Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ne katram svarīgi

Tiffany

Man liekas vecmodīgs mans vārds.

Saulpurene
Vismazāk es dzīvē gribētu būt Zane.
Ko tad tā? Tā mani sauc...Normāls vārds.

Naglaarviitni

Vismazāk es dzīvē gribētu būt Zane.
Ko tad tā?

Varbūt viņa iepriekšējā dzīvē dzīvoja Vācijā, turklāt mocījās ar alerģiju pret piena produktiem?

[Sk. 'Sahne']

selestine

vispar es no sevis esmu ieverejusi,ka man savs vards patik tad,ja mani taja sauc cilveks,kas man patik...

Vinnny

Agrāk - pamatskolā - man vārds nepatika, videnē jau skanēja skaistāk. Un tagad pat ļoti patīk - ērti izrunājams, skanīgs, samērā rets. Kopumā jāsaka - tiem laikiem pat lieliska izvēle mammai bijusi.
Pamatskolā gribēju Ilvija, Ieva, Evelīna vai Ilze.

Optimists optimistiem optimists.

dazzling

Man patīk mans vārds. Vārds rets. Priecājos, ka vecāki to man ielika.

Statistikai - viens jaunības dienu brūtgāns ir ielicis meitai manu vārdu. Viņš vienmēr teica, ka ja viņam būs meita ne no manis, tad būs šis vārds. Ļoti viņam patika šis vārds.

Pati bērniem liku vārdus tā, lai nebūtu neviena pazīstama ar tādiem vārdiem.

labrencija

Man te teica, ka Francijā bērnam liek 3 vārdus. Lai ļaunie gari apjuktu, nezinātu, kā īsti sauc un liktu mierā.

pirmo reizi dzirdu, ka kristīto vārda dienu kāds grib atzīmēt nez, diez vai ir jāapvainojas, ka cilvēki nesaprot un aktīvi neskrien svinēt, tā vairāk tomēr ir reliģiska padarīšana (pasē nav un ikdienā netiek lietots).

ārzemniecisko vārdu likšana bērniem aizsākās jau astoņdesmitajos un deviņdesmitajos tieši uzņēma apgriezienus, nav vairs nekas neparasts. daudzi tiešām izklausās visai dīvaini kombinācijā ar uzvārdu, bet bieži vien ir tīri normāli. ja bērnam pašam nepatīk, vienmēr pastāv iespēja nomainīt.

Tomēr krietni labāk, nekā būt Maijai, Dacei, Lienei, Santai vai Sarmītei.

un kas tad ir tik slikts šajos vārdos? ok, Liene manām ausīm nekad nav radījusi labas asociācijas (kaut kur lien), bet kāda vaina Santai, Maijai, Dacei? normāli vārdi, pirmie divi šķiet pat glīti. godīgi sakot, man ir pārsteigums, ka vārdi tiek tā vērtēti

malacis

Man nepatīk divi (vai vairāk) vārdi. Tas asociējas ar tādu kā neizlēmību, kas tad tu īsti esi, Jānis vai Juris.

Mans dzīves moto varētu būt - nodzīvo savu dzīvi tā, lai citu bērnu vecāki viņiem gribētu ielikt tavu vārdu

Saulpurene

Visas Zanes, ko zinu, ir diezgan lecīgas un augstprātīgas. Varbūt man patiešām ir Zaņu karma.

Zane jau vispār no Zuzannas ir cēlies.

/Trollius europaeus/ Tautā saukta: cāļagalva, sviestapika. Latvijā sastopama visā teritorijā. Aug mitrās pļavās, upju krastos. Indīga.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419723