Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Memmīšu dēliņi

Kastanja

Iedomājos vienu pazīstamu ģimeni. Vīrs, sieva, vīramāte un meitas pusaudzes. Vispār jau ukraiņi pēc tautības, ja tam ir kāda nozīme. Vīrietis - taisni tāds, ko mēs sauktu par memīti. Strādīgs, atbildīgs, bet memmis, mammu dievina, viņai atskaitās, par visu konsultējas. Mamma un sieva - abas valdonīgas, izdarīgas, saimnieciskas. Bet, tavu brīnumu, šajā matriarhātā visi sadzīvo kā cimds ar roku. Tieši tāpat kā pret māti, vīrietis izturas arī pret sievu. Ar milzīgu cieņu un pat pazemīgi. Bet abas ģimenes sievietes kā mīloša māte ar mīlošu meitu. Reiz viņiem bija ciemos atbraukusi vīramātes īstā meita. Vecā man pa klusam stāstīja, ka ar meitu tādas kā svešas kļuvušas, atradušas. Ka vedeklu sajūtot kā meitu daudz vairāk kā savu īsto. Bet vīrietis pa vidam bija no visām mājas sievietēm aprūpēts, mīlēts, un - laimīgs. Kaut arī memmis un vēl zem sievas tupeles. Un izskatās, ka visi tajā mājā ir ar dzīvi un sevi apmierināti. Varbūt tas atkarīgs no kultūras? Nespēju pie latviešiem kaut ko tādu iedomāties.

Piebildīšu - vīrietis ir ļoti izskatīgs, kaut gan tam šajā stāstā laikam nav nozīmes.


labrencija

Trāpīgs citāts

Первые сорок лет жизни мальчика самые трудные?! — не удержалась от комментария, улыбнулась ему. — Как справляться будешь без мамы?

MieraVejos

Volvic
Tu pašlaik aprakstīji normālu veci, kurš pašapliecinās ārpus mājas un mājās tas viņam nav vajadzīgs.

kā teica viens guru - vīrietim jābūt ārpus mājas lauvam, bet mājās jēriņam.

Sūdi ir, kad šīs lomas sajūk, vai vēl sliktā - memļaks ārpus mājas kam visi dara pāri un mājās tāds pats

Tikai spēcībs vīrietis bez kompleksiem spēj pateikt - jā, mājās esmu zem sieviešu tupeles

mantaspatik
MieraVejos

Vīrietism jābūt vīrietim gan ārpus mājas, gan ģimenē, kuram arī ir pēdējais vārds. Kur teikts, ka viņš pašapliecinās ārpus mājas? Tas , ka strādīgs un atbildīgs? Galvenās vīrieša īpašības? Ja esi vecis, esi vecis visur, visticamāk šis tipāžš nav tāds.


Vīrietis var būt kāds vien vēlas atkarībā no apstākļiem, situācijas, noskaņojuma.

Nav tāda - vīrietim jābūt.

Grib būt zem tupeles , tad ir. Cilvēka galvenā īpašība - spēja pielāgoties.

Nav nekādas jēgas cīkstēties ar sievieti lai nebūtu zem tupeles. Nepatīk - var šķirties. Nepatīk šķirties, var pašļūkt pa kreisi.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419739