Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

2.moderna pote

gludeklis

Rozamunde

Man 48 h pēc otrās Modernas. Nu jau sāk likties, ka tomēr dzīvošu. 12 h pēc vakcīnas sākās drudzis, vēl pēc 6 h sākās svīšana. Lietojot pārmaiņus ibumetīnus un paracetamolus temperatūru zem 37,8 nevarēju dabūt. To visu pavadīja nespēks. Vakar visu dienu nespēkā pavadīju gultā, tikai uz vakara pusi atgriezās ēstgriba. Pa nakti vēl smaga galva un svīdiens. No rīta 36,5. Citu simptomu nav. Būtu šo paredzējusi, būtu izvēlējusies Pfizer.

Papildināts 11.06.2021 09:18:

orhidy
vai arī ta ir bijis pēc citām vakcīnām, ilgāk pārbaudītām
Jā, 2007.gadā pēc difterijas potes. Tā kā bija pagājis pārāk ilgs laiks pēc iepriekšējās, man vajadzēja sākt vakcināciju no jauna veicot 2 potes ar mēneša starplaiku. Pēc pirmās panesās riktīgs gripņiks ar kaulu laušanu, smagu galvu un drudzi. Uz otro poti neaizgāju. Dažus gadus atpakaļ veselu čupu analīžu veicot daktere piemeta klāt arī antivielu uz diftēriju. Interesanti, ka tas cipars bija pietiekams.

Кто сказал, что Я далека от идеала?!? Это идеал далёк от МЕНЯ!!!

Tā izklausās, ka Moderna jiptīgāka. Toties no apkārt cirkulējošās informācijas, Moderna arī labāk tiek galā ar visādiem vīrusu paveidiem, kā arī Pfizer runā par revakcināciju pēc laika - trešo poti, moderna par to vēl nav runājusi.

Dzīve ir gluži kā rožu dārzs, bezgala skaista, bet ar ērkšķiem!

Rozamunde

pece
Es arī ceru, ka pēc šitādām mocībām mani nekādi kovidveidīgie neķers Pirmā vakcina gan bija pilnīgi bez nekādām sajūtām.

Rozamunde

Man tapāt teica par 3 erča encefalīta poti, uztaisīju tikai divas, antivielas bija pietiekami.

Rozamunde

orhidy
Jā, erču potei nav jēgas skatīties nekādus gadus, bet gan taisīt analīzes. Arī zili brīnumi un 2x retāk var taisīt, kā smalkos priekšrakstos.

pelēkais vilks

Rozamunde
Ja jau antivielas ir gana gan pēc mazākas devas difterijas, gan ērču potes, kāpēc tas pats nevarētu strādāt pie COVID potes?

Vispār interesanti - ir kāds uztaisījis antivielu testu pēc 1. , 2. potēšanās un slimošanas?

Cielava85

Poti saņēmu trešdien divos. Trijos naktī sāka lauzt kājas un muguru jostas vietā. Galvassāpes. Mugura sāpēja nenormāli tieši tur, kur diska trūce. No rīta temp. 37,4, pusdienlaikā jau 37.9. Iedzēru paracetamolu. Svīdu nenormāli, pilnīgi tecēja. Temp. nokritās līdz 36.9., bet galvassāpes vēl bija. Uz nakti vēl viena paracetamola tablete. Pa nakti un no rīta svīdu atkal. Tagad atjēdzos. Vakar neēdu. Ūdeni kādi 3l izdzēru. Šodien jau pāēdu un atgriežos dzīvē.

Vīram pfizer pote, pec pirmās pilnīgi nekā, pēc otras nespēks tikai.

viena saule

Rozamunde
Ņemot vērā, ka Pfizer un Moderna ir stipri līdzīgas potes, tad, visticamāk, Tev arī pēc Pfizer būtu tieši tādas pat izklaides.

Visvieglāk paciešamā laikam ir Janssen vakcīna.

Četri vēji

Arī zili brīnumi un 2x retāk var taisīt, kā smalkos priekšrakstos.
Man bija ļoti slikti pēc pēdējās ērču potes. Ir pagājuši 20 gadi, antivielas joprojām ļoti daudz (ik 2 gadus taisu analīzes, arī uz difteriju tas pats).

Četri vēji iet pa lauku / Četri vēji manī mīt / Vēja slota mūžu slauka / Nevar vējus saslaucīt

Ņemot vērā, ka Pfizer un Moderna ir stipri līdzīgas potes, tad, visticamāk, Tev arī pēc Pfizer būtu tieši tādas pat izklaides.
Varbūt jā, varbūt nē. Neobjektīvi novērojami vienā ģimenes ārsta praksē tomēr rāda, ka pēc otrās modernas augsta t un izteiktāka reakcija ir daudz biežāk nekā pēc Pfizer.

Dzīve ir gluži kā rožu dārzs, bezgala skaista, bet ar ērkšķiem!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419675