Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Nemiers

Samra

Sveiki, gribētu dzirdēt vairāk viedokļu, lai saprastu kā pareizāk rīkoties.

Tātad, vakar sataustīju kr. padusē bumbuli apmēram 1cm garumā, 0,5 cm platumā. Šodien biju pie ģimenes ārstes, viņa iztaustīja un teica, lai novēroju kādu laiku, jo, iespējams, tas ir tikai palielināts limfa mezgls pirmās k19 vakcīnas rezultātā, kas bija pirms 2 nedēļām (šo sestdien būs otrā pote). Varbūt, ja vajadzēs, sūtīs uz ultrasonogrāfiju.

Bet manī ir nemiers. Kā novērot, kāpēc novērot? Kāpēc neaizsūtīja uz ultrasonogrāfiju uzreiz apskatīties. Man nemiers, gribas pa taisno tikt pie kāda speciālista, kas specializējas bumbuļu novērošanā, nemieru rada tāda neskaidrība un dīkstāve, gribas skaidrību, kas ir kas.

Samra
Pieraksties laicigi uz usg jo ja gribēsi pa valsts naudu tad rindas lielas ,bet ka gribi pa naudiņam arsa vari bez nosūtījuma tikt vismaz sirds bus mieriga

Papildināts 31.05.2021 16:00:

https://arsmed.lv/ginekologiskie-izmeklejumi_cenradis/ultrasonografija-krusu-dziedzeriem/

Papildināts 31.05.2021 16:01:

Gan ari citas iestades ir ,bet es pati kaut ka šeit atri esmu tikusi

Reichela

Paldies, pierakstījos arsā par savu naudu uz nākamo nedēļu. Negaidīšu kad ģim.ārsts kaut ko , kaut kad, varbūt, izdomās.

Albina

Pēc Modernas vakcīnas esot krūts vēža simptomi , un neiesaka veikt mammogrāfijas dažas nedēļas pēc saņemšanas.

Treshdiene

Mana draudzene kā reiz tikko bija uz mamogrāfiju un usg krūtīm, dakteri tieši to pašu teikuši - ka pēc vakcīnām kādu laiku ir palielināti limfmezgli.

lunatka

Ģimenes ārsts visu pareizi pateica.

Biju Arsā, veica sonogrāfiju krūtīm+padusēm, un, lai precizētu usg izmeklējumu rezultātus, nosūtīja uz mamogrāfiju ar tomosintēzi. Sirds mieru vēl neieguvu, lai gan ārste teica, ka otrs izmeklējums esot tikai kā drošībai, lai nodrošinātos, ka viss ok.

Neesmu nevienam stāstījusi par atrasto bumbuli (izņemot ārstus), negribējās nevienu lieki satraukt, kamēr nav skaidrības, kas ir kas.

Samra
Būs viss labi,bet saprotu Tevi ,ka ir neniers par nezināmo. Bumbulis nepaliek mazaks nu jau laiciņš pagājis pēc potes

Neuztraucies. Ļoti parasts vakcīnas blakus efekts. Tas bumbulis var mēnešiem turēties. Par to bija britu presē. Vari ieguglet. Nevajag lieli staroties. Un stresot.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419673