Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Medicīniskais aborts

Scandi

Scandi
Man med aborts bija 12/13. nedēļā - vispārējā narkoze uz 20 min. Pēc tam līdz vakaram novēroja un palaida mājās. Biju Jūrmalas slimnīcā - ļoti profesionāla attieksme

Man 22.nedēļā deva tabletes ik pa 3 stundām, paralēli pretsāpju zāles, pats dzemdību process sākās tikai pēc 30 stundām. Uzreiz pēc augļa izstumšanas pilnajā narkozē arī iztīrīja dzemdi, nākamajā rītā vēlreiz usg un palaida uz mājām. Asiņoja/tīrījās vēl trīs nedēļas, mēnešreizes atsākās pēc 5 nedēļām Nekā viegla tur nebija, gan sāpju ziņā, gan psiholoģiski. Mazākā nedēļā būtu par mazu nieku vieglāk.

Princa

Scandi
Cik Tev pašlaik ir nedēļas ? Man 13.ned. bija noticis MA , ar beigtu staigāju vēl 2 mēnešus, kad konststēja faktu taisīja medicīnisko abortu zem pilnas narkozes.Biju laimīga, ka pašai nebija jādzemdē, tas būtu ļoti smagi.

.

Tu nekad nesapratīsi to, cik patiesi vērti ir Tavi vecāki, kamēr pats nekļūsi par tādu !

Šodien ir 13 nedēļas un 6 dienas, rīt eju pie ginekoloģes pēc nosūtījumā, tā kā, visticamāk, nākamnedēļ viss process priekšā.

Princa

Scandi
Es ceru, ka Tevi nespīdzinās, bet uztaisīs kā parastu abortu , narkozē, laiks vēl ir pietiekami mazs lai to varētu praktiski izdarīt.Izturību Tev!

Tu nekad nesapratīsi to, cik patiesi vērti ir Tavi vecāki, kamēr pats nekļūsi par tādu !

Peperomia

Princa
Tā nav domāta kā spīdzināšana. Pašam tikt ar to galā - ar tabletēm, nepieciešams, lai maksimāli sudzētu dzemdi. Ārsti nevelejas veikt abrāziju, lai saudzētu dzemdes sienas. Nācas tik un tā to veikt un nu man ir abrāzijas ierosināta endometrioze.

Peperomia

Kurā stacionārā Tev tika veikts viss process?

Jasmiins

Scandi
Nu, tagad iesaka tabletes, ja nenostrada, tad abrazija. Atkarigs no laika, protams. Man tabletes nenostradaja, tirija tapat. Bet tagad abrazija notiek ar vakuumu, kas ir saudziga dzemdei. Bet nu skaties, ka pati velies, atkopsanas laiks, pateretais laiks, emocijas. Nav vienas shemas,lai visiem butu labi. Katram ir vieglak kaut ka kka citadak. Turies un lai veicas!

Paldies. Man īsti nav izvēle, konsīlija ģenētiķis teica, ka būs jādzemdē. Vēlams tikt pie nesadalīta augļa.

Peperomia

Scandi
Stradiņos. Bet ejot tagad pie vēl citiem ārstiem, tie izskaidroja kādēļ tas tā noticis, un tā nav ārstu neprofesionalitāte vai nolaidība.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419751