Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Surogātmāte

PucitePucite

Meitenes, vai jūs nezināt, cik reāli ir aizbraukt uz Krieviju un izmantot tur surogātmātes pakalpojumu? Nav iespējams?

Papildināts 31.05.2021 16:59:

Dzirdēju, ka ārzemniekiem grib aizliegt izmantot surogātmammas

Jana_07

PucitePucite Nesen skatījos interviju, ka tieši Ukraina labi darbojas surogācija, jo tur likums aizsargājot bioloģiskos vecākus, bet Krievijā surogātmāte pēc likuma drīkst neatdot bērnu, un dažas šantažējot ar to.

Papildināts 31.05.2021 17:24:

https://youtu.be/YQNPXDh_lGs re kur tas raidījums par surogātmammām Ukrainā

Varbūt ir vēl Eiropā kaut kur tas legālizēts?

Nu leetaak kaa Ukrainaa nekur nebuus, agentuurai jaamaksaa $35 000. Plus vel katru meenesi uzturnauda surogatmaatei man liekas, preciizi neatceros.

PucitePucite
Vai tas butu reali legalizet pec tam latvijaa? Asv tas laikam ir legali, bet pie mums...

varēt var visu ko, bet pēc tam būs problēmas legalizēt bērnu par savējo Latvijā

Paklau, dāmas, jums šis viss neliekas tā smagi neētiski? Protams, saprotu - gribas mazuli. Bet par kādu cenu??! Ir taču adopcija, var būt tas ir variants. Es nerunāju par naudu, protams.

serpieri
Neētiski ir kas tieši? Bērns bioloģiski ir tava miesa un asinis, surogātmāte ir tikai "ligzdiņa" kur piedzimt. Nepērk jau bērnu.

sunny droplet

serpieri
Nē, nešķiet neētiski. Cik bērnus pati esi adoptējusi? Adopcija nav domāta visiem, ir normāli vēlēties bioloģiski savu bērnu. Ja sirds ir gana plaša, lai adoptētu ne savu bērnu, kam mūsu sistēmas dēļ ir vesela čupiņa traumu, tas ir cēls solis, bet ne visi to var. P.S. Uz zīdainīšu (līdz gada vecumam) adopciju pie mums rindas ir ap 5 gadi garas.

Alise Meja.

Adrians.

Daniels vienmēr mūsu sirdīs...

Man liekas, ka var arī legalizēt pēc tam, bērns it kā dzimis tur Krievijā un viss, dokumentus man šķiet aģentūra sagatavos.

Man personīgi neētiski tas neliekas.

Papildināts 12.06.2021 21:52:

Adopcija nav tik viegls process kā var šķist tām, kurām ir savi bērni un nebija saskāre ar bāreņiem.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419677