Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

2.moderna pote

gludeklis

Mēs darbā taisām pētījumu. Neprofesionālu, protams. Bet 99% nekādu specefektu vai minimāli nav tiem, kuriem herpe organismā.

Papildināts 31.05.2021 21:15:

Ne tikai Modernai.

Priekškam tad vispār potējies?

Patricia L

Māsai pēc 2. Modernas bija slikti, lauza kaulus, galva sāpēja, kā riktīgi saaukstējusies. Temperatūra gan nebija. Viņas vīram nekas. Pēc faizera daudziem nav ļoti slikti, bet saka, ka sajūta bišķi kā uz paģirām, galva tāda jokaina.

Es nezināju, kāda man būs pote, bet rēķinājos, ka neiešu ne sportot, ne uz ofisu, ne ko citu. Man jenssen bija un nekāda reakcija.

black sand

No tiem kam bija apkārt Moderna, viens pec otrās sūdzējās par galvas sāpēm vairākas dienas,ne nu tā ka stipri bet sāpēja. Citam pec abām bija temperatūra pie 38 kadu diennakti. Citam nekas nebij.

9:30 iešpricēja. Viss bija labi, bet roka sāpēja teju uzreiz.

Vakarā pēc 21 sâkās drebuļi, tā kratīja, ka nezināju, kur likties. Rokai nevarēju pieskarties. T nebija vēl tik liela, lai dzertu zāles. Ap pusnakti kāpa virs 38, tad paņēmu Paracetamolu. Naktī svīdu un nomainīju n-tos kreklus. Sajūta no rīta šausmīga, nespēks, sakoncentrēties nevar, ik pa laikam iekritu miegā, apetīte nulle. Es nebūtu spējīga piedalīties pàrrunās, strādāt vai tml. Sajūtas kā pie smagākās gripas.

Papildināts 31.05.2021 22:34:

Man galva nesāpēja nemaz.

Pēc phizer 2.potes:

Man otrā diena bija norakstāma, sajūtas kā pēc nenormālām paģirām, ļoooti sāpēja galva (tbl nepalīdzēja), vilka uz korķi. Aiznākošā dienā sāpēja limfmezgli. Temperatūras augstas nebija.

Citiem paziņām - bija vai nu augsta temperatūra vai galva kā ar vati piebāzta.

Cerinji_un_eerkshogas

Mums ar vīru arī Moderna, roka diennakti tikai sāpēja, Dolmens gan nepalīdzēja. Cik sapratu no māsiņas teiktā, tad, ja nav nekā cita kā tikai sāpes rokā, tad gan jau ir pārslimots bez simptomiem un otrai potei arī nebūs ne vainas.

Cerinji_un_eerkshogas
Šis gan ir pilnīgi garām, par to pārslimošanas. Antivielu tests to apliecina.

Cerinji_un_eerkshogas

Es jau arī neapgalvoju, pati vēl neesmu pārbaudījusi. Nu, mēģināšu neizmirst pastāstīt pēc otrās potes, ja tēma vēl būs dzīva!

Inese_V

Mums viss kolektīvs nopotējās kopīgi vienā dienā, pēc otrās potes visiem bija T, kā nu kuram no 37-40 grādiem, visiem sāpēja galva, citam līdz vemšanai, citam tik mazliet. Visiem vēl pēc dienas viss pārgāja un bija un ir labi.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419675