Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Memmīšu dēliņi

Kastanja

Tā jau ir. Katra sieviete mīl savu, pašas dzemdēto un audzināto memmīti, un noliedz citas sievietes audzināto. Un pat no viena memmīša izšķīrusies viņa audzina tādu pašu, lolojot dēliņā taisni tās rakstura īpašības, kuras neieredzēja vīrā. Memmīši neiznīkst, taisni otrādi, viņi vairojas, un baidos, ka pēdējais vīrietis mūsu iznīkstošajā tautā būs - memmis.

Par vīru vēl jākļūst. Memmīša izvēle jau sākumā bija.

pelēkais nezvērs

Pie visa vainīgas vientuļās māmules.

Kā jau te iepriekš teica:

"memmīši un izmisušas vientuļas sievietes izaug vientuļām mātēm. Un tā tas velkas no paaudzes paaudzē. Tāpēc jāvēršas ne tikai pret bezatbildīgiem vīriešiem, bet arī pret bezatbildīgām sievietēm."

Opsā lillā, abi gali pillā. Sukā, runcīt, kažokā.
Цинизм - это искусство называть вещи своими именами. А. Г. Невзоров
La Femme Fatale ..   

Bezatbildīgi vīrieši ir tāpēc, ka atbildīgums neko nedod un ir vienkāršs stulbums.

Jau pasakās kaut kas sakarīgs izauga tikai no bārenīšiem.

Ar radiem, vecākiem ir jāuztur draudzīgas attiecības. Bet es uzskatu, ka katram cilvēkam ir sava galva. Un ja pieaugušam vīrietim māmuļa sāk skaidrot un izskaidrot kaut kādus bābu murgus, sīkumus un viņš viņu klausa un dara - bēdz! Jā, var diskutēt, runāt utt bet ja vīrietis māj ar galvu māmiņai par ikdienas sīkumiem, tas nav normāli. Un arī pieaugušajām māmiņām nav savi pāraugušie teļi jāaudzina. Kaut kur lasīju, ka sasniedzot 18 gadu vecumu ir ļoti veselīgi tā - viss, ārā no ligzdas un dari ko gribi, neskries tev pakaļ ar puņķlupatu. Bet citas skrien vēl 30, 40 un pat vecākiem bērniņiem pakaļ. Būtībā pataisa savu bērnu par tādu kā paralizētu un pašām varas sajūta, jo viņš bez viņas badā nomirs un elpot nemācēs.

Papildināts 13.06.2021 00:39:

Jāsaka, esmu redzējusi arī pozitīvos piemērus, kur māmiņa lien virsū, bet vīrietis pieklājīgi smaida, samīļo, māj ar galvu, uzklausa un dara pa savam. Jo pats saprot ko grib no dzīves un kā māte ir vnk pieķērusies ļoti un tas arī viss. Bet interesanti, vai ir memmītes sievietes? Tikko iedomājos un īsti pat nevienu laikam pat nezinu tādu gadījumu. Kur māte meitu ir izlaidusi par memmīti. Diez kāpēc tā? Lasīju, ka mātes vēl mēdz dēlus pataisīt par memmīšiem un par tādiem kā savu otro pusīti, pat ja blakus ir vīrs, ka ar dēlu uzvedas kā ar savu brūtgānu.

Zancene

Protams, ka sieviete visbiežāk to dēlu TĀDU izaudzina. Bet ir taču saprotams, ka ne visi vientuļo vecāku dēli tādi izaug. Atkal pēc manas personīgās pieredzes, tāda īpatnēja mātes uzvedìba nereti iet paaudzēs. Māte ir ar noslieci kontrolēt, bet šīs mātes mammai, puiša vecmātei, tas ir vel desmit reižu izteiktāk. Nezinu kur aug kājas tieši tai vēlmei un vajadzībai pēc absolūtas bezierunu kontroles. Bērns tiek uztverts kā pilnīgs nespējnieks, visu izdarīs priekšā pakaļā, komandēs katru darbību. Tpfuuu. Biju kopā ar tādu kaut veselu pusotru gadu nemaz nemanīju.

Papildināts 13.06.2021 04:47:

Tā kontrole jau sāka ienākt mūsu ikdienā. Mātes mēģinājumi mani sākt izrīkot, modināšana sešos no rīta, neatkarīgi no dienas. Tik sasodīti smieklīgo toreiz bija, ka mani manos gados kāds modina lai ceļos. Es sākumā apjuku jo visi radìja citu iespaidu. Bet kad ar mani aprada, sāka pamatìgi atslābt. Ja jūs zinātu to teijātri. Skatìjos uz savu dzīvi no malas, kā smieklīgu kino. Bet visi tik nopietniem ģīmjiem nesaprata kā tā var būt, ka es viņus neklausu

Vīrietis tā arī nesaprata kur problēma un esmu kārtējā briesmīgā eksene. Kaut es nedarīju neko citu kā neļāvu sevi necienīt un nepakļāvos neskaitāmām manipulācijām.

