Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

2.moderna pote

gludeklis

Ir jau gandrīz 48 stundas pagājušas kopš saņemu otro Moderna vakcīnu, šajā karstumā pat nesapratu, vai kāda reakcija bija. Tika pieteikts 3 dienas nepeldēties, vakar aizbraucu uz jūru un nopeldējos 3 reizes. Kad tad lai es peldu?

Katrā ziņā ieteiktu izvairīties no VCA vakcinētājiem, man jau bija ļoti problemātiski atrast laiku otrajai vakcīnai, jo VCA vairumā gadījumu darba dienās strādā līdz 17 un nedēļas nogalēs vispār nestrādā. Vai arī strādā ļoti lēni, man bija pieraksts plkst. 11.05, vakcīnu saņēmu tikai plkst.11.35.

Conejito

Trastevere
Es arī peldējos, ar ūdens necaurlaidīgo plāksteri, lai nekādu zarazu nepieķer, a ja nu kas.

kristel

Man par peldēšanos un rokas mērcēšanu ūdenī vispār neviens neko neteica. Dušā gāju tajā pašā dienā.

visus rīsus vienā maisā nesabāzīsi... (ļoti, ļoti, ļoti sens Ķīniešu izteiciens :)

PuupoliiC

.. es pats apjautajos, var var trīs lietas : pirti, sakasu un šnabi !

Teica, ka šnabi labāk ne,, ne tai pašā dienā vismaz

LATVIJA Zemgale

Ах вот оно что, Михалыч!!!

Ļaunu nepieminu - atriebšos, aizmirsīšu.

Man 3 dienas neļāva dzert!

Alkohols, ja vie tā nav slimība,nav nekāda problēma, kaut uzreiz atzīmējot šprices saņemšanu. Roku(plecu) mazgāt, slapinat nevajadzētu 3h. Lai saprastu vai iespējamas sāpes un tūska ir šprices vai ārējas infekcijas sekas.

Taisni tāpat ka pēc jebkuras citas šprices.

He-he-he

Conejito

Wot, pirti gan es neieteiktu, vismaz kamēr nesaproti, ir vai nav blakusefekti. Citādi var sanākt dubultštruntīgi. Tas pats ar alkoholu.

Dušā protams var iet. Atklātās ūdenstilpēs laikam neiesaka dēļ tā, ka var noķer kādu zarazu dūriena vietā.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419675