Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

2.moderna pote

gludeklis

Jā, vienā vakc.centrā potētāja arī manai radiniecei ieteikusi daudz dzert un PASAUDZĒT SEVI tās pāris dieniņas negāzt kalnus, pat ja gribas to darīt! Jau ne pirmoreiz dzirdu, ka enerģija vairojas dažiem dienu pēc potes .

Papildināts 14.06.2021 20:46:

Par ibumetīnu pret temp. mums sen jau bērna ārste ieteica, kad ar paracetamolu nekrita ilgi augstā temp., ibumetīns strujāk dzēšot, tā skaidroja viņa.

maksiene
Ja te vēl ieskaties- kā tas baisais nespēks izpaužas, pakustēt pa istabu var kaut cik? Un cik ilgi tev tāds bija?

Nekas tik labi nenosit temperatūru ka analgins

magoņmaizīte Berta

Man pēc otrā Phizer drebulis sākās naktī, naktī arī kārtīgi izsvīdu un miers ar temperatūru. Otrā dienā tikai neliels nespēks, nogurums, pa laikam galvassāpes. Bet šķidrumu profilaksei sāku kārtīgi dzert jau tūlīt pēc potes un visu laiku. A zāles - napig, prekš kam? Roka sāp nedaudz vēl tagad - ne potes vieta, bet paduse.

Naglaarviitni

lutekle

Analgīns ir ar recepti. Vismaz, kad pēdējoreiz naivi gribēju nopirkt prastu, lētu analgīnu, paliku ar garu degunu.

Naglaarviitni
Nezinu. Es pirku, vai man atved no Krievijas. I lēti, i labi.

Tā, otra pote dabūta. Vakarā vai rīt ziņošu par sajūtām.

Dabūju vakar pirmo pfizer poti,tā sāp roka,ka pat apraudājos naktī cits nekas nav.

Repley

Aizvakar no rīta dabūju otro pfizer. Pēc pirmās 0 emociju. Pēc otrās vakarā sākās drebulis, iedzēru paracetamolu, izsvīdu, aizmigu. Visa vakardiena pa gultu. Tāds nogurums, acis krīt ciet uz līdzenas vietas. Daudz dzēru dzērveņu sulu, vakarā pamērīju temperatūru - 37.8. Pirms miega iedzēru vēl vienu paracetamolu, lai ar garantiju izgulētos. Šorīt 6 uztaisīju brokastis, izravēju puķu dobi, izstādīju puķes, aplaistīju dārzu, nopļāvu daļu dārza..... enerģija kosmoss! Braucu peldēties. Potētāja Stradiņos peldēt atļāva jau vakarā pēc potes. Esot 3stundas jāsargā no ūdens. Parasti es neslapinu potes vietu vismaz diennakti.

Papildināts 19.06.2021 13:34:

Vajar roka bija pasmaga. Šodien vispār neko nejūtu.

Repley
Malacītis - pēc tāda apraksta, grēks neskriet vakcinēties!

Tātad- vakar vakarā pēc 2.Modernas sāka sāpēt roka. Aizgāju gulēt, naktī jutu, ka drudzis, temperatūra 38. Agri no rīta pamodos no tā, ka asiņoja deguns. Konsultatīvajā tālrunī ieteica nodot asin analīzes un paskatīties trombocītus. Tur viss ok, bet baigi zemie limfocīti.

Tagad temperatūra 37,8, sāp galva, acis. Gulšņāju visu dienu

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419675