Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Memmīšu dēliņi

Kastanja

Par dēliem, manējam besī Kašers ar savu draugu. Man atkal patīk, skatamies-slavenības bez filtra un ik pa laikam manējais ko bubina, es smejos. Un lūk, nesen vienā sērijā pie Kašera drauga mamma atbrauca ciemos. Attieksme pret mammu izcila. Tādam jābūt dēlam, Un nav svarīga seksuāla orentācija.

MieraVejos

Rosalia

A ko tad pareizās māmules pareizi audzinātā dzīvē noenkurojusies gudrā un loģiski spriest spējīgā meita gūlās zem cukrdupša. Ka tik pati arī nav tāda pati dupesene ar visu savu māmuli. Es nesaku, ka vīrietim nav jāmaksā uzturlīdzekļus saviem berniem, mani vienkārši kaitina, ka Kastanja, regulāri nicīgi izsakās par dēlu mātēm. Ja jau tās meitu mātes būtu tik viedas, tad viņu lolojums cukurdupsim i virsū neskatītos.
+ 100
Kastanja

Kur sāpe?

P.s.

kā noraksturot sievietes kas ar tādiem memmīšiem guļ? ne jau no mākslīgas apaugļošanas ieņēma

Nu tās tak ... varen izmisušas pusmūža sievietes.. VIPSas

Princa

Nav takā dzirdēts, ka kādu vīrieti ar varu vestu taisīt DNS.Ja ir kādas šaubas dēla mātei var pati uztaisīt dēla bērniem DNS, pēctam , tad attiecīgi rīkoties.Nav jau vairs vecie laiki, kad bija jāzīlē ir/nav dēla bērns.

Tu nekad nesapratīsi to, cik patiesi vērti ir Tavi vecāki, kamēr pats nekļūsi par tādu !

AuraAura

Tā ir, memļaki, ir drausmīga parādība, no tādiem tikai bēgt, ātri un tālu.

Zancene

Man šādos gadījumos ir tikai viens sakāmais. Tad kad bija jāguļas apakšæ tad gan likās gana labs, ne!?

BTango

Princa
vīrieša māte var uztaisīt DNS testu? Kā? Ja dēls atsakās. Vispār ir gan dzirdēts, ka uz analīzēm aizved piespiedu kārtā.

vīrieša māte var uztaisīt DNS testu? Kā? J
DNS parādīs ka viņa ir vecmamma.

Papildināts 02.06.2021 11:03:

DNS Tests | Paternitātes tests vecvecaku tests 295 eu

Papildināts 02.06.2021 11:03:

Vecvecāku testa

295.00 EUR

Vecvecāku tests uzrāda vecvecāku un mazbērna bioloģiskās saiknes ticamības apmēru. Tas dod iespēju pārliecināties par vecvecāku un mazbērnu radniecības saitēm un noskaidrot viņu savstarpējo bioloģisko saikni. Vecvecāku testu var izmantot gadījumā, ja nav iespējams iegūt bērna bioloģiskā tēva DNS materiālu. Iesakām testējamajā materiālā iekļaut arī mātes DNS materiālu, kas ļaus iegūt precīzākas testēšanas atbildes. Ja testēšanai tiek iesniegts arī mātes DNS materiāls, tad vecvecāku testa cena main

takataka

Aha, tad tikai pēc tiesas sprieduma sāka maksāt savam dēlam alimentus. Nu un, ka viņiem naudas vairāk nekā Magonei? Viņai ir jāmaksā savam dēlam, tāpat kā tēvam jāmaksā alimenti pat ja mātei vairāk naudas.

Gribas pa gultu ar večiem vārtīties, liec spirāli, dzer tabletes, piekrīti seksam tikai ja vecis uzmauc prezi. Ļoti domā no kā grūsnē.

Cucamonga tieši tāpat, tā tikai un vienīgi dēla/meitas izvēle ar ko dzīvos kopā

Все свои претензии в мой адрес запишите на листочек,

сделайте самолётик и летите на ....!!!

Счастливого полёта вам и вашим пассажирам!

Aha, tad tikai pēc tiesas sprieduma sāka maksāt savam dēlam alimentus.
Stulbā LV tiesa. Bērns , tēvs un druška tēva dzīvo UK, tur maksā nodokļus. Bet ka kas skrien uz LV tiesāties. Fuu

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419739