Papildināts 13.06.2021 04:52:

Patricia L

Jā, ir gadījumi kad "savāc". Vīrietim liekas, ka nāk kārtējā glābēja un ļaujas.

Papildināts 13.06.2021 04:56:

Arī mans ieteikums, bēgt ko kājas nes tiklīdz apjaut ar kādu vīrieti ir darīšana. Nebūs tur nekas. Īpaši ja izradīsies bērns. Viņš ar viņu ņemsies, ucināsies, bet uzturēsi tu pati. Un kamēr neatsāksi strādāt, naudas jums nebūs jo neviens darbs nebūs gana labs viņam. Atruna atrunas galā.

Rosalia

EgliteSniega
Bet interesanti, vai ir memmītes sievietes? Tikko iedomājos un īsti pat nevienu laikam pat nezinu tādu gadījumu. Kur māte meitu ir izlaidusi par memmīti.
Es gan zinu, un pat vairākus. Diemžēl šīm sievietēm personīgā dzīve man zināmajos gadījumos ir nevieksmīga, smukas, gudras, apprecas, bet vīrs nenovērtē sievasmātes parmērīgās rūpes un gādību, un pēc salīdzinoši neilga (1-5 gadi) laiciņa aizmūk. Atlikušo dzīvi viņas dzīvo kopā ar mammu un bērnu svētā parliecībā, ka visi vīrieši ir cūkas.

Zancene es tev pilnībā piekrītu. Man arī bija pirms pāris gadiem viens tāds kavalieris. Sākumā kā rozā brilles, liekas tik labs cilvēks, uzklausa mani, labas attiecības ar saviem vecākiem, bet tad laiks iet uz priekšu un redzi, ka nevis vīrietis labs cilvēks, bet ilūzija. Viņš vnk nevar ne man neko pateikt, ne mātei pateikt. Izdabā un gaida komandas. Un tad tas ātri apnīk, ka saproti, ka pat uz jautājumu - ko tu gribi ēst, ko tu gribi darīt? Viņš nevar atbildēt. Vispār neko nevar izlemt un noteikt. Kā tāds ķīselis. Stumdams, grūstams. Vīrieša žēl. Bet ko padarīsi. Un tur pat mātei bija vīrs un vēlviens dēls. Vīrs tāds pats memļaks. Un māte tanks.

Papildināts 13.06.2021 11:13:

Rosalia
Ja tu tā saki, ok, vienu es zinu tomēr. Vēl pirms kovid satiku. Jā, tur māte meitai, meitai 40 gadi. Meita uzliek ēdienu uz galda un māte - kas tas ir tu nejēdz sagriezt normāli? Meita noliec galvu un klusē. Un tas cilvēkos. Un cik zinu meitas jaunībā mātei visi vīrieši bijuši idioti. Kaut pašai ir vīrs un divi dēli vēl. Dēliem jau sen ir ģimenes. Meita kā tāda ēna klīst.

Rosalia

Zancene
Arī mans ieteikums, bēgt ko kājas nes tiklīdz apjaut ar kādu vīrieti ir darīšana.
Nesaki vis. Katram podiņam savs vāciņš. Ir sievietes, kurām kaut kādu savu kompleksu dēļ prasās visus komandēt un uzspiest savu viedokli, un viņām šāds vīrietis kā reize ir medusmaize. Varēs visu dzīvi dricelēt, žēloties, kāda viņa dižcietēja, kā viena visu velk, un vēl parādīs vīrenei, kura te priekšniece. Cita rakstura vīrietis no tādas laistos lapās, bet memmītim, kurš visu dzīvi stumdīts un bakstīts, tāda sieva pašā laikā.

Rosalia
Es tev piekrītu. Un tas darbojas arī tā, ja redzi šīs pazīmes, rēķinies kā būs un ja nepatīk tagad, vēlāk vēl vairāk besīs. Bet var būt šāds bet laba partija. It kā flegma, bet mīlošs un labs tēvs bērniem, čakls, ir savs darbs. Bet ja man tā jāpadomā kārtīgi..... vai es zinu kādu veci kuram mammīte mazgā apenes, nomizo gurķīti un tam vecim ir savs uzņēmums un viņš ir laba partija? Laikam jau nezinu gan. Jūs zināt kādu memmīti kurš it teorētiski ņemams un cērtams, bet flegma?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419739