Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Memmīšu dēliņi

Kastanja

Kārtīgām mātes meitām jābūt izvēlīgākām un netaisīt bebukus no kā pagadās. Jāaudzina meitas tā lai nevirina savu kājstarpi kuram katram.

Все свои претензии в мой адрес запишите на листочек,

сделайте самолётик и летите на ....!!!

Счастливого полёта вам и вашим пассажирам!

tieši tāpat, tā tikai un vienīgi dēla/meitas izvēle ar ko dzīvos kopā
Protams, un tiesības nepieņemt vecāku padomus. Tikai lai vēlāk nesūdzas un pai auklē bērnus. Lai līdz galam atbild par savu dzīvi.

takataka ļoti pareizi, arī mātītēm ir jāmaksā alimenti. Burkai jau nu vajadzēja domāt no kā bērnus taisa, ar šito Žani ar diez vai ilgi paliks kopā.

Arī tie vīrieši kuri strādā Latvijā, maksā UK alimentus bērniem

Vajag likumu pieņemt: sex tikai pēc kāzām

oi cik daudz problēmu pasaulē atkristu!

Problēma ir tā, kakskolās bērniem būtu jāmāca kā, kad un ar ko veidot attiecības, kā ģimeni, kā līdz tai nonākt un, kāds partneris tam ir vajadzīgs, jāmāca domāt uz priekšu, jāmāca analizēt un veidot savu dzīvi uz stabiliem pamatiem.

Es saprotu, ka vecāki ne visiem to var iemācīt, bet kāpēc skolas tam nepievēršas, jo tikai zināšanas var kaut ko koriģēt nākamajās paaudzēs.

Ir ok draudzēties,iemīlēties, bet ne katrs ir pelnījis būt par bērna vecāku, vai laulības partneri un tas ir ok, tas jāapzinās un jātiecas pēc kāda, kas atbilst šīm lomām.

Un ir pilnīgi ok, ka tiek atteikts sekss pirmajā reizē, vai piektajā, var draudzēties un vispār saprast, kā negrib seksu ar to cilvēku un tas ir pilnīgi normāli. Un nelietot alkoholu, ja pats negrib, bet otrs to pieprasa, tad ir nevis jādzer, bet jāpārtrauc tikties ar to personu.

Daudz nianšu, kas noved pie problēmām.

magoņmaizīte Berta

Problēma tā, ka Skolās Memmīšu dēliņi ir Stāri. Tāda jaunēkļu šlaka, kurus apdanco mammas, tantes, skolotājas un klasesbiedrenes, un jaunēklis pierod, ka viš ir balva sievietei, un lai sieviete pati izpildās, tai skaitā arī uzturot bērnus ar Viņa dailes, talantu un intelekta pārpilnajiem gēniem. Otra grupa, kuris arī izlaiž skolā, ir Mazie nabadziņi, ko ta viš, viš jau Neko nevar, kaut kā mēs viņu caur to skolu izgrūdīsim un tad, lai dzīvo. Dzīvo jau ar - mazpelnošs, mazvarošs, nelaimīgs, ko no viņa var paprasīt? - neko.

humra bērnam ir vecāki, tie lai arī māca un borē

Skola ir izglītības iestāde. Dzīves gudrību, manieres, pašvērtību, dzimumu lomas utt., tomēr jāsmeļas ģimenē – dzimtā. Kādi ļaudis, tādas ģimenes un nākamās paaudzes. Post padomju valstīs, piemēram, seksa nav, vecāki par to vispār nerunā un izliekas ka tas vispār neeksistē, vēl joprojām tā notiek ļoti daudzās ģimenēs. Cilvēks ir seksuāla būtne un jaunībā visi hormoni trako, tāpēc arī visu apgūst praksē, kā nu sanāk un ar ko pagadās.

Pasadena4

Ņemot vērā, cik ļoti var atšķirties uzskati par to kā pareizi dzīvot, domāju, ka katrs skolas mēģinājums kaut ko mācīt par to tēmu tiktu smagi kritizēts vismaz no vienas daļas vecāku.

