Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Memmīšu dēliņi

Kastanja

Bet tas pats ar meitām memmītēm. Turās pie mātes brunčiem, vēl 19 gados ar memmīti kopā pie ārsta iet. Memmīte brokastiņas gatavo, traukus mazgā, drēbītes vēl sagludina "mazajai" meitiņai. Pļocku audzina. Ir arī meitas kuras vēl 28-30 gados pie senčiem dzīvo, nestrādā, vecāki uztur. Meklē muļķi kurš šo paņems un tālāk uzturēs.


Все свои претензии в мой адрес запишите на листочек,

сделайте самолётик и летите на ....!!!

Счастливого полёта вам и вашим пассажирам!


meitai 40 gadi. Meita uzliek ēdienu uz galda un māte - kas tas ir tu nejēdz sagriezt normāli? Meita noliec galvu un klusē. Un tas cilvēkos. Un cik zinu meitas jaunībā mātei visi vīrieši bijuši idioti. Kaut pašai ir vīrs un divi dēli vēl. Dēliem jau sen ir ģimenes. Meita kā tāda ēna klīst.

Te jau nav runa par memmīšiem. Te ir runa par māti - varmāku vai despoti. Un, tādai mātei piedzimstot, nav viegli pacelt galvu un neklīst kā ēnai. Ne katram tas izdodas.

ibica2
Ok es zinu vienu sievieti gados, kurai tā ir. Bet tā vecumā no 20 - 30 laikam nezināšu nevienu sievieti memmīti. Kas no slavenībām tāda būtu? Arī pat nevaru iedomāties nevienu piemēru. Bet vīrieši memmīši čupu čupām. Kāpēc tā ir? It kā jau sievietes Ir trauslais dzimums. Tad kāpēc ar puikām mātes auklejas vairāk nekā ar meitenitēm?

Papildināts 13.06.2021 13:18:

Monday
Bet cik zinu jaunībā bijis tā tur, kur tā meita vienīgā meitene princesīte un visi brūtgāni logi un neviens nav pelnījis viņas meitu princesīti. Nelaida ārā no mājas. Tagad lūdzu 40 gadi un es pat varu derēt ka viņa ir nevainīga.

Papildināts 13.06.2021 13:35:

Monday
Nereti arī tās memmisu mātes jau arī ka tu saki despoti. Vienā brīdī mizo dēlam gurķīti, pienes sviestmaizi pie tv un nākošajā met ar slapju trauklupatu, jo dēls durvis neaiztaisīja ciet, nejēga. Bet kā viņš var aiztaisīt durvis vai veikt citus elementārus ikdienas pienākumus, ja viņam mammīte visu pa priekšu izdara un viņš savā mūžā olu nav izcepis un 30 gados mamma pasaka kura pufaika šodien jāvelk mugurā ejot ārā no mājas.

Zancene

EgliteSniega
Sasmējos lar to pufaiku


Danica

meitai 40 gadi. Meita uzliek ēdienu uz galda un māte - kas tas ir tu nejēdz sagriezt normāli? Meita noliec galvu un klusē. Un tas cilvēkos. Un cik zinu meitas jaunībā mātei visi vīrieši bijuši idioti. Kaut pašai ir vīrs un divi dēli vēl. Dēliem jau sen ir ģimenes. Meita kā tāda ēna klīst.
Kas man ļoti pārsteidz Cālī.... Kad tēmās par valdonīgām mātēm ierakstu, ka arī savi vecāki ir jāprot nolikt pie vietas, manu komentāru nomīnuso pēc pilnas programmas. Un vēl pabirst citu komentāri, ka vecāki ir jāciena.... Tēmas, cik daudz problēmu cilvēka dzīvē sagādā vecāku tarakāni, ir tādas ļoti savdabīgas. Paši taču katru gadu lasām, piemēram, par Ziemassvētkiem. Visi kliedz, "rekur memmes", bet paši ko vien tik nedara.... gan dīvānus stiepj saviem pieaugušajiem bērniem, gan ēdienus burciņās, gan pieprasa, lai palīdz uzturēt savus hobijdārzus utt. Nu maizes nepareiza griešana ir pilnīga klasika.

