Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Medicīniskais aborts

Scandi

Padalieties, kā praktiski notiek medicīniskais aborts un, kurā nedēļā tas Jums tika veikts. Vai mazākā nedēļā ir vieglāk?

Goggle.lv

Kam vieglāk? Mazajam, kurš vēl nekustas, bet pukst sirds, vai jau izveidotam cilvēkam, kuram jau ir rokas, kājas, acis un kurš kustās?

Paskatieties video un attēlus, un izlemiet, kurš laiks Jums labāk der...

Scandi
Domāju, ka tas jāapspriež ar dakteri, jāņem vērā kāds ir termiņš, lai spriestu par metodi - ar tabletēm vai tīrīšanu. Un domāju, ka protams, jo mazāks termiņš, jo teiksim mazāk traumatiski tas būs dzemdei, ja par to bija jautājums.

Papildināts 02.06.2021 17:30:

Kā praktiski notiek - tīrīšana noteikti zem narkozes un stacionārā, gan jau arī tabletes iedzeršana notiek stacionārā? Īsti nezinu, bet diez vai mājās...

AmaliaHerkir

Pirmo tableti dzer ārsta kabinetā (vienkārši, lai ārsts ir drošs, ka tā tiek iedzerta), otro mājās. Pret sāpēm - parastās pretsāpju tabletes, kas ir pie rokas. Pēc otrās tabletes dienas laikā viss ir cauri. Bet esot retas reizes, kad viss neiztīrās pats, un tad tāpat esot jādodas uz slimnīcu.

Peperomia

Atkarīgs no situācijas, nepieciešamības un laika. Ja ilgāks laiks, un medicīniska nepieciešamība, tad ar tabletēm stacionārā, bet nav izslēgta arī tīrīšana, mēdz iet roku rokā. Par to, kā ir vieglāk- ne fiziski ne emocionāli to nevar neviens atbildēt.

Laikam esmu pārprasta. Nerunāju par legālo abortu, bet par medicīnisko (abortam ir medicīniski apsvērumi), kad pašai jādzemdē. Jautājums, ja ir mazāk nedēļas, tad fiziski tas ir vieglāk? Domāju, cik ļoti tas process būs pietuvināts dzemdībām, kad tiek dzemdēts jau bērns, nevis auglis.

Scandi
MA bija grūtniecības 16. ned beigās. Kad ierosināja dzemdības process sākās pēc pāris stundām, kontrakcijas bija salīdzinoši sāpīgas, morfīns palīdzēja sāpes mazināt, bet ne pilnībā. Kad bija jādzemdē man bija vispārīgā anastēzija, pamodos pēc tam, kad viss jau bija beidzies.

Atkopšanās process fiziski ir vieglāks, asinjošana ilga apmēram nedēlju. Cikls atjaunojās pēc mēneša.

Scandi
Tas atkarīgs kā Tev viss noritēs.

Man 23. nedēļā bija ķeizars, jo atslāņojās placenta pēc augļūdeņu apvalka pārduršanas.

Peperomia

Luccia
13 nedēļās. Ar zālēm centās ierosināt procesu 3 dienas. Kontrakcijas bija jūtamas, auksti sviedri. Ar kontrakcijam arī mazais piedzima. Beigās tik un tā tika veikta vēl abrāzija, jo placenta bija ieķērusies un netīrījās pati ārā. Diemžèl, citas pieredzes nav, nav arī ar ko salīdzināt, bet noteikti vieglāk, nekā dzemdības pilnā laikā.

Nav būtiskas atšķirības 15. vai 16. nedēļā - kontrakcijas vienādi sāpīgas un ilgas. Ik pa 3 stundām tiek dotas zāles līdz process ir galā. Izstumšana notiek spontāni un ātri. Man no pirmās zāļu devas līdz izstumšanai pagāja ~10h. Pēc tam vairs nesāp un tiek veikta placentas atdalīšana narkozē. Lielākā laikā ir vairāk asiņainu izdalījumu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419751