Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ne katram svarīgi

Tiffany

segolena
A kas tur tāds šokējošs?
Es tad dzīvoju pasaulē, kur bija tētis un mamma, nevis viņu pirmās mīlas, kuru vārdā es esmu nosaukta. Pat tagad, kad esmu septītajā gadu desmitā, man nav patīkami, ka es esmu dabūjusi tās sievietes vārdu. Lai gan it kā vienalga, bet es toreizējo tēva izvēli neatbalstu.

Kura no jums, cālenēm, gribētu sava tēva pirmās mīlestības vārdu? Domāju, ka neviena.

Man būtu vienalga, galvenais, lai man piestāv, der un patīk. Man neuztrauc lietas, kas uz mani neattiecas.

Kastanja
Dīvaini par ko tādu šokēties. Vārds nevienam nepieder- tas vienkārši ir.

Patricia L

Esmu izlasījusi, noskatījusies kādus 2-3 grāmatas, seriālus, kur mana vārda māsas ir slepkavas. Ar steigu jāmaina vārds, ja rakstniekiem tādas asociācijas

Es pret tiem kristību vārdiem, otrajiem oficiālajiem, ko nelieto, vārdiem izturos rezervēti. Neuzskatu, ka būtu kāds papildus jāsveic. Tāpat kalendārā neierakstīto vārdu diena vai tikai neoficiālajā kalendārā ierakatīto vārdu diena. Kaut kā tas liekas kā spēle, joks, izdomāti svētki. Forši, bet ne obligāti.

Vārdu var mainīt.

Man mans vārds ne visai patīk, bet neesmu domājusi mainīt. Uzvārds arī nepatika. Tagadējais patīk. Kopā skan interesanti skarbais + maigais. Zigrīda Liepiņa, piemēram.

Hiāra

Māra Upmane ielikusi savam dēlam vārdu Ezra. loti interesants un īpatnējs vārds,kas galīgi neizklausās latvisks.

Hiāra
Sens ebreju vārds. Dimiters pirmais ielika savam dēlam- Stefans Ezra.

Cucamonga

Tādus vārdus-Ezra, Damians, Markuss, Daniels... es nevienam nerekomendētu likt un aplaimot savu tuvāko-bērnu.

He-he-he

Hiāra

segolena
Skaidrs no kurienes vējš pūš.

Cucamonga
Markuss un Daniels vēl neizklausās tik jocīgi kā Ezra vai Damians. Bet nu gribas jau ielikt tādu,kas nav citam. Būt oriģinālākam. Bet reizēm auzās vien iebrauc.

Nekad nebiju domājusi par šo jautājumu, bet tikko sapratu, ka man ir ļoti labas attiecības ar savu vārdu. Patīk, uztveru to kā savu un neesmu domājusi par maiņu vai kaut ko negatīvu sakarā ar to. Man gan pašai tieši patīk interesantie vārdi (man tāds nav) un domāju, ka manu bērnu vārdi būs tādi, par kuriem kāds varēs sašust.

Ezra liekas normāls vārds, dzirdēts ārzemēs.

Papildināts 01.06.2021 19:58:

Tiffany

Nesapratu, kāpēc tu nevari svinēt otro vārda dienu? Kā tas izpaužas, ka neakceptē?

Es padsmit gadu vecumā uzzināju savu kristīto vārdu, tika atrasts baznīcas grāmatā, jo mamma neatcerējās to pati. Skaists, mazāk pierasts latviešiem un esmu to lietojusi kā savu segvārdu šur tur (nav Amanda ) vai tml, bet citiem īpaši nestāstu, ja nu vienīgi aizietu kādā specifiska saruna kā šī. Tomēr, ja man tas otrais vārds būtu zināms no bērnības, es būtu ar to "personiskāk" tuva, nesaprotu, kā kāds varētu man traucēt svinēt šī vārda svētkus.

Pasadena4

Cucamonga
Kāpēc nerekomendētu?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419723