Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Medicīniskais aborts

Scandi

Susurrins

Jasmiins

Cik ilgi Jums asiņoja pēc abrāzijas?

Man arī nenostrādāja tabletes (brīžiem likās noasiņošu), nokļuvu slimnīcā, veica tīrīšanu. Biju pie ginekoloģes, vēl mēnesi tīrīšoties. Asiņoja maz, bet šodien atkal stiprāk. Nesaprotu, vai tas normāli. It kā viss kā pie MR, bet uztrauc, ka vienu dienu nav gandrīz vai, bet citu vismaz 4 paketes dienā.

Tam murgam nekādi pāri netieku.

Princa

Susurrins
Man pēc abrāzijas asiņoja kādas 6 nedēļas un vēl kādu mēnesi smērējās.Pa to laiku paspēju otreiz stāvoklī palikt.

Papildināts 13.06.2021 20:20:

Galvenais atceries dzert Tehnofer, lai nedabū amnēmiju.

Tu nekad nesapratīsi to, cik patiesi vērti ir Tavi vecāki, kamēr pats nekļūsi par tādu !

Jasmiins

Susurrins
Man asinoja kadas 2 nedelas. Sakuma stiprak, pec tam arvien mazak, pec tam tikai pie kadas piepules. Talak, ja nemaldos, MR sakas tikai kadas 42 dienas pec abrazijas, un tie bija pludi. Pec MR viss skaisti tirs un atjaunojies.

Bet izklausas, ka mums nedaudz citadi sanaca- man tas nenostradajusas tabletes, kuras lietoju vairakas dienas, otraja nakti izraisija vieglu asinosanu. Pat vajaku, neka MR, un uzreiz apstajas. Tur bija skaidrs, ka nekas nenotika un nevareja iztirities. Es visas tas dienas biju slimnica, un paraleli tabletem man lika kaut kadas sistemas, tas laikam ari kaut ko ietekme. Bet Jums, cik saprotu, bija pamatiga asinosana. Tapec liekas,ka varbut ari ari abrazijas asinosana var but nedaudz ilgaka. Bet tas tikai mans pienemums. Abrazija bija ar vakuumu? Izdevas visu panemt (t.i. pec tam usg apstiprinaja, ka dzemde neka vairs nav?). Man pec abrazijas vel ari sistemas lika, lai dzemde savelkas.

Papildināts 13.06.2021 21:07:

Susurrins
Un ja, es gribetu but spejiga ieteikt kaut ko no pieredzes, lai tam murgam varetu tikt pari, velams atri un nesapigi,bet nevaru. Ir pagajusi gandriz 9 menesi kops tas pieredzes, es tulin iekapsu tresaja trimestri, viss ir kartiba, bet... ta pieredze mani sacakareja. Pamatigi. Vienkarsi dzivoju talak, neko neaizmirstot, bet vismaz censoties novirzit savas domas uz sobrid notiekoso.

Susurrins

Jasmiins
Paldies, ka padalījies.

Jā, man ļāva mājās atrasties. Sākumā gāja viss kā bija teikts - pēc otrās tabletes asiņošana, ilga nedēļu - plūdi, kā saka. Man sākās iekaisums (šobrīd jāarstē arī tas, bet jānoskaidro vēl vai urinceļu vai nieres vainīgas) un tā nokļuvu slimnīcā. Teica, ka nav iztīrijies un ka pēc tabletēm tā bieži esot. Reti kad tiešām viss iztīrās. Kāda nezinu - es neprasīju, neesmu izrakstā arī skatījusies. Doma bija tikai ātrāk tikt mājās un lai tas viss beidzās, pat neiedomājos. Bija sistēma, anitibiotikas.

Šo ceturdienu biju uz usg - teica, ka pa lielam viss tīrs, bet mazliet vēl esot, bet tas pats iztīrīsies mēneša laikā.

Piekrītu, slodze laikam dod savu. Vakar sastiepos meitiņu un plus nomierinošās zāles uz nakti (noteikti atslābināja) - tāpēc varētu būt šodien kā ir. Tagad uz vakaru jau mazāk ir.

Veselība ir vienkārši izčakarēta. Par jaunu gr. es varu sapņot, ja labi pēc 2 gadiem, ja ne vairāk.

Jasmiins

Susurrins
Ai, jutu lidzi. Izklausas loti traki bet nu te ari paradas, ka nekad nevar zinat,kurs variants ir viennozimigi labakais. Turies un veselibu! Gan fizisko, gan emocionalo.

Pirms gadiem 3 bija. 12. nedēļa. Viss notiks slimnīcā. 2 tabletes ar 2 dienu starpību - viena orāli, otra vagināli. Pēc otrās tabletes pēc pāris stundām sākās asiņošana. Varbūt izklausās ciniski, bet es vienkārši sēdēju tualetē ar telefonu un ļàvu visam iztīrīties. Sāpju nebija nekādu vispār. Māsiņas, kuras nāca mani pārbaudīt visu laiku neticēju, ka es atkārtoju, ka man nevajag nekādus pretsāpju līdzekļus.
Un pēc pāris stundām viss bija beidzies. Asiņošana samazinājās, nekādu sāpju, pašsajūta laba, vienīgais nogurums baisais.
Pārbaudīja mani, palaida mājās, pēc nedēļas vai divām USG, lai pārliecinātos, ka viss kārtībā. Pēc tam man bija tikai neliela smērēšanās, kas ilga nedēļu un viss. Diezgan raita norise,ja tā var teikt.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419751