Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Korona vīruss. S2.E3.

ogai1

Kādēļ jāvakcinējas pret vieglo puņķi, Nomali, kas tad nu?


PuupoliiC

.. tā debīlā tēma, par feiko koviddokumentu beidzot aizvākta,,, jācer, ka pieTirstais hostelis arī tiks aizvērC !!


LATVIJA Zemgale

Ах вот оно что, Михалыч!!!

Ļaunu nepieminu - atriebšos, aizmirsīšu.

Marso

Vai covid tests joprojām ir par brīvu? Tad skaidrs, kāpēc cilvēki negrib vakcinēties. Jo indivīdam tests sanāk lētāk.

Papildināts 17.06.2021 07:10:

Repley

Ja tavuprāt pote ir nekaitīga, tad kāda starpība, kurus potē - bērnus vai pieaugušos? Bērni taču jau no zīdaiņa vecuma pieradināti pie adatas.

Sarmozo

ibica2

Krievijā tikai Maskavā, Maskava nav visa Krievija.
Nav gan. Piemēram, Pleskavas apgabalā iedzīvotāju blīvums ir 11,20 cilvēku uz kvadrātkilometru.


Namejs

Starp citu, no malas doma būtu izstrādāśanas vērta. B lapa pie vakcīnas blaknēm ( vai varbūt līdzīgi kā donoriem- valsts apmaksāta brīvdiena), vakcīnas saņemšanas fakts līdzvērtīgs apdrošināšanas polisei ( t.i., dod tiesības saņemt valsts apmaksātus nepieciešanos ārstn. pakalpojumus no "maksas" rindas...).

Jebkurā gadījumā, nevar cerēt, ka nu tik visus savakcinēs un- voilà, viss šokolādē. Veselības aprūpe paliek tur, kur ir, pasaule izglābta, darbs padarīts.


dazzling

Kļavaslapa
Laikam ne pa velti bērni Tev nav doti.

Diez vai vecāku vēlme, lai bērni ietu skolā ,uzskatāma par vēlmi nogrūst. Vecākiem vienkārši gribas, lai bērni iegūst izglītību. Ne visi vecāki ir pedagogi, kas pie tam spējīgi pasniegt visus priekšmetus vairākām klasēm.

Marso

Repley
askavā būs obligāta vakcinācija apkalpojošajā sfērā strādājošajiem. Varbūt dzirdot to, ka tur ļoti strauji atkal kāpj inficēšanās rādītāji, kāds tomēr arī pie mums nolems, ka jāpotējas, lai šito murgu ātrāk izbeigtu.
Loģiskāk būtu, ka potēties sāktu tad, kad pie mums šie rādītāji kāptu . Nevis Maskavā. Kāda x pēc jāpōtējās dēļ citām valstīm?

Un kas tas tev par murgu? Latvijā saslimstība strauji mazinās.

black sand

Marso
Obligāti jasaigaida savu grābekli un no cita kļūdām mācīties nav briv? Mums radītāji krīt jo tauta ir izretinajusies,kurš atvaļinājumā, kurš pludmalē,kurš vasarnīca. Laiks labs telpas neviens nespiezas, vakar Lucavsala redzēju kādus sešus dažādus kolektīvus, vieni vingro,citi dejo,citi boksejas.
Maskava savukārt pie ļoti maza salīdzinoši vakcinēto procenta strauji atļāva pulcēšanos telpas ka krogi un pasākumi un vuaļa,paris nedēļas un puse no valsti reģistrēto kovid gadījumu ir uz Maskavas rēķina ,ap 7000 gadījumu dienā. Atgriezīsies mūsējie rudenī telpas un būs tas pats

Duujaa

Gemma
Manā lokā tieši ar mazāku izglītības līmeni vairāk potēto, jo esot vienalga par sekām un gribot ceļot.


lielaiskartupelis

Duujaa
Valsts propaganda, ka nepotejas neizglītotie, lai sadzītu potēties pamatskolas beidzējus, jo neviens negrib asociēties ar neizglītotiem cilvēkiem...

Pēc facebook aktivitātēm spriežot lielākie un redzamākie antivakceri ir ar pat vairākām augstākajām un daži pat lu, rtu u.c valsts skolās mācijušies...

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419663