzīvo tauta, kas izcili prot skaitīt un rēķināt (arī savu labumu)

Kļavaslapa

Un tagad, kad potēties pieaugušie īpaši neraujas, būs jāpotē bērni. Tā vietā, lai sapotētos pieaugušie, nu potēs bērnus,
To skolu vajag bērniem vai pieaugušajiem? Kam vajag, tas lai potējas!

Katram savs

Kamēr nebūs sapotēti 70%
Kā vispār ir - vajag 70% no visiem iedzīvotājiem? Kādi 20% droši vien ir bērni, ne? Tad jau sanāk, ka pieaugušajiem būtu jāsapotējas teju 100%, lai kopumā sanāktu tie 70%.

Papildināts 16.06.2021 22:33:

To skolu vajag bērniem vai pieaugušajiem? Kam vajag, tas lai potējas!

1. Dari tikai to, ko gribi. 2. Nedari to, ko negribas darīt. 3. Uzreiz saki par to, kas nepatīk. (Bet tikai vienu reizi.) 4. Neatbildi, kad nejautā. 5. Atbildi tikai uz jautājumu. 6. Skaidrojot attiecības, runā tikai par sevi. (C) М. Лабковский

Kļavaslapa

Katram savs
Stāsti, kāpēc bērnus nevar potēt? Ja pote laba un nekaitīga?

Brīžiem galvā tādas nelāgas domas rosās, ja jau reiz sargājamā grupa ir pieaugušie, kur daļa nevēlas vakcinēties, tad liekam bērnus mierā, laižam uz skolu klātienē un vienlaikus nosakām pie kāda vecuma, brīdī, kad slimnīcas sasniedz noteiktu noslodzi, covidsaslimušos bez vakcīnām uz slimnīcām nevedam, tā teikt brīva izvēle, jo bērni ir mūsu nākotne.

Dzīve ir gluži kā rožu dārzs, bezgala skaista, bet ar ērkšķiem!

Katram savs

Kļavaslapa
Stāsti, kāpēc bērnus nevar potēt?
Man slinkums stāstīt to, kas jau simtiem reižu ir stāstīts.

Es plēšu matus par to, ka var iedomāties, ka skola ir nepieciešama tikai bērniem.

1. Dari tikai to, ko gribi. 2. Nedari to, ko negribas darīt. 3. Uzreiz saki par to, kas nepatīk. (Bet tikai vienu reizi.) 4. Neatbildi, kad nejautā. 5. Atbildi tikai uz jautājumu. 6. Skaidrojot attiecības, runā tikai par sevi. (C) М. Лабковский

Repley kāda velna pēc svešu bērnu dēļ būtu jāpotējas? Ja bērniem vajag lai arī viņi potējas.

Ja jau potes ir tik labas, lai bērneļiem tiek

Ne jau tie cilvēki kuri nepotējas skolas aizklapēja, paldies jāsaka Piekaram un co

Все свои претензии в мой адрес запишите на листочек,

сделайте самолётик и летите на ....!!!

Счастливого полёта вам и вашим пассажирам!

Kļavaslapa

Es plēšu matus par to, ka var iedomāties, ka skola ir nepieciešama tikai bērniem.
Skola ir paredzēta bērniem, bet pagājušajā mācību gadā jau redzējām, ka skola vairāk vajadzīga vecākiem, kuriem tie savi bērneļi bija apriebušies un nebija kur nogrūst.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419663