Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

2.moderna pote

gludeklis

Plānojas 2.Moderna pote. Pēc pirmās sāpēja roka. Tiem, kas jau saņēmuši orto, padalieties ar sajūtām pēc.

Nākamajā dienā pēc otrās paredzēta svarīga tikšanās darbā- baidos, vai būšu spējīga piedalīties.

Cucamonga

Uz tikšanos dosies uz rokas?

He-he-he

Kļavaslapa

Šodien nejauši noklausījos 2 meiteņu sarunu. Vienai pec Moderna 2.potes naktī un nākamajā dienā bijis ļoti slikti-temperatūra, drebuļi, kaulu laušana. No gultas varēts izkāpts tikai nākamās dienas pašā vakarā.

Bet katram savādāk, viens vai otrs ieraksts neko neizteiks kā būs Tev.

Cucamonga
Ja zinātu, ka sāpēs tikai roka, tad nesatrauktos. Bet, diemžēl, dzirdēts, ka pēc otrās tas sajūtu klāsts daudz bagātīgāks par sāpošu roku.

Cucamonga

gludeklis
Prognozēt tāpat neko nevar. Nav nozīmes tam, kas bija citam. Un nav pat nekādas korelācijas ar to, kā tev bija pēc pirmās šprices

He-he-he

Cucamonga
gludeklis Prognozēt tāpat neko nevar. Nav nozīmes tam, kas bija citam. Un nav pat nekādas korelācijas ar to, kā tev bija pēc pirmās šprices
Piekrītu -var kaut kas būt un var arī nē. Bet zinot, ka blaknes var būt, svarīgu tikšanos nākošajā dienā pēc potes neliktu.

Kāpostgalva

gludeklis
Labāk neplāno to svarīgo sapulci. Pati neesmu vēl potēta, bet no radiem/paziņām īsais kopsavilkums tāds, ka pēc 2. Moderna un Pfizer (princips jau tur līdzīgs) apmēram diennakti - pusotru ir slikti. Vienam 37.4 un viegls sagurums, cits visu nakti drudzī kratījies un tad gulšņājis, citam 39 nākamajā dienā, citam kaulus lauzis kā pēc smaga treniņa. Zinu, ka gadās, ka galīgi nekas, bet paļauties uz to nevajadzētu

Viss panākams - kamēr vēl acīs skatās,Viss iespējams - kamēr vēl vārdā sauc.(I.Z.)

Сергей Жадан: ...и поэтому все, чего ты боишься, как оно ни зовется,
тебя не касается, пока не начнется.

Es arī ieteiktu neko ļoti svarīgu neplānot un ja ieplānots, tad atcelt. Jo to, kas būs nevar iepriekš paredzēt. Man pašai pēc abām potēm pilnīgi nekas, bet apkārtējo reakcijas bija ļoti dažādas.

es neesmu sajūsmā no šādām un tādām vakcīnu blaknēm, bet šī bezpalīdzība ir interesanta. Kā jūs darat ikdienā, ja sāp galva vai uzceļas temperatūra? Es parasti iedzeru painkilleri un dodos dzīvē, ja tik ļoti svarīgi un nevar palikt mājās.

Kļavaslapa

Kā jūs darat ikdienā, ja sāp galva vai uzceļas temperatūra?
Ikdienā temperatūra man neuzceļas, gadiem man nav bijusi paaugstināta temperatūra.Galvas sāpes varu ārstēt atkarībā no iemesla: pārguruma izraisītām palīdz kafija, uz pohām ibumetīns, bet ir bijis, ka sāk sāpēt no ilgstoša bezgaisa, tur nelīdz pilnīgi nekas. Tāpēc man nav ne jausmas kā ārstēt vakcīnas izraisītas galvassāpes.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419675