Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Čuguna vanna, atjaunot vai pirkt jaunu?

Smiltsērkšķis

Vai Jūs pirktu jaunu vai atjaunotu esošo? Cenu starpība jaunai un atjaunotai diezgan liela.

Cik ilgi kalpo atjaunota vanna(akrila pārklājums apm 120 eur)?

Es ieliku vecajā vannu vannā un nu kalpo jau 7 gadus un izskatās kā jauna. Esmu pilnībā par šo variantu. Vēl daži paziņas pēc manis tāpat izdarījuši un neviens nenožēlo.

Vanna vannā samazina vannas izmēru, tādēļ, ja vanna nav ļoti plaša, tas var īsti nederēt. Mēs atjaunojām pārklājumu, ap 100 Eur bija. Stendera ziepju bumbas izmantot nevar (un arī citas ne), jo ļoti stipri krāso, bet pārklājums diezgan viegli skrāpējas.

Kad šis bija aktuāli, skatījāmies arī pēc jaunas vannas, svarīgi bija tieši, lai ir no čuguna. Nu jaunu vannu cena bija kosmoss, es un mana ģimene, parasti mirstīgie, tādu vannu atļauties diemžēl nevaram.

nezinu_nezinu
Ir bijis šis variants. Baigi samazina vannas izmēru.

LivaN
Varbūt akmens masas vannu? Nu lēti jau nebūs jegkurā variantā, bet apzinamies,ka taisam sev to smukumu un uz ilgu laiku.

AtaArminda

Mums milzu nestandarta ar lauvas ķepām. Vanna vannā neder. 17 gadu laikā 2x atjaunojām emalju. Žēl, ka vairs nepiedāvā tonēt pārklājumu. Citi mīnusi - process smirdīgs un netīrs, saziņa ar firmu un strādnieku tikai krieviski. Viss cits apmierina.

Paskatījos pasūtījumā- ar šķidro akrilu pārklāta. 17 gadu laikā 2x atjaunots parklajums- nav tač bieži, ap 200 Eur visā šajā laikā. Smirdīgs process jā, bet mēs to savienojām ar atvaļinājumu- vīra māte ielaida meistarus un pieņēma darbu, 2 nedēļu laikā izvedinājās.

Un par valodu- tagad tik daudzi nodarbojas, var atrast arī ne krieviski runājošu meistaru, ja tas ir tik būtiski.

Smiltsērkšķis
Neesmu interesējusies par akmens virsmu, nemācēšu komentēt. Bet skatoties uz virtuves virsmu cenām, kur figurē akmens virsmas arī, vai tik cena nebūs kā jaunai čuguna vannai

Ja citādāk vanna ir normāla, tad var arī atjaunot. Vanna vannā man nepatīk, jo tad liekas, ka zūd jēga no čuguna vannas - tad jau tik pat labi var to vnk mest ārā un vietā paņemt jaunu plastmasīgo + kā jau te teica, būtiski samazinās vieta vannā.

Senčiem mājās joprojām ir čuguna (pirms dažiem gadiem atjaunoja virsmu) - man vienmēr patika tā vanna, jo bija patīkamāk tur atrasties. Plastmasīgās kaut kā nepatīk. Labi saglabā siltumu. Ja pirktu jaunu, tad drīzāk tikai kaut ko no akmens masas, bet tām jau attiecīgi arī cenas būs. Sanācis diezgan pabraukāt apkārt un viesnīcās vienmēr besīja tās lētās plastmasīgās vannas.

Nē. Mana krustmāte mīlēja ar šito , piedodiet/ ipseties, cita vārda nav. Jo čuguna esot vertiba , ko nevar padot uz aru. Tas pārklājums nav analogs jaunai, kopšana nedaudz ierobezota, pēc laika jāatjauno. Katrs izklaidējas ka grib, bet sev tadu jezgu nekad negribētu. Jauns ir jauns , un ja nesanāk jauna akmens masa, labāk svaigs akrils. Un nedomāju,

Papildināts 02.06.2021 11:04:

Un nedomāju, ka tas pašdarbnieku ( tāda zina, ka nav rūpnīca, bet pielāgota tehnoloģija, kuru šajos gadījumos izvelas pēc cenas kritērija) pārklājums ir mega veselīgs.

AtaArminda

LivaN

Par valodu - ja būtu tik liela izvēle, būtu kādu atrafusi, kas var cenu un laiku latviski pateikt. Diemžēl pieredze ar elektrības instalāciju un ūdens skaitītāju maiņu man iemācīja, ka cilvēks, kas visu mūžu nav barējis apgùt valodas minimumu, arì savā profesijā ir nejēga. Vannas atjaunotājs bija izņēmums un savu darbu paveica labi.

Nu nez- mēs visticamāk meistarus un strādniekus dažādās vietās meklējam. Ja ir sava amata lietpratējs, tad ir un otrādi- ja ir nabaga, tad ir, neatkarīgi no tā, cik valodās runā. Tā kā mums jauktā tipa ģimene, visi mūsu meistari runāja abās valodās. Un pēc kāda arī jaāpārtaisa pilnībā bija, jo sataisoīja visu šķībi greizi un noziedēja ar galiem.

Par aprīļa virsmas tīrīšanu jau iepriekš no minēju- diezgan cimperlīga tā virsma. Tas ir mīnuss, jo viegli krāsojas un skrāpējas ar.

Papildināts 02.06.2021 11:54:

*nejēga (piedodiet)

Papildināts 02.06.2021 11:55:

*akrila virsmas

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419743