Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ne katram svarīgi

Tiffany

Kastanja
Viens mans jaunības dienu pielūdzējs nosauca savu meitu manā vārdā un otru meitu manas meitas vārdā. Nu, dīvaini tas ir. It kā citu vārdu nebūtu un kāpēc pagātne jāvelk līdzi.

Manadraudzene abus savus dēlus nosauca bijušo puišu vārdos

Papildināts 01.06.2021 23:42:

Man šķiet jocīgi svinēt varsadienas vārdiem, kurus ikdienā nelieto. Ja tiešām lieto abus vārdus, tad nav problēmu svinēt.

Zancene

Vienmēr ļoti paticis mans vārds. Jūtu kā savu no laika gala

Lusesita

Par Ezru. Kā jau teica, no Bībeles. Vecajā Derībā ir "Ezras grāmata", kuras pirmavots skaitās pravietis Ezra.

Tiffany

Hiāra
Turcijā populārs vārds. Arī Milda ir viņiem meitenes vārds, tikai, kā tas turku valodā- ar uzsvaru uz otrās zilbes .

Paldies visiem par viedokļiem,atzīmēšu gan

У вас есть паруса, а вы вцепились в якорь...

Конфуций

Hiāra

Jauna ēra
Es negribētu saviem bērniem likt ebreju vārdus.It sevišķi vēl tādus,kas piesaukti ebreju tautas eposā.

adatainis

Kastanja
jā. Šitie vīrišķi izdomā jebkuru veidu, lai pašapliecinātos.

Par bijušajiem mīļotajiem runājot, atceros, ka viena pensionāre stāstīja, ka viņai pirms vīra esot bijis mīļotais vārdā Valdis, kurš gāja bojā. Bet vīram pirms viņas arī esot bijusi mīļotā Valda. Tas man likās tā interesanti, ka abiem diviem vienādi bij.mīļotā vārdi. Bet bērniem nebija ne Valdis, ne Valda.

Pēdējās izmaiņas: Sindy5, 02.06.2021 20:19.

Sindy5
Oi, tie vienādie vārdi man ir vairāki pārīši zināmi, kuriem nevaru atcerēties, kurš ir kurš Ints un Ginta vai Gints un Inta

Vai Valda un Guntis vai Gunta un Valdis

Papildināts 02.06.2021 20:53:

Hiāra
Ebreju vārdiem parasti ir kāda reāla nozīme. Piemēram, Sāra tulkojumā ir princese. Nav nekāda vaina, bet nosaukt meiteniti latviski par Princesi būtu diezgan dīvaini

Ebreju vārdiem parasti ir kāda reāla nozīme
Jā, nu princese meitenei vēl puslīdz ok. Bet Ezra nozīmē "glābējs". Nez vai vajag bērnam tik daudznozīmīgu vārdu.

segolena
Tas gan!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419723