Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Agrīnas pazīmes

MaminaE

Sveikas! Šādas tēmas protams ir bijušas, bet nāk klāt jauni lietotāji un var padalīties ar jaunām pieredzēm. Tātad mīljās dāmas padalieties vai bija un kādas bija pašas pirmās GR pazīmes Pirms vēl uzzinājāt

MaminaE

Man personīgi nebija nekādu pazīmju. Tikai pozitīvs grūtniecības tests mēnešreižu dienā. Ja par laicīgu pazīmi var nosaukt kunģa dedzināšanu, tad kādu nedēļu pirma testa tā mani sāka mocīt. Sākumā domāju, ka vainīgi zivju konservi Tagad jau saprotu - tā visdrīzāk bija pazīme grūtniecībai

Vēl papildus jautājums.. vai jums kā agrīna pazīme bija pastiprināti izdalījumi? Vai varbūt tieši pretēji nebija vispār?

Man vienigais simptoms bija muguras sapes, kuras sākās 6 dpo. Jau likās tas divaini... bet testi vel bija balti. Tikai 9dpo vakarā tests parādīja ļoooooti blavu svitru.

Peperomia

MaminaE
Pastiprināti izdalījumi ir pazīme. Man bija ari staigāšana pa nakti uz tualeti, ļoti pūtās vēders un bija izteiktas slāpes. Vilka vēderu kā uz mēnešreizēm, tikai nedaudz savādāk. Un emocionalitāte. Tad arī pozitīvs tests.

Man pēc telefona aplikācijas bija jābūt auglīgajām dienām. (Cikls ~35 dienas) Un es padomāju, ka šī gan tāda traka ovulācija- velk un lauž muguru, dursta olnīcas, plus pievienojās temperatūra 37,5. Un tad prikola pēc nopirku testu, to jutīgāko. Bet saredzēt to otru bija baigi švaki jo noķerts pats, pats sākums, un strīpa nebija izteikta. Tāda nu man tā "ovulācija pēc kalendāra", tagad pa punci kūņojas.

Simbinja

PEPVP

Papildināts 30.05.2021 21:58:

Mana pazīme vienmēr bijusi krūšu galu niezēšana.

Man bija temperatūra 37,2, velkošas sāpes vēdera lejasdaļā, jutīgas krūtis un milzīgs nogurums.

Man ļoti, ļoti sāpēja vēders. Kādus 3-4 vakarus sāpēja tā, ka biju gatava doties pie dakteres. Kā uztaisiju testu vēdērs vairs beidza sāpēt. Un sāpēja vēl labu laiku pirms provizoriski vajadzēja sākties PMS.

Nežēlīgi jutīgas krūtis un tumšāki krustgali palika.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419665