Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Korona vīruss. S2.E3.

ogai1

Karusa

Dēlam arī kaut kādu citu taisīju, Gulbī pierunāja, ka šis tests esot īstais (pie 20 Eur ). Dēlam arī ir ĪSTĀS antivielas parunāju ar citiem, izrādās, ka Gulbī visus pierunā uz šo dārgo testu. Gan pārslimojušos, gan vakcinētos

VLapsa

Njā. covid, covid, ko tu ar mums dari... viedā Irēna nolaižas līdz sazvērestības teorijām..

jāpiekrīt Pūpolītim - izrunāt var sausu muti par to un šito, bet reālas darbības ieteikt kaut kā nesanāk.

black sand

Es teiktu ka tas ka iespējams kaut kas ir radies cilvēku iedarbības rezultāta un pasprucis iespējams brīvībā vienlaikus nenozīmē apzinātu kaitniecību ar mērķi nopelnīt vai paverdzinat ka to tīk izskaidrot sazvērestību teorētiķiem. Viens automātiski neved pie otra, gluži tāpat ka valdības vēlme lai sabirddriba vakcinējas un atgriežas pie ierastas dzīves automāta nenozīmē ka ar mums eksperimentē ar mērķi pakļaut.

Bet pelņu kāds gūst no pilnīgi visa ko cilvēks dara vai nedara un ja šobrīd peļņa ir pagriezusies vienu virzienā nebūt nenozīmē ka kādi citi tik pat ietekmīgi necieš zaudējumus.

pelēkais vilks

Karusa
Cik tas ir skaitliski? Man pašai bija 2590. Gribas saprast - tas ir daudz vai maz?

Karusa

pelēkais vilks
Taisīji Centrālajā laboratorijā, vai ne?

Sarmozo
Attiecībā uz resursu pārdali, iesaku paskatīties World Economic Forum (arhīvā ir diskusijas gan par šo gadu, gan iepriekšējiem) un palasīt tā dibinātāja grāmatas. Tas ir milzīgs pasākums, kur runā valstu vadītāji un nozaru vadošie speciālisti. Tur ļoti uztraucas par pārapdzīvotību, kā sasniegt “zero emissions” utt. Pašreizējie ekonomiskie zaudējumi atsver lielāko risku - pasaulē iet uz beigām daudzi izrakteņi un citi materiāli, ne tikai nafta (kam ir alternatīvas). Šobrīd ļoti strauji ceļas metālu, kokmateriālu cenas.

IrēnaB

dreamgirll
Attiecībā uz resursu pārdali, iesaku paskatīties World Economic Forum (arhīvā ir diskusijas gan par šo gadu, gan iepriekšējiem) un palasīt tā dibinātāja grāmatas.

Jā, to derētu apjaust. Un tās nav sazvērestības teorijas. Švāba grāmatas liek matiem celties stāvus.

Visas cilvēka nelaimes izriet no viņa nespējas vienatnē rāmi sēdēt istabā. (Paskāls)

pelēkais vilks

Karusa
NMS laboratorijā.

Karusa

pelēkais vilks
pelēkais vilks
Es sapratu, ka dažādas laboratorijas izmanto dažādus testus. Centrālā un varbūt vēl kāda izmanto testu ar tiem tūkstošiem antivielu. Tāpēc es savu divciparu skatliti (citā laboratorijā taisīts tests) nevaru salīdzināt ar tavējo. Un cik lasīju, nav noteikts, kāds ir tas līmenis, kurš ir pietiekams. Es savas antivielas ik pa laikam parbaudu: vai neiet mazumā. Pagaidām turās

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419663