Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Memmīšu dēliņi

Kastanja

Nav ne foto, ne sms, ne liecinieku. Pāris reizes pārgulēja, viņš pārtrauca braukt vēl pirms uzzināja, ka stāvoklī.
bet es neesmu advokāts. Kā zināja tava druška neizsargājoties gulēt tā mācēs sameklēt juristu palīdzību, Tieši tik vienkārši.

Papildināts 01.06.2021 18:53:

a. Pierasts, ka sievietes tādos gadījumos liek mierā tādus donorus un audzina pašas.
Nu kas vainīgs ka dura? Pie jēdzīga jurista ar nevar aiziet?

Papildināts 01.06.2021 18:56:

Būtībā autore var par šo tematu nebļaut vislaik cālī. Bērni, gan meitenes , gan puikas, ja seksot lieli, padomus nepieņem, lai ar sekām it īpaši ja pilngadīgi tik paši galā. Nav tur ko abu pušu vecākiem jaukties,

Patricia L

Var, visu var. Ja ir nojauta, ka tas ir bērna biol. tēvs.

Un likumiskais pamats ir attiecīgie CL panti par paternitātes noteikšanu tiesas ceļā.

Dns analīzi nosaka pēc prasītāja lūguma, lai iegūtu pārliecinošus pierādījumus.

Tāpat vien uz dullo neviena bērna māte nevēršas tiesā ar attiecīgu prasību, jo ekspertīzes izdevumus sākotnēji jāapmaksā tās pieprasītājam. Ja prasību apmierina, tad tos izdevumus piedzen no atbildētāja par labu prasītājam.

Papildināts 01.06.2021 19:11:

Parasti šādās prasībās veči liedzas līdz pēdējam , raksta paskaidrojumu, ka nemaz nezina tādu sievieti un dzīvē nav redzējuši, bet pēc ekspertu atzinuma dzied citu dziesmu

Rosalia

Kastanja
Pat 30 gados tāds dēlīns nav noenkurojies, viņam ir jau pāris bērnu, bet mamāmuļa uzskata, ka bērni nav viņa, un puikiņa bērnu māte uzturlīdzkļus nav pelnījusi, jo viņa ir ne tā paskatījusies uz citu vīrieti, tātad bērns nav no cukurdupša.
A ko tad pareizās māmules pareizi audzinātā dzīvē noenkurojusies gudrā un loģiski spriest spējīgā meita gūlās zem cukrdupša. Ka tik pati arī nav tāda pati dupesene ar visu savu māmuli.

Es nesaku, ka vīrietim nav jāmaksā uzturlīdzekļus saviem berniem, mani vienkārši kaitina, ka Kastanja, regulāri nicīgi izsakās par dēlu mātēm. Ja jau tās meitu mātes būtu tik viedas, tad viņu lolojums cukurdupsim i virsū neskatītos.

labrencija

Nav jau Ķīna, kur cik tur miljardu vīriešu ir vairāk par sievietēm. Cukurdupsis LV ir vērtība, ja nav ar atkarībām un galīg dums.

Tāpēc sievišķim ir ļoti jādomā no kā bērnus taisa, nevis izmisušaji jālec pa gultām, jāgrūsnē cerot, ka viņš mainīsies.

Kā ar sievišķi kura nemaksā alimentus? Piemēram, Burka savam dēlam Anglijā nesūta alimentus.

Все свои претензии в мой адрес запишите на листочек,

сделайте самолётик и летите на ....!!!

Счастливого полёта вам и вашим пассажирам!

Piemēram, Burka savam dēlam Anglijā nesūta alimentus.
Maksā, tiesa piesprieda.

Papildināts 01.06.2021 22:11:

es gan te domaju ka pretigi. Tetuka jauna duda nevar dzemdet, tad nu izdomaja beidzot kad puikam 7-9 gadi savākt to sev .Lidz tam neko nepalidzeja, un dzera, pameta kad piedzima. Garus gadus bija pofig. Nu ļoti tagad cūciski.Pie tam viniem naudas daudz vairāk ka Magonei.

Papildināts 01.06.2021 22:13:

Negribi būt tēvs, lieto prezi. Un izvēlies normālu mati savam bērnam. Večus te nekad neizstavesu. Jo vini nevar iznesat bernu, paldies lai saka vispar.

Papildināts 01.06.2021 22:28:

Izmisums, kad ir par vēlu. (Forumi): Cālis.lv – Pirmais Latvijas Ģimenes Portāls (delfi.lv) palasi. Ve cis faktiski piespieda dumju skuķi iznēsāt bērnu. Gan jau arī audzinās līdz 4-7 gadiem. Nu kādi alimenti tadam gribeji,saki paldies. Pats nevari iznesāt,

bio analīzes iespējams pārliecinās vīrieti ka viņš ir tēvs...

Bet tas tomēr nav pietiekams pamats lai viņš pats "uzņemtos atbildību".

Ja sieviete ir seksuāli aktīva arī ar citiem, tad vīrietis uzņemsies atbildību tikai gadījumā ja bērnus audzinās pats.

labrencija

Ja sieviete ir seksuāli aktīva arī ar citiem, tad vīrietis uzņemsies atbildību tikai gadījumā ja bērnus audzinās pats.
A kā tad šis. Būs vai nebūs seksuāli aktīvs ar citām, ja bērnus audzinās pats.

tad vīrietis uzņemsies atbildību tikai gadījumā ja bērnus audzinās pats.
Lai tak audzina. Ja nemāk prezi lietot.Tikai tad no dzimšanas brīža, nevis kad sāk skolā iet, kad viss jau viegli.

Cucamonga

Esmu divu meitu un viena dēla māte. Ik katra diena man sākas ar lūgšanu - mīlēšu ik katru sievieti, kuru mīles mans dēls. Apzinos, ka būs grūti. Neviena nav mana dēla cienīga. Neviena nemīles vairāk par mani. Bet apzinos, ka tā mana problēma. Māte nedrīkst kropļot dēla dzīvi. Lai apņem kaut ar bērniem, kaut vecāku.... lai tikai mīl

He-he-he

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419739