Man šķiet, ka mātes kontrolē esošie dēli un meitas tomēr ir atšķirīgi gadījumi. Meitu gadījumā biežāk ir tā, ka meita skrien, raujas, strādā, mammai to un mammai šo sagādā, bet, lai ko viņa darītu, tas nav gana labs diezgan, viņa par visu tiek noniecināt aun pazemota. Kamēr dēli-memmīši biežāk tieši otrādi - lai ko darītu, ja tas neizdodas, vainīgi citi, ja izdodas - vai kāds dēliņš labs. Vismaz es nezinu pieaugušas meitas, kurām māte brauktu pat 40 un vairāk km katru nedēļu, lai dzīvokli uzkoptu un zupu visai nedēļai lielo katlu savārītu, kamēr dēlu gadījumus zinu tādus pat vairākus. Zinu 2 sievietes gados, kas dzīvo pie mātes, bet ne jau labas dienas viņas tur pieredz un ne jau, lai slaistītos, viņas tur dzīvo, nē, māti kopj un aprūpē. Ja dēli pie mātes dzīvo, parasti viņi joprojām tiek aprūpēti.

Rosalia

EgliteSniega
Bet tā vecumā no 20 - 30 laikam nezināšu nevienu sievieti memmīti. Kas no slavenībām tāda būtu? Arī pat nevaru iedomāties nevienu piemēru. Bet vīrieši memmīši čupu čupām
Un kura ir tā čupa ar slaveniem vīriešiem - memmīšiem?

Danica

Un kura ir tā čupa ar slaveniem vīriešiem - memmīšiem?
Čupa nē, bet man savā laikā kaut kādas mieles palika pēc Vestarda Šimkusa mammas intervijas.... Pirmais, ko padomāju, ka vīrieti ar tādu aprūpējošu mammu sev blakus negribētu. Kaut cilvēks ir ārkārtīgi talantīgs un interesants, tomēr tā mammas ēna publiskā formātā šķita neforša. Kaut gan, tas arī tāds stiepts uzskats... Svarcēlāja Šerbatiha mamma bija šarmanta sieviete, viņš viņu ļoti mīlēja....tomēr, atkal jau, privātā dzīve viņam sākās pēc tam, kad mamma aizgāja...

Danica
Piekrītu, ir dažreiz jāmāk nolikt pie vietas. Un to var izdarīt ar smaidu un pieklājīgi, bet pastāvēt par sevi.

Papildināts 13.06.2021 22:41:

Skumigi
Zini jā, cik nav sākumā puisītis bērniņš memmītis pēc mirkļa skolas huligāns un pēc mirkļa jau vientuļš un alkoholiķis. Un mammīte tik visu mūžu šo glābj no ļaunās pasaules.

Papildināts 13.06.2021 22:44:

Rosalia
Tā uzreiz iedomājoties zinu vienu, vārdā nesaukšu, jo personīgi zinu. No malas nepateiktu. No malas izskatās, ka viņš uztur, kopj un rūpējas par vecākiem. Kas arī ir taisnība. Bet taisnība ir arī tas, ka māte prasa atskaitīties utt visi putni, krokodili utt.

Papildināts 13.06.2021 22:46:

Rosalia
Meitenes, bet vai jūs redzējāt to šovu ar Robertu Gobziņu, kur bija tā sievu maiņa? Tāds nespējnieks un čīkstulis. Tas man bija šoks. Nekad nebūtu iedomājusies. Tik traki tādu pat dzīvē nevienu neesmu redzējusi gadījumu.


pelēkais nezvērs

Un mammīte tik visu mūžu šo glābj no ļaunās pasaules.

Laba mammīte ir tā, kas visu mūžu rūpējas par savu perējumu.

IeM parlamentārās sekretāres dēla firma tiek pie ievērojama pasūtījuma no ministrijas


Opsā lillā, abi gali pillā. Sukā, runcīt, kažokā.
Цинизм - это искусство называть вещи своими именами. А. Г. Невзоров
La Femme Fatale ..   

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419739