Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ne katram svarīgi

Tiffany

elysian

Hmm,es nezinu kà reağètu,ja vīrs piedāvātu mūsu meitai kàdas savas eksenes vàrdu. Uztvertu to,kà pagàtnes vilkšanu līdzi un vispār kaut kā aizdomīgi liktos Nu,man tas nepatiktu. Jo lai cik superīgs un lielisks cilvèks bija mans pirmais vīrs, joprojām esam labās attiecībās, nespèju iedomàties dot dèlam viņa vàrdu, lai gan vārds man tiešām patīk, ir pietiekami rets un skanīgs. Eksvīra vàrds asociējas tikai ar viņu, kaut ar tàdu vàrdu zinu vèl pàris.

elysian
Hmm,es nezinu kà reağètu,ja vīrs piedāvātu mūsu meitai kàdas savas eksenes vàrdu. Uztvertu to,kà pagàtnes vilkšanu līdzi un vispār kaut kā aizdomīgi liktos Nu,man tas nepatiktu. Jo lai cik superīgs un lielisks cilvèks bija mans pirmais vīrs, joprojām esam labās attiecībās, nespèju iedomàties dot dèlam viņa vàrdu, lai gan vārds man tiešām patīk, ir pietiekami rets un skanīgs. Eksvīra vàrds asociējas tikai ar viņu, kaut ar tàdu vàrdu zinu vèl pàris.
Varu pastāstīt pat vairāk- mans paps man, pusaudzei, stāstīja, kā viņi ar viņa lielo mīlu, kuras vārdā esmu nosaukta, staigāja saulrietā gar jūru, kā saprata viens otru bez vārdiem. Es saprotu, ka viņam nebija neviena cita, kam to pastāstīt, bet man tad bija 12 gadi!!! Es nebiju labākā izvēle viņa atklāsmēm. Tagad man ir jau sen vienalga, bet tad, kad man to stāstīja, man bija ļoti, ļoti nepatīkami, jo es biju pusaudze, man bija ļoti sāpīgi ko tādu dzirdēt. Vēl tagad atceros, kā sāpēja viņa nevajadzīgās atklāsmes. Tagad nesāp, bet es atceros Tagadējiem pusaudžiem laikam ir savādāk, es ceru.

dazzling

Es domāju, ka gudri vīri un sievas patur pie sevis no kurienes ir nācis bērna vārds.

Kastanja

Kaut kā slimi Tavs tēvs izklausās. Nespēju iedomāties, ka es ar bērniem aprunātu vecus brūtgānus. Piemēram, aizbrauc uz Kolku - atceros, es te ar Jāni biju. Pie šīs priedes bučojāmies, uz šī akmens mēs...vēl tagad atceros kā skudras dibenu sakoda šādas lietas ne bērniem, ne sievām/vīriem nav jāstāsta. To var ar draudzenēm iedzerot vīnu aprunāt, ka tomēr kas par veci tas Jānis bija

Tiku.līdz otrajai lapai un ieraudzīju vārdu Ezra. Teikšu godīgi - man ļoti nepatīk un šķiet reti nelabskanīgs vārds. Tāds sarežģiti izrunājams un nesaprotamu smagumu nesošs. Nesaprotams.

LaternaMagica

Man arī bērnībā mans vārds nepatika, bet tagad šķiet pavisam pieņemams. Vārdu esot tēvs izraudzījies no kalendāra, tas ir mūsdienīgs, bet ar bībeliskām saknēm Labi saskan ar pašreizējo uzvārdu un sajūtu līmenī šķiet visai spēcīgs, nav nekāda Mārīte Liepiņa vai Ieviņa Zaķīte

Par autores jautājumu arī neizpratne - ko nozīmē "neakceptē"? Tu šos aicini uz kūku, a šie neatnāk? Droši vien negrib tērēties uz dāvanām. Ja tev, autore, dāvanas nav svarīgas, tad mans ieteikums būtu tuviniekiem izstāstīt, ka dāvanas nafig nevajag, vienkārši lai atnāk uz ballīti, nu OK, lai paķer līdzi groziņu

Tulip

Tiffany
Man ir divi vārdi, tieši tāpat kā Tev viens no tiem ir kristītais. Kad mani kristīja nebiju zīdainis, līdz ar to tiku pie iespējas izvēlēties kādu gribu. Kristītais pat patīk labāk par vecāku doto, kaut arī tam nav ne vainas. Vārda dienas svinu abas, jo draugi un radi tik priecājas par vēl vienu jauku pikniku vasaras vidū.

man problēma ne ar vārdu, bet gan uzvārdu. nepatīk savs dzimšanas uzvārds, nu ne par ko. apprecējos ar ārzemnieku, dzīvojam ārzemēs, pieņēmu viņa uzvārdu. latvijas pasē uzvārds tulkots, taču ārzemju pasē - grozies kā gribi, meitas uzvārds tāpat pirmajā rindiņā, jo tas paliek kā galvenais identifikācijas elements. ja lietoju latvijas pasi, tad tāpat ir jāskaidro par tulkojumu un jānorāda meitas uzvārds.

nav jau viņš slikts, pavisam parasts, taču dod man negatīvas sajūtas jo liek domāt par savu tēvu, un es to nevēlos.

ar vārdiem ir vienkāršāk - lieto otro un viss. darbā paziņo, ka vēlies lietot otro. draugiem īsziņas un epastus paraksti ar otro. sociālajos tīklos nomaini. gan pieradīs

Norma Džīna

Frivole
Ĺoti sarežğìta situàcija.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419723