Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

2.moderna pote

gludeklis

es gan ar Pfizer potēta, arī ar bažām gaidu otro devu, bet jau pēc pirmās bija slikti un ar blakusparādībām mocījos vairāk kā nedēļu. lasīju dažus pētījumus šajā sakarā - ja pēc pirmās devas ir slikti, tas diezgan stabili liecina, ka kovids ir izslimots (ar vai bez simptomiem) un neliels daudzums antivielu organismā jau bija pirms potes. tādā gadījumā, otrā deva nekādus manāmus blakusefektus vairs nesagādājot un būs vieglāk paciešama.

protams, laimīgajam sieviešu dzimumam blakusparādības ir izteiktākas principā

Vinnny

Radiniekam pēc Jans viss ok.

Par Pf un Mod otrajām devām dzirdēts gan tas, ka dūriena vieta sāpot, gan tas, ka laužot kaulus, esot 37-39 t, sāpoša galva un negribot ēst. Jā, naktī drebuļi.

Man ar otro vēl nav pieredzes, pēc pirmās viss bija ok.

Optimists optimistiem optimists.

Vēl man nedēļa laika domāt- varbūt pārcelšu.

Papildināts 01.06.2021 12:49:

LunaE
Ar Pfizer potējās divas kolēģes- viena izslimojusi, otra neslimojusi.

Pēc pirmās devas abām viss ok- tiaki roka pasāpēja.

Pēc otrās izslipojušai ok, neslimojušai ne augsta temperatūra + sagurums.

Tas tā- tīri statistikai

Dzintare

Ļoti sāpeja roka, tiešām stipri pamatīgi. Sapotējos no rīta, pēcpusdienā sāka kāpt temp., vakarā jau 39 bija. Viss kā jau ar augstu temp., pašsajūta kā pie gripas. Zāles nedzēru, pa nakti izsvīdu. 2.dienā bija ap 37.5, 3.dienā jau viss ok un devos dzīvē.

gludeklis
Galvenais - beidz lasīt tos šausmu stāstus. Tev ir tavs konkrētais gadījums, kam ar citiem nav nekā kopīga. Man arī Moderna, pēc pirmās nu drusku pasāpēja roka, bet tā sīki. Uz otro saklausījos (muļķe!) visus šos stāstiņus, acīmredzot satraucos (spiediens drusku pacēlās) un nākamajā dienā arī dabūju, ko gribēju - t 38. Ko, iespējams, veicināja arī tas, ka pa taisno no ārsta kabineta aizdevos uz darbu (ar velo 20 km), ko ĢĀ gan ieteica nedarīt. Pieļauju, ka bez iepriekšējas satraukāšanās un bez nepiesardzīgas fiziskas slodzes vakarā viss būtu bijis pilnīgi mierīgi.

Statistikai: pēc pirmās Pfizer sagurums un galva sāpēja, pēc otras viss ok. Sāpošu roku neskaitu, jo dzīvot netraucēja. 2 citiem ģimenes locekļiem nekas ne pēc pirmās, ne otras. Vienam sāpēja galva gan pēc pirmās, gan otras - bet galva arī ikdiena bieži sāp.

Dzintare

Observer
Nu diez vai 38 temp. uzkāpj no saklausīšanās es biju pārliecināta, ka man blaknes nebūs, bet bija

ss_ss

Arī tīri statistikai: abi ar vīru esam potēti ar Pfizer. Ne man ,ne viņam nekas ne pēc pirmās,ne otrās devas. Nu roka drusku jutīga,bet to es neskaitu vispār par neko. Jo pēc ērču encefalīta potes man roka ir točna stiprāk un ilgāk sāpējusi.

Papildināts 01.06.2021 16:09:

Vispār man tuvinieku un paziņu lokā jau ir daudzi vakcinējušies,un ar dažādām vakcīnām. Vispār vienīgais gadìjums,par kuru zinu,ka ir bijušas blakusparādības, sievietei mazliet 30+ pēc otrās Pfizer devas temperatūra ,kaulu laušana tā,ka 2 dienas jāpaliek gultā. Bet pārējiem nekas vairāk par rokas pasāpēšanu.

Arī statistikai. Ar abām potēm pilnīgi nekas, Pfizer. Varbūt tikai sagurums pēc tam, jo pārbraucu mājās un pagulēju, bet arī tas var būt no potes, un var arī nebūt, jo agri cēlusies biju..

Vecākiem arī nekas.
Nezinu, no kā tas atkarīgs.

Paprika

Statistikai - Pfizer, pēc pirmās potes nekas īpašs ne man, ne vīram. Pēc otrās potes man ~24h paaugstināta temperatūra, kaulu laušana, galvas sāpes, vīram pilnīgi nekas.

Visi jau nevar buut balti, puukaini un nevainiigi...

Juniors

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419675