Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ne katram svarīgi

Tiffany

Tiffany

malacis
Nu man vispār skolas laikā bija fobija pret vārdu Jānis , līdz tam , ka nevarēju pat izrunāt.

У вас есть паруса, а вы вцепились в якорь...

Конфуций

Saulceriite

labrencija
Francijā dod 1 vārdu, ko lieto ikdienā, darbā utt. un 2 krustvecāku vārdus, piem., ja krustmāte ir Aleksandra, tad viens no vārdiem bērnam būs Aleksandrs/Aleksandra.

Daudziem vārdiem ir nozīme, tas pats Pjērs tulkojumā nozīmē akmens.

Man nesaprotami šķiet likt pašizdomātu vārdu, bet katrs jau dara kā vēlas.

adaata

Es ari priecājos, ka no saraksta neizvēlējās Zani, bet citu vārdu

Savējiem iedevu internacionālos vārdus - visās valodās ir līdzīgi, nebūs problēmu ar vārda izrunu.

Mans latviskais/Bībeles latviskotā versija eng un ru ir problēma, negribu saviem to lielo skaidrošanu un sava vārda neatpazīšanu lidostas skaļruņos

cirkusk

zeltenezeltene
Daniem ari Bjørn- lacis ir normals vards.

man savejais neitrals. Priecajos, ka viegli izrunajams ari ne latvija. Berniba riebas. Ipasi tapec, ka klase bij vel divas ar so vardu. Un muzikas skola klase mes bijam 5 a so vardu....

berniem man divi dardi. Tiesi tapec, lai var izveleties. Abi puisi lieto pirmo vardu, meita jau kops bernibas otro.
uzvarda mani sauca praktiski visu skolas laiku. Jo, ka jau mineju, mea bijam vairakas ar vienu vardu. Netrauce. Uzvards man sen jau cits, bet bernibas draudzenes ta ari sauc, uzvarda. Virs ari biezi, vinam patik ta skana, kas nav ierasta vieteja valoda.

Papildināts 06.06.2021 12:49:

labrencija
Man viram ari ir tris vardi. Un parejiem braliem un masai ari katram pa tris. Saubos gan, ka del launajiem gariem. Drizak kada vieteja tradicija, jo viramatei un tevam ari katram vesels saraksts ar vardiem

Ivy

Zane ārzemēs ir vīrieša vārds. Zein(s).

always forever - on the road (again)

I want to ride my bicycle

Vinnny

Man personīgi zināmā ap 30 Zane ir lēnīga un bikla. Person.zināmā Zane ap 50 ir reāls enerģijas spridzeklis. Lecīga un augstpr. nav.

Vārds jauks.

Optimists optimistiem optimists.

Sapnjupasaule1

Zane ir skaists vārds un nemaz nav lēnīga un bikla, bet diez vai vienmēr atbilst cilvēkam, visi tak ir dažādi.

Savu vārdu arī īsti nejūtu, kā savu... Nepatīk, kad citi sauc vārdā, bet ja man prasītu, kādu vārdu tad es gribētu? Arī uz to jautājumu es nevarētu atbildēt

Cosima

Mans vārds ir kā parasti smeju "krievu vidēja vecuma grāmatvedēm", ļoti zināms, bet nevienu vienaudzi tā arī nepazīstu ar tādu vārdu. Diemžēl vārda dēļ daudz biežāk tieku saukta par princesi, ārpus konteksta

Beatrise11

Mans vīrs man pastāstīja, ka bērnībā vinam kaimiņos dzīvojusi meitene ar manu vārdu. Un viņam loti paticis tas vārds, licies ar interesantu skanējumu.

Man pašai patīk, savulaik tika dots, jo ļoti labi saskan ar uzvārdu, bet cilvēki bieži ir nosaukuši par Martu vai Maiju, nezin kāpēc viņiem asociējos ar šiem vārdiem. Man jau ar viņi patīk.

Noslepums

Kura no jums, cālenēm, gribētu sava tēva pirmās mīlestības vārdu? Domāju, ka neviena.

bet tikai dažas zina To vārdu .... vispār manā gadījumā - es būtu Irēna (man fuj fuj - nepatiktu )

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419723