Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

2.moderna pote

gludeklis

Lulubele

Tātad man ğimenē 9.06. 2 cilvēki saņēma savus otros Pfizer. Vecums ap 30 un 60 gadi. Abām itin nekādu blakņu. Arī pēc pirmajām nekas nebija. Pirms tam saņēma arī vīrietis 30+ un tas pats. Ne pēc pirmăs, ne otrās nekas nebija. Visiem Pfizer.

black sand

Man pazīstamu statistika līdzīga,pēc modernas visiem 7 man zināmajiem bija blaknes ka temperatūra,galvas sāpes un drudzis,vienam pat pēc abām devām. No Pfizer esmu vienīga kurai no man zināmajiem ap 10 cilvēkiem bija kas vairāk par sāpēm plecā. Ja precīzāk tad nakti drudzis un visu diennakti pēc tam temperatūra 38 + ko izdevās ar zālēm pazemināt uz 37 ar kaut cik. Tāpat žnaudzosa sajūta krūšu kurvī kādas divas reizes uz stundu. Nākamā nakti gulēju ka zīdainis un pēc tam jau viss ka nebijis

Vinnny

Pirms vakcīnas pret encefalītu ieteicams pārbaudīt antivielas, ja ilgtermiņā bijušas labas vakcināciju sērijas.

Optimists optimistiem optimists.

Pitaija

Vīram pēc 1.pfizer tikai nedaudz roka jūtīga bija. Pirms kāda mēneša baigā herpe uz lūpas bija, pat tagad vēl rētiņa samanāma.

Namejs

pelēkais vilks
Covidam jau vēl nemaz nav zināms, cik daudz antivielas ir pietiekamas. Bez tā cipara antivielu analīzēm īsti nav jēgas- tikai norāda, ir/ nav.

Rosalia

Saņēmu abas Modernas potes. Vienīgais, ko jutu pēc tam, pāris dienas sāpēja šprices vieta, kad piedūrās. Vairāk nekā. Vīram pat roka nesāpēja.

Rozamunde

Vēl kāds novērojums pēc 2.Moderna potes. Tā kā regulāri paskraidu un kontrolēju savu pulsu, tad konstatēju, ka pulss skrienot pēc 2.vakcīnas saņemšanas man vidēji ir par 10 sitieniem zemāks, kā iepriekš.

Кто сказал, что Я далека от идеала?!? Это идеал далёк от МЕНЯ!!!

maksiene

Kolektīva potēšana ar Pfizer 2.pote,no 62 potētajiem nākamajā dienā 5 kritušie. 3 ar temperatūru, vienam roka tā sāp,ka pacelt nevar un vienam asisspiediens krietni paaugstināts. 4 no šiem kritušajiem vecuma grupā no 40-50, viens-22 gadi.

Man temperatūra stabili 38.8 grādi,ar paracetamolu zem 38 nekrita. Galva nesāpēja,bet nespēks baiss. Dzert gribējās nepārtraukti. Temperatūra nokritās ar ibuprofenu. Roka nesāpēja nemaz.

Lūdzu nebojā manas nervu šūnas. Tur dzīvo manas nervus bites, vesels strops!!!

Tā man arī nav zvanījuši, lai vienotos par otrās vakcīnas laiku, vēl jau gan tikai pirmā nedēļa pagājusi. Toties atsūtīja anonīmu īsziņu ar , ka esot jāzvana man pašai. Apskatījos, ka sūtītāja numurs nav uzrādīts kā piederošs attiecīgajam veselības centram. Beeet - to numuru atradu sludinājumu portālā, Vineta atdod sunīti!

Man otrā Moderna vēl tikai būs. Pēc pirmās potes vieta nedaudz pietūka un bija sāpīga pieskaroties. Vēl bija neliels nogurums, miegainība un temperatūra 37,2. Nekādas zāles nedzēru un negulēju, jo nekas nepanesams nebija. Tikai ievēroju medmāsas ieteikumu ļoti daudz dzert minerālūdeni. Īpaši viņa ieteica Darida, jo tas esot vairāk mineralizēts. Garšīgs nav, bet dzert var. Pat šķita, ka uzlabo pašsajūtu. Jau iepirku Daridu otrajai potei

Papildināts 14.06.2021 13:46:

Ak, jā, blaknes ilga tikai vienu dienu. Man pat sanāca vairāk pastrādāt tajā dienā un enerģijas netrūka.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419675