Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

2.moderna pote

gludeklis

solar wind

Nākamajā dienā pēc otrās paredzēta svarīga tikšanās darbā- baidos, vai būšu spējīga piedalīties

Parcel tiksanos vai sliktakaja gadijuma bridini visus iesaistitos, ka visu but slima pec potes - tas but tikai godigi pret parejiem.

Četri vēji

Prognozēt tāpat neko nevar. Nav nozīmes tam, kas bija citam.
Bet neplānotu neko, paredzot, ka var būt visādi. Zinu cilvēku, kas arī aiznākamā dienā vēl neko nevarēja.

Četri vēji iet pa lauku / Četri vēji manī mīt / Vēja slota mūžu slauka / Nevar vējus saslaucīt

gludeklis
Vai nevar pārcelt otro poti uz piektdienu, lai varētu atkopties pa nedēļas nogali? Man diezgan daudzi paziņas to darīja, jo negribēja riskēt.

SanSu

Juneberry
Kā jūs darat ikdienā, ja sāp galva vai uzceļas temperatūra

Galva nemēdz sāpēt. Ja uzceļas temperatūra - sēžu mājās. Kāda jēga sevi mocīt? Pilni kapi ar neaizvietojamiem cilvēkiem.

Kāpostgalva

Juneberry
Var arī nepalīdzēt tas painkillers. Nu, un es nezinu, kam būtu jābūt, lai es gribētu nosist 39 temperatūru uzreiz un doties dzīvē... Kaut kam superunikālam, noteikti ne darba sapulcei.

Un vispār jau jācer, ka Covid būs izskaudis to vazāšanos apkārt slimiem.

Viss panākams - kamēr vēl acīs skatās,Viss iespējams - kamēr vēl vārdā sauc.(I.Z.)

Сергей Жадан: ...и поэтому все, чего ты боишься, как оно ни зовется,
тебя не касается, пока не начнется.

abcde

Ir dzirdēti stāsti gan, ka pēc Modernas 2. potes uz pus dienu ir temperatūra 37.1, gan arī ka pat roka nesāp. Varbūt kādam ir vēl sliktāk. Daļa saka, ka pēc 2. potes ir sliktāk, daļa saka, kablaknes ir mazākas, nekā pēc pirmās potes. Secinājums - tas ir tik individuāli, ka neko nevar prognozēt. Ieteikums - neko neplānot pēc potes nākošajām 2 dienām. Vai arī laicīgi atcelt.

Bet vai ir sarežģīti pārcelt poti? Cik saprotams, īpašu rindu nav.

Katram savs

Juneberry
Kā jūs darat ikdienā, ja sāp galva vai uzceļas temperatūra? Es parasti iedzeru painkilleri un dodos dzīvē,
Tad Tev nav sāpējusi galva.

Man pazīstamie neviens nav juties labi pēc otrās Moderna. Radiniecei infarkts 7. dienā. Ak jā, vienam, kuram Džonsons viss bija ok.

Vakcīnas izraisītas it īpaši ilgstošas galvassāpes nevajag apārstēt un/ vai ignorēt, bet ārstu uzraudzībā izvērtēt (ārkārtīgi reto) trombozes risku.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419675