Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Agrīnas pazīmes

MaminaE

Pozitīvs tests 5 dienas pirms gaidāmajām mr tas arī bija viss, jo pārāk ātri uzķēru

Man tieši pretēji - nebija nekādu ierastu pms pazīmju, mēnešreižu dienā uztaisīju testu un bija pozitīvs.

Dāmas, Cālis.lv Facebook lapā vēl līdz rītdienai foršs konkurss, kurā var laimēt grāmatu "Gaidības un radības ar prieku". Iesaku piedalīties!

Mēs grūtniecību plānojām, līdz ar to pirms sākām "strādāt" pie bērniņa ieņemšanas, biju vizītē pie ginekologa, veicu visas nepieciešamās pārbaudes un analīzes, lai zinātu, ka uz to brīdi esmu vesela un esam gatavi bērniņam. Vizītes laikā daktere teica, ka olšūna ir gatava un īstais laiks to darīt. Nākamajā dienāsaņēmu analīzes - viss bija labi. Tad nu diezgan paredzamo bija, ka palikšu stāvoklī. Bet pirmais vēstnesis bija "implantation bleeding" neliela smērēšanās, drusku vairāk kā nedēļu pirms mēnešreizēm (par šo youtube daudz info). Tad nu zināju, ka jābūt un neilgi pirms dienas, kad jāsākas mēnešreizēm bija pozitīvs tests.

Man bija tā, ka MR varēja aizkavēties 1-2 dienas. Par cik ilgstoši censonējām ~2 gadus, pēdējā laikā uzliku mīksto. Tā teikt būs/nebūs. Vienu dienu sapratu, ka man šausmīgi sāp krūšu gali, ne tā kā pirms MR(kad vienkārši velk un ir jūtīgas) un tās likās šausmīgi smagas. Reizē milzīgs nogurums, it kā negūlētas vairākas naktis. Parasti pirms MR man šausmīgi sāpēja vēderā, šoreiz pilnīgi nekā tāda. Un visu laiku skraidīju uz wc. Telefona MR kalendārs uzmeta kārtējo atgādinājumu, ka jābūt MR. Tad es sāku skaitīt un aizkavēšanās 5 dienas. Testu taisīju tajā pašā dienā ar lielu neticību, ka kaut kas būs. Bet tomēr tās 2 strīpas bija, sekoja HCG un jau vizīte pie dakteres. Tagad mums jau ir 11 nedēļas. Un jā, krūtis un krūšu gali joprojām dikti sāp, un miegainība ar nogurumu ari nekur vēl nav pazuduši.

BlueBerryNight
Atcerējos, ka man arī bija "implantation bleeding". Pamodos nakts vidū no velkošām sāpēm, domāju, ka agrāk sākušās mēnešreizes (bija neliela smērēšanās). Iedzēru Dolmen un gāju gulēt. Nākamajās dienās sāku gaidīt, kad sāksies mēnešreizes, bet tās tā arī nesākās. Nelielā asiņošana beidzās, un sākās pārējās iepriekšminētās pazīmes (jutīgas krūtis, viegli velkošas sāpes vēderā, maza temperatūra, nogurums).

Ar pirmo bērniņu vispār nebija nekādu pazīmju, tikai kavējās mēnešreizes.

Tagad ar otro bija galvassāpes, kuņģī dedzināja, domāju, ka tas uz gaidāmajām MR, bet tās arī neparādījās.

Sunshinexo

Man nebija vispār nekādu pazīmju vispār, vienkārši pēkšņi iešāvās prātā doma, jāuztaisa tests un aptuveni 2-3 dienas pirms mēnešreizēm parādīja redzemu pozitīvu.. Pazīmes sākas tikai pēc tam

Abās gr pazīmes bij škebināšana. Pirmajā slikta dūša no ūdens parasta negāzēta otrajā no ceptas vistas. Nebij nekādu citu simptomu vai pazīmju

Es precīzi zināju, kad man bija ovulācija. Noķēru ar ovulācijas testu. Dažas dienas pirms pozitīva testa pēkšņi darbā tāaaaa sagribējās ēst, nu tā, ka iekšas drebēja. Sapratu, ka pusdienas nesagaidīšu un mērkaķa ātrumā notiesāju bulku, kas “leca acīs”. Slapji izdalījumi un daudz. Vēl, ko es saistu ar grūtniecību, jo pēc dzemdībām pazuda, ir aizlikts deguns. Likās, ka esmu saelpojusies tonnām putekļu. Klasiskās grūtniecības pazīmes parādījās, kādu nedēļu/ divas pēc pozitīva testa- viegla, viegla šķebināšana, nedaudz sāpīgas krūtis, salds miedziņš naktīs.

Par grūtniecību uzzināju pavisam nejauši. Sēdēju dīvānā, skatījos TV un bija klikšķis, ka vajag uztaisīt testu, līdz MR bija pāris dienas vēl. Iepriekšējās pazīmes vispār nesaistīju ar grūtniecību, biju tā darbos iegrimusi, ka vispār pat neienāca prātā, ka grūtniecības pie vainas, lai gan mēģinājām 1,2 gadu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419665