Rosalia
mani vienkārši kaitina, ka Kastanja, regulāri nicīgi izsakās par dēlu mātēm.
Es taču ne par visām dēlu mātēm nicīgi izsakos? Tikai par tām, kas savus dēliņus līdz sirmam vecumam cenšas paturēt sev..

Labi, pastāstīšu mazliet par savu dzīvi.. Mans 1.vīrs, kad dzīvojām kopā, dzēra, tāpēc es ar viņu izšķīros. Bet, kamēr mēs vēl dzīvojām kopā, viņa mammai bija vienalga, kad stāstīju, ka viņš dzer. Es zināju, ka viņš ir memmesdēliņš un klausītu viņas padomiem. Bet tad viņai vajadzētu būt ar savādāku pieeju, tb, vajadzētu viņu audzināt, likt nedzert, nevis vnk pieņemt no viņa naudu savai labklājībai. Tāpēc viņa arī klusēja par dēla dzeršanu, ka viņš deva naudu.

Bet tad, kad viņš nomira, viņa man pateica, ka es esot nobendējusi viņas dēlu. Pardon, es ar viņas dzērājdēlu dzīvoju kopā gadiem, un viņš nemira, viņš bez manis būtu nodzīvojis daudz mazāk, un viņa mamma būtu daudz sliktākos sadzīves apstākļos. Pietika viņam padzīvot šķirti 7 mēnešus un feirāms. Kur ir mana vaina, ka vīrs nomira? Es ar viņu kopā vairs nedzīvoju, viņš turpināja dzert, bet es esmu vainīga. Es savu vecāko meitu jau uzreiz sagatavoju tam, lai viņa komunicētu ar vīrqamāti. Man vecākā meita, kad es viņai teicu, lai viņa sazinās ar omi , atbildēja- es kaut kā nevaru distancēt omi un papu ar pudeli. Bet tomēr man izdevās vecāko meitu pierunāt, un viņas komunicēja. Pa vidu bija tā, ka vīrene sāka dzīvot ar manu vecāko meitu, jo viņai negribējās dzīvot vienai, Bet tas plāns neizdevās. Pēc kādiem10 gadiem vīrene ieradās pie manis, un iepukstējāš, ka viņa gribot, la jaunākā meita viņai piezvana. Un es kā muļķē uzkāpu uz tā paša grābekļā un viņu pažēloju. Apmēram pusgadu man vajadzēja, lai jaunākā meita piezvanītu omai. rezultātā viņai bija abas mazmeitas līdz mūža galam. Es labi zinu savus nopelnus tai ziņā, ka manas meitas bija ar vīreni attiecībās līdz viņas nāves stundai. Bet viņa man tā arī nepalīdzēja uzlabot attiecības ar vecāko meitu, pat vairāk, viņa no manas vecākās meitas esot paņēmusi solījumu, ka es nebūšot mantiniece dzīvoklim, kurā viņa vnk dzīvoja, kas bija mums ar vīru uz pusēm mantojums, bet es vīrenei lāvu tur dzīvot. Es gribēju, lai māte, kas ir zaudējusi dēlu, kaut daļēji rod mierinājumu mazmeitās.

Ir divas lietas, ko es nopietni nožēloju, pirmā un galvenā ir tā, ka es pēc vīra nāves ielaidu vīramāti savā dzīvē.

A jūs man te stāstāt, kāpēc man ir tāda nepatika pret vīrenēm.

Es nešaubos, ka mana dvēseles caureja daudzām dāmām būs iemesls komentēt, bet es diez vai te būšu, ja nu vienīgi uzreiz, jo ir dārzs.

Meitenes, es saprotu visus jūsu komentārus, pati arī esmu savākusies, bet man turpina sāpēt vīramātes vārdi, ka es esot nobendējusi viņas dēlu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419739